Міськрада виділить 320 тисяч на облаштування скверу

25 Липня 2016, 13:18
3041

Рожищенська міська рада на черговій сесії виділила 320 тисяч гривень на  облаштування скверу по вулиці Незалежності. 

Перевиконаннання майже на мільйон бюджету за підсумками півріччя дозволило депутатам прийняти рішення про спрямування 253 тисяч гривень з загального фонду кошторису і 67 – зі спеціального на реалізацію проекту з увічнення памяті загиблих на Майдані та в АТО борців за волю і незалежність України. 

Сам проект – це спільна ініціатива активної громадськості, волонтерів Народної  самооборни i міської влади. Нагадаємо, що під час благодійного заходу з нагоди Дня міста Рожище, що проводився у червні цього року, також зібрали 7 тисяч гривень на ці цілі

Коментарі
26 Липня 2016, 01:16
Так тримати... вірно рухаємось в час голодомору і війни
26 Липня 2016, 01:48
Краще б ці гроші виділили на дороги, кому потрібен той сквер!
26 Липня 2016, 12:07
Сквер так сквер, правильно все, якщо до пуття доведуть, місто має чимось відрізнятись, щось має змінюватись, не має застоюватись, а дороги, то таке, вони в нас завжди були погані і, скоріш за все, завжди й будуть скільки грошей туди не виділяй.<br/>Тільки думати треба як робити, щоб добре було, а не як з фонтаном.
26 Липня 2016, 15:56
Поставили годинник, зробили фонтан - гроші на вітер. Поставили лавочки у парку - дуже добре, тільки шкода, що вже за тиждень ці лавочки були пописані непристойними словами і помальовані. Де наші патрулі, хто займається охороною громадського порядку, якби зловити цих непотрібів, що пишуть та оштрафували добряче їхніх батьків, бо це явно неповнолітні, інші боялися б. Культура у нашої дітвори, аж зашкалює. Те ж саме буде із сквером.
26 Липня 2016, 17:07
разом, тільки разом ми зможемо виправити ситуацію!<br/>сквер- це дуже гарна ідея. дай Бог, щоб вона поскоріше стала реальністю!<br/>а дороги - будь-ласка, створюємо вуличний кооператив і вперед 50/50 фінансування з міською радою, завжди раді йти назустріч, і люба грунтова дорога стає з твердим щебеневим покриттям (тоді і контроль за якістю виконання роботи буде на рівні - свої ж гроші вміємо контролювати нє?)). <br/>а міського і районного значення - зробляться помаленьку. все-рівно грузові машини понищать. і ще: от зробили Шевченка, тепер люди кажуть- ой, літають всі, дітей страшно на дорогу випустити.. не вгодиш нікому.
26 Липня 2016, 20:04
На Шевченка теж зробили безтолково, дорогу зробили, а про те щоб розширити і зробити місце під тротуар якось не подумали, та дорога мала б зняти навантаження з вул Незалежності, але ж як там людям ходити? Зробіть, хай меньше але толково, тоді всім вгодиш.
26 Липня 2016, 20:16
Ви вулицю Граничну бачили ні дороги ні трутуару для людей! Знищити то знищили закривавши переїзд, а відремонтувати нема фінансів, все виділяють, а роботи ніяк не почнуться вони сквери думають як построїти щоб бабки мали де насіння лускати!
27 Липня 2016, 16:12
Пропоную наступним побудувати гомадський туалет. Бажано у центрі міста. Таке велике містечко, а попісяти немає толком де :) Думаю буде гарна справа ) <br/>ДеПітати - видиліть грошей на туалет. Бо запісяні усі угли будинків що в центрі.. Ґеуропа! <br/>Я не проти пам&quot;ятника Героям. Просто висунув свою ідею.<br/>Я думаю щоб змурувати яму+туалетне приміщення 20 000 вистачить. ( сказав приблизно) Раз у місті є 320 тисяч - видиліть 20 на туалет.<br/>Хто підтримує мою ідею? Можливо рожищанам потріюно петицію до мера написати, щоб робив &quot;корисні!!!&quot; проекти?
27 Липня 2016, 18:03
Для туалетного приміщення + яма -громадського рівня потрібно приблизно 80 000 т грн. А такий як в селі за хатою + яма то вистачить 10 000. А вам Андрію раджу зїздити в Епіцентр -уважно роздивитись ціни.
27 Липня 2016, 18:42
У великих містах стоять біотуалети. У нас так і усе робиться - зроблять як у селі за хатою, а спишуть 80 000<br/>_____<br/><br/>Ось на ОЛХ біотуалет = 7000 грн<br/>http://olx.ua/obyavlenie/moblniy-vulichniy-botualet-plastikova-tualetna-kabna-IDhCIJ8.html#80c2a2b504
27 Липня 2016, 18:46
А ось 2 шт!!!! за 4000 грн<br/>http://olx.ua/obyavlenie/prodam-2-botualeti-IDlTDxY.html#80c2a2b504<br/>Залучити комунальників до викачки та і буде великий +
27 Липня 2016, 19:21
Ідея чудова-тількі не для наших людей,поперевертають або побють...Змурований-НАДІЙНІШИЙ!!!!
28 Липня 2016, 11:46
А ви, Андрію, бачу, ще той с#рун)
28 Липня 2016, 15:52
Звісно :) Читаючи коментарі людей, можна зробити думку на тому, що люди хочуть змінити у місті. Часто нереальне пишуть, а колись прочитав коментарі з ідеями і громадський туалет був також у тому числі. Тому розвиваю думку людей , які це писали. Дійсно справа була б хороша.
01 Серпня 2016, 12:04
А для чого масонський символ в центрі скверу?
06 Серпня 2016, 11:31
памятник треба змістити ближче дороги бо йго не буде видно.
06 Серпня 2016, 11:40
туалети є в приміщеннях органів влади і управління і вони повинні бути доступні громадянам. Всі великі торгові точки а також заклади відпочинку та бари ресторани і інші генделики без облаштованих туалетів доступних для громадян на повинні працювати.