У Рожищі біля бару сталась бійка. ВІДЕО

03 Грудня 2018, 14:51
11290

У Рожищі молоді люди побились біля бару «Джаз».

Бійка сталась у суботу, 1 грудня. Про це редакцію «Район. Рожище» повідомив місцевий житель, та скинув відео з місця події.

За його словами, декілька людей розпочали бійку. 

На місце події приїхали представники правоохоронних органів, а також «швидка» допомога.

Наразі редакція «Район. Рожище» чекає на коментар правоохоронців.

Коментарі
03 Грудня 2018, 17:29
Закрити той гадюшник
03 Грудня 2018, 17:31
Давно пора його закрити. Одне бидло там збирається
03 Грудня 2018, 17:37
Закрити той бардак.давно пора.
03 Грудня 2018, 18:11
Кожних вихідних там якась бійка!<br/>Закривати потрібно.<br/>Неповнолітніх цілий заклад!
03 Грудня 2018, 18:18
Хіба це бійка? В мої часи металевою трубою мізки з голови висмоктували, так діти пошарпались.
03 Грудня 2018, 19:29
Рожищенське бидло во всєй красє. Смєшалісь в кучу коні і люди, тобто кобили і наєзднікі. Тати і мами - увага!!! Конкурс!! Знайди свого бидляка на відео і отримай протокол!!!
03 Грудня 2018, 21:25
нехай там свою &quot;мужність&quot; показують
03 Грудня 2018, 22:00
&lt;p&gt;ота в білій кофті&amp;nbsp;&lt;/p&gt;
04 Грудня 2018, 01:43
Ну вже коли баби культяпками махають, то вже край. Мужикі збоку, хоч би один вліз, по автомату в руки і в ато. Якщо вже таак не вистачає &quot;зрєліщ&quot;.
04 Грудня 2018, 07:48
Підтримую вище написане закрити!<br/>Тільки бійки,крикі і сморід!
04 Грудня 2018, 08:09
Закрити к чорту той притон
04 Грудня 2018, 08:48
Коментарії написані людьми в яких молодості не було , бо мама не пускала в бар, там ще набють сиди дома от вони тепер все й закривають .
04 Грудня 2018, 10:28
Молодість була і зараз не старий. Просто коли в барах наливають дітям - краще без барів ніж з такими ....
04 Грудня 2018, 10:33
Та хіба рожищани ходять у той Джаз? Або якщо й ходять, то якісь вже геть кончені. Ніхто нормальний туди не ходить - це точно. Але зато з ближніх сіл наїжджають регулярно, особливо дівахи, м'ясо так зване. Всі так замуж хочуть в город, ото й шукають лохів серед місцевих молодих п'яничок...
04 Грудня 2018, 10:40
Хто захистить Україну, хто захистить людину? Правозахисник Олександр Потапчук захистить, а нова зимова шапочка придасть йому комфорту і впевненості у власних силах. Всім дивитись на Ютубі відео &quot;Рожище. боротись за правду треба&quot;.
04 Грудня 2018, 11:03
Треба знову відкривати Торнадо.
04 Грудня 2018, 11:39
А мерія ще дозвіл дала ,щоб бар працював до першої...
04 Грудня 2018, 13:14
шкода ту дівчину в білій кофті, навно дуже постраждала
04 Грудня 2018, 13:20
Цей гадюшник у самому центрі працює взагалі невідомо як. Джаз в окремі вихідні (особливо влітку) працює практично до ранку. Схема приблизно така: десь до 24.00 -1.00 ночі він взагалі повністю відкритий, хоча не має відповідних дозволів, а потім двері закриваються із середини і всі відвідувачі &quot;двіжують&quot; так до 3.00-4.00 ранку, а то й довше. При цьому всьому музика гримить, необлікована горілочка та всякий сурогат ллється рікою, а у туалеті розкурюється &quot;шмаль&quot; і &quot;м'ясо&quot; стоїть на колінах або рачки. Також ніхто не питає скільки всій тій сцикоті, ой вибачте відвідувачам, років - часто там є неповнолітні. А хазяїн собі спокійно бухає за стійкою і підраховує прибутки. Цікаво інше - невже про цю ситуацію не знають у міській раді, поліції, службі у справах дітей, центрі соцслужб для молоді, інших причетних до організації дозвілля молоді структурах??????? ХТО КРИШУЄ ЦЮ ВСЮ ГИДОТУ???????
04 Грудня 2018, 14:38
робота з молоддю в просвіті запущена дискотеки немає. там повинна молодь бути
04 Грудня 2018, 17:27
Це все індивідуально, я з 14 років ходив по дискотеках і випивав собі інколи як і всі в шкільні роки, і ніколи нічого там не курив і не лазив п‘яний і бувало таке що й бились, то все має кожна людина пережити, а от хто без цього далі не бачить сенсу в житті то сам винен і їх батьки що були не достатньо строгі зі своїми батьками
04 Грудня 2018, 17:28
Тобто дітьми*
04 Грудня 2018, 19:40
Дискотеки немає .,йдуть до барів, цигани танцюють і відпочивають в Просвіті
04 Грудня 2018, 20:11
Рожищенська поліція не реагує на роботу гадюшника &quot;Джаз&quot; в нічну пору, тому що відпочиває після важкої денної праці по написанню протоколів на порушників правил дорожнього руху.
04 Грудня 2018, 20:31
Нехай замість вживання алкоголю всім відвідувачам бару &quot;Джаз&quot; рожищенські поліцейські прочитають книжку професора Валентина Малиновського.
05 Грудня 2018, 16:42
А ти братан нікого не вчи тут жити. Що кому робити і що кому читати ми розберемосяі без тебе. А які ти книжки читав і що ти робив, коли тобі було 20-25 років, то й так всі знають, &quot;нєформал хрєнов&quot;....