Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Україні чекають на другу хвилю епідемічного підйому захворюваності на кір

17:00 22.11.2018
838

В Україні реєструється друга хвиля епідемічного підйому захворюваності на кір.

Про це повідомляють на сайті Волинського обласного лабораторного центру.

На Волині зареєстрували близько 1750 випадків. Проте, в районах, де рівень охоплення щепленнями недостатній, хворіють частіше — це Луцький, Рожищенський, Маневицький, Ковельський райони та Луцьк.

До питання профілактики кору залучені медичні працівники, освітяни, владні структури та громадськість. На епіднеблагополучних територіях, де реєструються спалахи, запроваджено обмежувальні заходи в навчально-виховних закладах (призупинення навчання, заборона прийому нещеплених дітей та їх вакцинація, тощо).

У зв’язку із зростанням захворюваності на кір, оперативний штаб МОЗ України в червні цього року ухвалив рішення щодо розширення за епідпоказами заходів посиленої вакцинації як дітям до 18 років, так і дорослим, котрі належать до груп ризику – медичних працівників, освітян, студентів навчальних закладів, представників силових відомств, учасників бойових дій без обмеження віку.

Тому значно активізувалась робота з проведення вакцинації за епідпоказами дорослого населення, учнів та студентів навчально-виховних закладів. Щоб максимально спростити процедуру імунізації рекомендують, при необхідності, розгортання пунктів щеплень в уражених закладах. Завдяки цьому, протягом останніх тижнів прищеплено позапланово понад 2000 осіб.

Область забезпечена достатньою кількістю вакцини, якість якої підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі із груп ризику в закладах охорони здоров’я по місцю проживання.

Профілактичні та протиепідемічні заходи направлені на стабілізацію захворювань на кір надалі продовжуються, в межах компетенції та чинного законодавства.

Коментарі
12 грудня
Вчора
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин