Рожищан запрошують на зустріч із прокурором області

06 Грудня 2018, 12:15
1641

Прокурор Волинської області Віктор Швидкий проведе у Рожищі особистий прийом громадян.

Зустріч відбудеться у понеділок, 10 грудня, з 11:00 до 13:00 в приміщенні Рожищенського відділу Маневицької місцевої прокуратури за адресою:

місто Рожище, вулиця Незалежності, 31.

Коментарі
06 Грудня 2018, 16:03
Всі хто за те щоб закрили рожищенські алкогольні генделики типу "джаз" та "квадрат" , хто за порядок у вечірній і нічний час негайно ідіть на прийом до прокурора.
06 Грудня 2018, 16:15
Сиди діду вдома на пенсії, їж горох, і виробленим газом економ субсидію...А ми молоді якось самі розберемося куди нам ходити, що пити, і що потрібно відкривати чи закривати...
06 Грудня 2018, 16:17
А давайте собез і пенсійний закриємо. А що? Яка від них користь? Лише кошти бюджетні транжирять на всякі там допомоги, пенсії, субсидії і т.д. і т.п.
06 Грудня 2018, 16:59
Ти диви як шакали-торгаші горілкою сурогатною коментарі строчать.
06 Грудня 2018, 17:50
У нас між іншим вся горілка офіційна і продається згідно ліцензії і по касовому апарату. Не віриш - приходь і тобі наллємо за гроші звичайно....
07 Грудня 2018, 08:51
Шо входить в стоiмость вашого входу в КВАДРАТI, яка послуга за що ви берете грошi.
07 Грудня 2018, 10:41
А шо толку з цієї зустрічі? Всеодно корупція як процвітала так і процвітає. І прокуратура завжди в тємє