Антоніна Клімчук не змогла переконати адмінсуд, що її звільнили незаконно

29 Липня 2016, 19:05
5080

Сьогодні, 29 липня, у Волинському окружному адмінсуді, що у Луцьку, розглядалася справа за позовом колишнього керівника відділу освіти Антоніни Клімчук до Рожищенської РДА і її структурного підрозділу відділу освіти та молоді.

Позивач вимагала визнати протиправним її звільнення з посади і клопотала про винесення судом рішення про призупинення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника відділу освіти і молоді через те, що нинішня судова тяганина ставить її в нерівні умови з іншими претендентами.


«Згідно законодавства моїй довірительці повинні були б запропонувати перевести її з посади начальника відділу освіти на посаду начальника відділу освіти та молоді. Тим більше про це клопотала громадськість і колеги-вчителі. Також їй не було запропоновано іншої посади, хоча були вакантні місця. Запис у трудовій книжці не зазначає статті, за якою відбулося звільнення, і це позбавило мою підзахисну можливості стати на облік в центрі зайнятості. Ми вважаємо це порушенням трудових прав», - наводила аргументи адвокат позивача.


Нагадаємо, що Антоніну Клімчук звільнили з посади у червні цього року ніби-то через догану, винесену ще в 2011 і, власне, через реорганізацію відділу освіти у відділ освіти і молоді. Причиною дисциплінарного стягнення, каже жінка, було призупинення на один день навчання в Рожищенській школі №3 через ніби-то перебої з постачанням палива. 


 Після Революції Гідності Клімчук працювала заступником голови Рожищенської РДА. А колишня догана і звільнення були визнані в судовому порядку незаконними. Згодом і це оскаржилось.


Нині у судах різних інстанцій жінка знову намагається довести  протиправність звільнення, але Феміда все ж не на її боці.

Волинський окружний адмінсуд в особі судді Андрія Ксендзюка у задоволенні позову відмовив. З таким рішенням Антоніна Клімчук теж не згідна. Має намір подавати апеляцію. Каже, це політична розправа.


Представник відповідача відкидає закиди про упереджене ставлення. «Ми не маємо якихось особистих мотивів. Про це свідчить відсутність доган за період нашої співпраці в РДА. Ми лише виконавці рішення судів» - каже представник відповідача у суді, заступник голови Рожищенської РДА Інна Сергійчук

 

 

 

Коментарі
29 Липня 2016, 22:29
Пані Гайворонська скільки вже будете знущатися над людиною. Побійтесь БОГА він же все бачить, до вас повернеться все бумерангом. З Вами буде так як із Савчуком. Всім уже набридли ці ваші розборки. А скоро початок навчального року!!!! І що знову освіта без керівника. Ми вже звикли, краще без нього ніж з такими, що подали документи на конкурс (Яковлева і Шварцкоп). Зовсім невдало підбираєте кадри!!!!
29 Липня 2016, 22:48
Антоніна хватить лицемірить.будь "РОЗУМНІША".
29 Липня 2016, 23:21
Антоніна степанівна,<br/> боріться. Ви мололець. Здається, вже й працівники освіти зрозуміли куди веде це протистояння і що від добра добра не шукають . Успіху Вам
29 Липня 2016, 23:24
Негідниця Гайворонська..кругом світом крутить..почала ще з дитячих років..потім студентських..потім у Турійському районі прославилась..тепер у Рожиці рулює....Схаменись поки не пізно!!!!!!
29 Липня 2016, 23:32
А земля,то кругла..Тоня.
29 Липня 2016, 23:39
Скажи це Гайворонській, що земля кругла, а якщо вона не схаменеться, то може бути погано
29 Липня 2016, 23:40
Пані Антоніно! Ми з вами, ми колеги з інших районів, підтримуємо Вас! Напишіть свій номер мобільного телефону, щоб ми могли з вами зв'ятись!!!
30 Липня 2016, 00:20
Да я теж думаю що iнку треба гнати в шию а то розвели тут беспредел що хочуть те й роблять,МАФIЯ i цим все сказано
30 Липня 2016, 00:30
Гунчик з гайворонською рулять в районi
30 Липня 2016, 00:43
Є Бог на світі і палкою бити не приходить чужі сльози марно не проходять.
30 Липня 2016, 00:47
І тепер ти Тоню спокутуєш . І не гніви Бога бо що робиш свому ближньому те буде і тобі.<br/>І нікого не вини сама це заслужила.
30 Липня 2016, 00:49
Артістка села Вишеньки на арені.
30 Липня 2016, 00:53
І чого ті регіони не посадили ту Тоньку.
30 Липня 2016, 01:10
Свою дитину в Маяки возить вчитись, а над нашими експерименти проводить. То школу закрию, то керівника не призначу, то відпочивати не поїдите. Дивись бо на перше вересня буде новий голова адміністрації, реформаторка.
30 Липня 2016, 01:37
Тоня знову права а суд дурний бо знову рішення не в її користь. Антоніна заспокойся і не позорь себе до ручки і такий би керівник мав би керувати освітянами району ганьба і позор
30 Липня 2016, 01:39
подивіться на цю тоньку це ж психічно неврівноважена особа
30 Липня 2016, 01:42
як вона гнобила директорів району принижувала мала пару улюбленців які зад лизали а решта для неї були ніхто і сьогодні вона говорить що вона така хороша. Горіти тобі в пеклі чортиця
30 Липня 2016, 01:46
для неї там жеребці є яких вона любить
30 Липня 2016, 03:24
А що гайворонська на чудили в турійську?
30 Липня 2016, 04:24
Тонька у тебе є можливість чесно піти на конкурс і там доведи, що ти розумна. Бо ти боїшся того конкурсу той біжиш до суду, там то ти з 2011 року вже навчилася брехати- всі у тебе дурні, одна ти &quot;вумна&quot;. То йди і перемагай на конкурсі, а не поливай лайном інших. Бо життя - бумеранг. Вже не тільки в районі &quot;прославилася&quot; вже й в області від тебе плюються. А в кіно добре видно оту &quot;численну громадскість&quot; яка нібито за тебе петиції пише-просто повний зал підтримки - одне слово брехуха
30 Липня 2016, 04:36
підтримую психічний діагноз хворої. вже мабуть судді гикають за стільки років, як Клімчук бачать
30 Липня 2016, 11:29
Невже судді тупіши за Тоньку і адміністративний і господарський і адмін..................................
30 Липня 2016, 14:33
тиждень аферистки чути не було знов появилася з концертом мучениці
30 Липня 2016, 18:41
О яка Няшка в Антоніни Степанівни адвокат...) Дайте телефончик чи хоча б Прізвище цієї чарівної юристки)
30 Липня 2016, 19:09
Боже, хіба те дівча не бачить з ким зв'язалася? Наживе собі дурної слави, бо з ким поведешся....
30 Липня 2016, 19:31
тиждень по сценарію роль мучениці зубрила, щоб фільм про себе зняти, &quot;професіоналка&quot;
30 Липня 2016, 20:29
я ж поередньо писав-картоплю копати і свиней порати а не слюну свою ядовиту на клавіатуру бризгати!
30 Липня 2016, 20:33
не палися вже так яро
30 Липня 2016, 21:02
Всеодно Антоніна Степанівна переможе. Ми в неї віримо! Слава Україні!
30 Липня 2016, 21:04
Ех всерівно в цій історії і в цьому відео тільки одне хороше - мімімішна няшка адвокат))) Редакція вам відоме її прізвище? Підскажіть)
31 Липня 2016, 00:20
від напруги за ту намріяну перемогу можна Ліпинами поплатитись
31 Липня 2016, 01:56
Не знаю, але я іншої кандидатури не бачу. Антоніна Степанівна супер!
31 Липня 2016, 04:21
Та ви зайдіть і подивіться в РДА, що там твориться це повний жах. Одне берегів не бачить, а інше все трощить (думаю знаєте про кого). А за третю взагалі помовчимо. АПППППППААААААРРРРРАААААТТТТТТ тай годі. До чого ми котимось( Чекайте і до вас рука людська дістане!
31 Липня 2016, 13:16
???
01 Серпня 2016, 18:56
А кого ви насправді маєте на увазі? Не всі мають можливість в адміністрацію прийти, бо не всіх кличуть. То хто там все таки берегів не бачить, а хто все трощить? Розшифруйте, будь ласка, не соромтесь. Це ж все одно конфіденційно.
02 Серпня 2016, 00:53
Супер ЩО ? Чи Платівку заїло. В ПЕДАГОГІЦІ НЕМА ТАКОЇ ТЕРМІНОЛОГІЇ. ДИРЕКТОР КОГОСПУ ТИ ЧИ КОНЮХІВ.
02 Серпня 2016, 10:37
А може ти підеш на начальника,там же бабла більше ніж в школі все ж район є з чого тянуть
05 Серпня 2016, 23:46
Усім доброго дня! Так,так! Усім! І друзям, і тим, хто лопає від люті, що я ще жива і відстоюю свої права. Я впевнена, що у кожної людини є прихильники і ті кому ти вкрай не подобаєшся. Це нормально - бо ми усі різні, в цьому і краса життя. Я тільки дивуюсь, звідкілля стільки люті, це ж зашкодить вашому здоров'ю. Щодо того, що я гнобила директорів - це повний абсурд. Було оголошено кілька доган, але це не було засобом для розправи, а суто робочий момент, який я вважаю повинен бути, якщо це справедливо. Адже керівник повинен бути вимогливим і справедливим. Було звільнення кількох директорів, але це було відразу після Помаранчевої революції і вони самі принесли заяви, напевно боялись політичних розправ. Ці люди були пенсійного віку і їм було запропоновано посади учителів. Я, на посаді начальника відділу освіти, пропрацювала, на той час, лише два дні - тому говорити, що саме я когось гнобила не справедливо. Один із директорів, уже пізніше, з яким виник трудовий спір, спочатку написав заяву за власним бажанням, а потім пішов до суду і поновився. Але на етапі першої інстанції ця суперечка закінчилась, бо я розуміла, якщо відділ освіти подасться в апеляції, то буде подібна ситуація, яка є сьогодні. Я вважаю, що вищестоящий керівник несе відповідальність за атмосферу у колективі і повинен тримати ситуацію під контролем, інколи переступаючи через свої амбіції. Я, як начальник, усіх директорів поважала однаково Щодо повного залу глядачів у суді - ну вибачайте, от якраз я з цього концерту і не роблю. Своїм прикладом просто вчу суспільство відстоювати свої права. Запам'ятайте, я ніколи анонімно нічого не пишу. Я завжди вступаю з вами у діалог під своїм ім'ям. Нікого судити не берусь, брудом не обливаю. Я вважаю, що нам усім вистачить місця під сонсем. І якби, дуже знервовані коментатори, заспокоїлись, то ми набагато продуктивніше працювали б. А тепер, дуже дякую усім, хто мене підтримує, ваші слова вселяють віру у себе, додають оптимізму. Хочу повідомити, що конкурсу я не боюсь. Але знаючи, як їздили по домах до освітян: директорів, завідувачів дошкільними закладами, щоб вони подавали документи, бо я можу пройти, якщо буду одна - то мало віриться мені у перемогу. Бо, все ж таки, знайшли кандидатур, хоча і не освітян. Але, певно, не встигли дівчата підготовитись, через те і конкурс зірвали. Сьогодні мені повідомили, що конкурс відбудеться у понеділок, 08 серпня, на 10.00 год. Звичайно, що я прийду, адже життя триває, якщо не пройду, то досвіду наберусь. А тих, хто має бажання зателефонувати мені, будь ласка, 0662957008. Будуймо нову Україну разом!!!!!!
07 Серпня 2016, 14:10
робочий момент може і Новосад розкажи про це що ти витворяла
07 Серпня 2016, 15:10
як танька на роботу не ходила як брала лікарняні
07 Серпня 2016, 16:26
так само як і ти бумеранг
08 Серпня 2016, 22:15
Вкотре читаю оті сповіді &quot;мучениці&quot; і кожного разу дивуюся - як можна вчителю бути таким безграмотним? Особливо коми бідні: де треба - їх немає, а де їм не місце, то сидять одна на другій. А ще сама собі номер телефончика підкинула (ну просто одинока бажає познайомитись). Ну дуже влучно хтось написав &quot;волшебная на всю голову&quot;......
14 Серпня 2016, 14:55
Антон1на Степан1внв ви мусите 1х перемогти!!!! ! закорумпованих Савчук1в-Гайворонських.1 продажних судд1в .1 р1зного роду блюдолиз1в!!!Будь ласкаб бор1ться не опускайту руки! Нехай н1 на секунду не полишае вас впевнен1сть у перемоз1! Е Бог на неб1 в1н розсудить 1 хзасудить кого сл1д.Усп1х1в вам у ц1й важк1й боротьб1.
14 Серпня 2016, 19:29
Хіба це влада в районі. Гайворонська та Шкільний це не керівники. Такого ще &quot;безпредєла&quot; не було.
14 Серпня 2016, 22:42
Зважаючи на &quot;велику любов &quot; громади до Гайворонськоі ій треба тихо піти з району.Неспроможна ця дамочка керувати.далека вона від життя.не доросла. Так що Інна Михайлівна пакуйте чемодани.
16 Серпня 2016, 22:39
Цікаво хто для тебе керівники? Може ти самовисуванець, або швидше самовисуванка? О ти б вже накерувала разом із своєю групою підтримки, просто ха-ха-ха... А визначати спроможність до керування це вже, вибачте, ніяк не ваші повноваження, бо для цього ще мізки в голові треба мати ,а не тільки ненависть до людей
17 Серпня 2016, 00:45
Тобі ще далеко до всього. А ти мізки маєш?Я сумніваюсь в цьому.
17 Серпня 2016, 11:13
що мовчиш
17 Серпня 2016, 19:05
Ох як же свою подругу захищаеш!Ти краще щось роби а не сидиш цілими днями у компі.Ти так само накеруеш як і твоя подруга.Керовнічки....
18 Серпня 2016, 01:39
Щоб керувати необхідно мати розум і людяність.А у вас ні розуму ні людяності.
22 Серпня 2016, 08:22
не мовчи