Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Владика Нафанаїл відвідав церкву у селі Любче

15:10 26.11.2018
1083

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав приход Української Православної Церкви в селі Любче.

У неділю, 25 листопада, місцева громада урочисто відзначила престольне свято та вшанувала свого небесного покровителя святителя Іоанна Милостивого, – повідомляють на сайті Української Православної Церкви Волинської Єпархії.

Владику Нафанаїла зустріли прихожани, у тому числі – наймолодші віряни православної громади.

Святкове Богослужіння з нагоди храмового свята очолив керуючий Волинською єпархією УПЦ, якому співслужив благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко та духовенство району. Під час служби Владика освятив новий розпис храму.

У цей день настоятель храму протоієрей Сергій Савієвський отримав церковну нагороду – право носіння хреста з прикрасами.

Єпископ Нафанаїл подякував громаді за щирий прийом та молитовний настрій. Після служби Божої громада та духовенство на чолі з архіпастирем звершили хресний хід навколо храму.Коментарі

Православна

17:38 26.11.2018

Ні, ну ви мені пробачте, звісно, але скажіть: для чого вистеляти дорогу квітами і тп??? Хіба це - Ісус Христос, чи хтось зі святих? Не розумію я, коли з людини роблять якогось ідола,і фанатично йому мало не п' яти цілують. Мені довелось бути присутньою під час такої зустрічі Нафанаїла в одній із церков району і скажу відверто: " святість" Його Преосвященства, а також певне " раболєпіє" перед ним, мене ще більше відвернуло від церкви. Простіть мене, Всечесний Владико, але від Вас не відчула гарної енергетики, Духу святості і монашеської смиренності. Гріх мені, бо осуджую, але разом з тим, варто вчитись завжди казати правду.

Ще одна православна

18:23 26.11.2018

Цілком підтримую вашу думку!!! Готова до співпраці з вами.

леся

18:53 26.11.2018

а яку суму заплатило селу за приїзд?

До православних і лесі

19:41 26.11.2018

Яке ваше діло кому хочуть п'яти цілують вас ніхто е заставляє ще ви не знаєте що вам робити будуть так що не обсуждайте тим більше за таких людей і не скільки ніхто нікому не платив а як і платив ТО ЦЕ БУЛИ НЕ ВИ!!!!!!!!!!

Православна

19:54 26.11.2018

Безграмотних і несвідомих людей, нажаль, найлегше ввести в оману і нав" язати їм будь- що, як стаду. Це є, було і буде ((

читач

20:07 26.11.2018

колючим терням встелити дорогу московським прихвостням

Я

21:17 26.11.2018

О, шавки з кущів повискакували і гавкають, а самі певно в перших рядах стояли і улибашки роздавали. Лукаві

Православна

21:33 26.11.2018

" шавки з кущів" - це в мою адресу? Могла б писати щось у свій захист, але не бачу сенсу. Висловила свою думку. Можливо, шавки з кущів і гавкають, а що ж роблять благородні леви, по- вашому, в цей самий час, коли приїздять такі от " шановні гості", як єпископ - ричать з- під інших кущів на шавок?)

Дід Остап

22:08 26.11.2018

Слухай, шановна, ти що не з тієї ноги встала чи чоловік на заробітках , чого ти причепилася?? Ти своїми руцями ті квіти викладала чи ти зі своєї кишені тому Нафанаїлу давала, що тебе це так лоскоче?? Цікаво скільки дали? Піди до батюшки запитай і скажи йому своє фе. А анонімно тут хто хоч може підгаджувати, напиши своє прізвище, ім'я . Тоді будеш висловлювати свою думку

Олександр

22:22 26.11.2018

Нафанаіл прихвостень кирила який не підтримує надання автокефаліі украінській церкві, тому питання до редактора сайту для чого ви це висвітлюєте. Якщо кирил в Любче приіде ви теж йому рекламу зробите.

Відповідь До православних і Лесі

14:07 27.11.2018

Стелять дорогу квітами і "цілують у п'яти" переважно малограмотні, забиті, ліниві розумом і не самодостатні. Вони, зазвичай не вірять в Бога, бо не розуміють, що таке справжня віра. Вони вірять в попів, бо їм так легше.

Галина

00:01 29.11.2018

Коли Іван Богослов хотів пасти в ноги Ангелу -
" Я пал к ногам его, чтобы поклониться ему; но он сказал мне: смотри, не делай сего; я — сослужитель тебе и братьям твоим, имеющим свидетельство Иисусово; Богу поклонись, ибо свидетельство Иисусово есть дух пророчества."
(Откровение Иоанна Богослова 19:10) Вибачте що цитата з російської біблії

слава Богу за все!

09:58 30.11.2018

Люди,як ж ви сталі озлоблені..особливо жінки..Точно як колись Христа книжники та фарисеї гнали така сама ненависть і прямо сатанинська злоба (особливо зі сторони"освідчених.,розумних,самодостатніх , свідомих..") і тепер на Його Церкву та пастирів .
Ні, щоб по християнски порадіти за людей ,що в них така гарна церква..на перстольний праздник їх приїхав привітати архірей Христвий ,паломники..повний храм людей,діток привели до Святого Причастя..В кожного простого віруючого православного душа радіе .Та це у віруючого і простого серцем(наявність диплому тут не мае ніякого значення,е чи не мае)
Що кого на язиці -те в серці.Не помішае задуматись таким ,бо до Бога не приходять "високорозумні", а прості та смиренні серцем.Так вчить Святе Письмо."Где просто -там ангелов сто!"-так говорить Святий Угодник Божий. Так і е.Тоді як "простаки"йдуть до Святого храму Божого,вшановують Його Святого Угодника Іоанна Милостивого,"освідчені та продвинуті" повні злоби сидять за компютером та виливають на них свою "освідчену"грязь та ненависть.І хто ж ви цих всіх йде за Христом,а хто на Нього та Його архіереїв,паству камінням кидае..?не треба мати і диплома щоб відповісти на це питання.Спасайте свої душі,бо злі Царства Небесного НЕ наслідуют.Христос в нас обовязков спитае як ми вчили та виконували Його Новий заповіт.Це -важливо для пропуску в Царство Небесне і де ми здобудемо собі місце у Вічності.Спаси вас Господи!

12 грудня
Вчора
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин