Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рожищі відбувся «Ярмарок професій» 

16:15 05.12.2018
1398

У Рожищі відбувся «Ярмарок професій» для випускників шкіл району.

Захід провели у вівторок, 4 грудня, – повідомляють на сайті Рожищенської районної державної адміністрації.

Відділ освіти та молоді райдержадміністрації спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації провели «Ярмарок професій» для випускників шкіл району.

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу .

Понад 300 майбутніх випускників шкіл міста та району, а також їхні батьки, відвідали цьогорічний ярмарок професій.

Листівки, буклети, довідники, папки з описом професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Для презентації своїх навчальних закладів на «Ярмарок професій» прибули представники 21 професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування.

Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами, отримати кваліфіковані відповіді на запитання. Це все допоможе зробити усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

Коментарі

ПРОФЕСІОНАЛ

19:18 06.12.2018

Вакансія сомельє присутня?

27 червня
Сьогодні
Вчора
25.06.2019
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин