У селі Копачівка відбудеться «КВН: кубок громади»

26 Листопада 2018, 16:05
3717

У селі Копачівка відбудеться «КВН: кубок громади», де між собою змагатимуться команди із села Любче та Копачівки.

У суботу, 8 грудня, о 17:00 у Будинку культури села Копачівка відбудеться «КВН: кубок громади», – пишуть організатори у мережі Facebook.

«У запеклих боях жартами зійдуться команда села Любче та команда села Копачівка! Буде мегаяскраво, нестандартно та весело! Не забувайте ділитися з друзями інформацією про КВН. Командам потрібна ваша підтримка», – йдеться у повідомленні.

 

Вхід вільний.

КВН у Копачівці
КВН у Копачівці

 

Коментарі
26 Листопада 2018, 19:55
ага якраз зараз людям до квн ше візьміть і голосуйте за заленського придуркі
26 Листопада 2018, 21:55
А чому не до квн
26 Листопада 2018, 22:48
Квн має бути крутий "напевно"
26 Листопада 2018, 22:49
Чому відразу придурки?<br/>Адже ми намагаємося трішки поліпшити становище, яке ми маємо, і розрядити всю цю обстановку) Цінуйте працю людей!<br/>P.S. ми не знали про подальші дії в країні!
26 Листопада 2018, 23:00
111 я не знаю хто ви, але мислити так як ви-дуже ницо і принизливо, а, що на вашу думку ми маємо сидіти вдома і молитися за Україну. Нам байдуже на політику, ми робимо те, що хочемо, те як вважаєм за потрібне. Розвелися тут &quot;патріоти&quot;.
27 Листопада 2018, 11:34
Хлопці просто стараються і хочуть щось хороше зробити для громади яке культурне дійство!!!!<br/>А ви починаєте роздувати всяку фігню замісь того щоб пітримати їх
28 Листопада 2018, 23:29
Молодці. Так тримати.Дуже хороші,розумні і талановиті діти
29 Листопада 2018, 20:02
Ницо бути байдужим i вживати слово &quot;патрiот&quot; майже як лайку.
30 Листопада 2018, 00:22
У любченцiв якась тупа назва команди. Певно i жарти будуть такi ж тупуватенькi. Копачiвцi вперед!
07 Грудня 2018, 00:46
Ахахах в копачовці і того нема
07 Грудня 2018, 00:55
Хех копачовка як садік в радно закудуєця на репетиції
07 Грудня 2018, 01:08
Даам не спорю.. буде дуже круто.<br/>А ті хто написав що Любченська мафія тупа назва це очедино що хтось з копачівкі і учасників або близька людина учасниці
07 Грудня 2018, 02:00
Це , звісно, добре, що ви такі активні, але трошки не туди хилите. Будьте взаємоввічливі! Ми організовуємо захід, який повинен об'єднати молодь, а не розпалювати ворожнечу. Зрозуміло, що обидві команди хочуть перемоги, і все для цього роблять. Попрошу усіх вболівальників підтримувати однаково дві команди! Бо виграє не Копачівка чи Любче, а виграє небайдужа молодь!
07 Грудня 2018, 02:00
Це , звісно, добре, що ви такі активні, але трошки не туди хилите. Будьте взаємоввічливі! Ми організовуємо захід, який повинен об'єднати молодь, а не розпалювати ворожнечу. Зрозуміло, що обидві команди хочуть перемоги, і все для цього роблять. Попрошу усіх вболівальників підтримувати однаково дві команди! Бо виграє не Копачівка чи Любче, а виграє небайдужа молодь!
07 Грудня 2018, 12:59
Юля, нічого нікому не доказуйте! Це не допоможе. Сайт на чолі з журналістами скотився до рівня помийної ями, де дають можливість обливати брудом навіть дітей. Тут не йде мови про об'єднання чи культуру. Тут ставка на коментарі та радість від того, що когось образили.