У Рожищі понівечили газон у сквері «Борцям за волю та Незалежність України»

06 Грудня 2018, 09:02
3876

У Рожищі люди потоптали газон у сквері «Борцям за волю та Незалежність України».

Про це повідомляє прес-служба Рожищенської міської ради у мережі Facebook.

«Нещодавно ми раділи тому, що схили в сквері «Борцям за волю та Незалежність України» гарно зазеленіли. А сьогодні бачимо, потоптані, навіть заїжджанні газони...Чи варто говорити, що Рожище це наш спільний дім? Мабуть, ні. Бо одні дбають про місто, інші – не задумуючись його руйнують. Люди, якщо ви стаєте свідками того, що спотворюють ваше місто, не бійтеся робити зауваження! Бо в такому темпі, ми ніколи не будемо рухатися вперед! П.С. Надвечір, 5 грудня, на таких «катаннях» по схилах зловили учнів ЗОШ №1 та Топільненської школи. Діти не маленькі, свідомі, бо на зауваження сказали, що про себе нічого не будуть розказувати, бо це їх персональні дані. Тому було б добре, якби батьки навчали дітей не тільки їхніх прав, а й обов'язків, як мешканців міста», – йдеться у повідомленні.






 

Коментарі
06 Грудня 2018, 12:02
Так за вухо їх треба було і в міліцію! Бидлота!!!
06 Грудня 2018, 12:16
є камера ,шо вона каже ?
06 Грудня 2018, 13:21
Хай тепер разом з батьками приведуть все в належний вигляд.І закріпити за ними догляд за цим сквером.
06 Грудня 2018, 13:26
Рожищани! Чиновники! Давайте у скверику поставимо будку і поселимо двох полісменів, щоб охороняли.
06 Грудня 2018, 15:14
Нехай- но випаде сніг, то мамки з татками приведуть своїх діточок з,, гірки"спускатися біля памятника Слави,що в парку.
06 Грудня 2018, 16:17
То хто вчинив таке свинство вже відомо? Це були лише діти зі шкіл Рожищ і Топільна? А раптом це вчинили молоді вчительки, які колись шукали пиво в магазині автозаправки. Можливо педагогам все-таки вдалось сьогодні вночі придбати той смачний і веселящий напій, який забороняли рожищенські активісти.
06 Грудня 2018, 16:39
Споглядаю картину як мати і тати гуляють там з дітьми. Чи заклопотані вони, чи їм байдуже - але одиниці кажуть своїм дітям не ходити по газонах., а по стежечках.Інші ще стоять тішаться, до діти вибігаються. На зауваження,що це наше місто і нехай буде трішечки краси, дивляться як на дурнів і кажуть, тождіти, нехай гоняться
06 Грудня 2018, 17:07
Особи про яких ви написали це діти і внуки задріпаних полішуків яких совєцька влада переселила з дальніх хуторів у міські квартири. Вони генетично були і залишилис бидлом.
06 Грудня 2018, 17:52
Ми то може й полішуки. А от хто ти - це велике питання? Скоріше за все взагалі ніхто, так пусте місце. Чмо без роду та племені, яке десь знайшли під забором....
06 Грудня 2018, 17:54
Не треба ображати полішуків, бо це взагалі то давня збірна назва всіх волинян і не тільки. Полішуки населяють від польського і білоруського кордонів і аж до Житомира. Так що, братці, всі ми полішуки і цим треба пишатися.
06 Грудня 2018, 18:44
Дякуйте Совєтам за квартири, бо так би і жили в землянках на хуторах біля болота і лісу, і два рази в рік ноги порепані мили б, на Паску і Івана Купала.
06 Грудня 2018, 18:48
Йди у "Квадрат" до Захар'єва горілку пий, поки ще не закрили той генделик по розмноженню алкашів, шлюх і наркоманів-анашистів. Гувно ти єсть пірдольоне.
06 Грудня 2018, 19:26
А в квадрат хоче 20 гривників за вхід
06 Грудня 2018, 19:47
Діти то потоптали, такий вік дурний, випендретись хочеться, в школі насварять вдома насварять, газон відновлять і все лишиться добре. А от те що дорослі свідомі люди тут в коментарях гадять одне одного, принижують то це норма. Смішно трохи)))
06 Грудня 2018, 20:52
<p>Пройдуть роки виростуть туйі підійдуть </p>
06 Грудня 2018, 21:06
Підтримую коментатора 111. Нехай тепер батьки діток за свої кошти відновлять все що пошкодили.
06 Грудня 2018, 21:44
А ви не звернули увагу який " газон" за ті тисячі вийшов густенький?? Якесь криворуке сіяло