Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Розпочинаються масштабні збори резервістів та військовозобов'язаних

09:20 03.12.2018
1570

Збройні сили України розпочинають з 3 грудня масштабні збори резервістів та військовозобов’язаних.

Про це повідомляють на сайті Міністерства оборони України.

Введення правового режиму воєнного стану, у тому числі передбачає уточнення завдань Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

Однією із складових підготовки Збройних Сил України до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів.

Зокрема проведуть збори, як у складі бригад (до 15 діб), так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином передбачається, що всі зборові заходи завершаться до початку новорічних свят.

Водночас, заходи мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії, але в такому випадку до Збройних Сил України призиватимуться не лише ті особи які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування Збройних Сил України.

Крім того, як і передбачено Стратегічним замислом застосування Збройних Сил України, наразі у визначених областях України тривають організаційні заходи створення Територіальної оборони та непорушних запасів.

В областях, у яких запроваджено воєнний стан, передбачають проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб. Під час яких проведуть бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, з метою підготовки до захисту своїх областей.

У Рожищенському районному військовому комісаріаті повідомили, що резервісти із Рожищенського району також відправились на збори в рамках масштабних зборів резервістів та військовозобов’язаних.

На збори поїхали:

Дмитро Яроцкий ( Рожище), Микола Дмитрук (село Рудка-Козинська), Михайло Янюк (Рожище), Микола Наумчук ( Рожище), Микола Краснопера (Рожище), Михайло Радчук (Рожище), В’ячеслав Лукаш ( Рожище), Олександр Конюхневич ( Рожище).


Коментарі
27 червня
Сьогодні
Вчора
25.06.2019
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин