На «Айдар» поїхала «Нива» з Рожища

24 Липня 2016, 18:37
3253

Цими днями на схід відправили відремонтовану «Ниву», яку для бійців АТО допомогла «вибити» Народна самооборона міста Рожище. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив відомий на Волині волонтер Дмитро Сандалов

Колись автівка належала державній установі, але вже досить довгий час іржавіла в гаражах і не виконувала своєї функції. Завдяки спільним зусиллям Народної самооборони Рожища, зокрема Анастасії Стасюк, волонтеру Самооборони Волині Дмитру Сандалову, а також всім, хто долучився матеріально і організаційно, стара бляшанка відремонтована і незабаром стане в нагоді бійцям батальйону «Айдар».



До слова, машину назвали «Ластівкою». 

 

Коментарі
24 Липня 2016, 22:51
Кому вже не вгодило те що на армію передали "ниву"?
24 Липня 2016, 23:45
це нормально: мотлох, який давно пора списати і який був битий-перебитий, який є по своїй суті ненадійним ЗОВСІМ відправляти в зону бойових дій??? Чому простий люд цим переймається, а держава - ні???
25 Липня 2016, 00:44
Ви думаєте допомогли армії? Ви допомогли міністерству нічого не робити, а генералу більше вкрасти. І це продовжується два роки!
25 Липня 2016, 01:22
А як машину державної установи передали на передову? За якою процедурою?
25 Липня 2016, 01:27
А шкільні автобуси як передавали?
25 Липня 2016, 01:39
Шкільні автобуси мабуть на міноборони - там усе ясно, по лінії держави, а от через громадську організацію на добробат... цікаво просто як це робиться?
25 Липня 2016, 11:04
Коли 2 роки тому передавали все від шкарпеток до броніжилетів і завдяки зусиллям народу зупинили нечисть - тоді не було цікаво як те все тоннами попадало на передову, мабуть це теж була робота міністерства. Тоді не критикували... Що робити коли наші міністерства неспроможні дітям автобуси купити. Сподіватись на "авось" чи ремонтувати мотлох. Все ж краще на старенькому авто ніж без. Гарного всім дня :)
25 Липня 2016, 15:21
ЛЮДИ! зАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ОТО ВАРНЯКАТИ КАЗНА ЩО .ЗРОБІТЬ І ВИ ЩОСБ ДОБРЕ ДЛЯ НАШИХ БІЙЦІВ.Не надійтеся на державу,іі уже розікрали сасі знаете хто і в Рожищах ті злодіі також е.
25 Липня 2016, 18:33
Є пропозиція - відправити в зону АТО жовтий бус, який Бурий продав не зовсім прозоро в комунгосп - слабо, пане пере???