У Рожищі відзначили престольне свято. ФОТО

22 Листопада 2018, 11:45
5803

У день святкування Собору Святого архістратига Михаїла жителі Рожища відзначили престольне свято.

Свято відзначили у середу, 21 листопада, — пишуть на сайті Української православної церкви Волинської єпархії.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла святкове богослужіння очолив благочинний Рожищенської округи та настоятель храму протоієрей Петро Іваничко, якому співслужили священики району. Богослужіння супроводжувалося співом двох хорів: місцевих любительського та професійного. Після співу «Отче наш» проповідь виголосив настоятель храму села Озденіж ієромонах Кирил (Видрич).

Також під час служби молились за жертв Голодомору

В кінці богослужіння відбувся хресний хід навколо храму.

4

4

4

4

5

3

2

2

 

 

Коментарі
22 Листопада 2018, 18:02
скільки москаликів .
22 Листопада 2018, 18:14
<p>І до  нам той томос, ходили сюди і будемо ходити, бо Господь всіх любить однаково, і священиків цих поважаємо, храм для нас рідний, тут хрестились, тут і поховають</p>
22 Листопада 2018, 18:22
Дуже культурні прихожани у МП.Може ви і Путіна з Кирилом поважаєте?
22 Листопада 2018, 19:29
Ми поважаємо Віру Христову! Господи дай розуму нашим людям.
22 Листопада 2018, 20:12
Не "жителі Рожища", а лише громада рпц, яка на даний момент володіє цим храмом
22 Листопада 2018, 21:15
А чому не чіпляєтесь до греко чи римо католіків, Єгових, Бабтистів та інших? В яку церкву хочем в таку ходим, не робіть ворожнечі між люддьми. Тут хрестили тут і будем молитись.
22 Листопада 2018, 21:32
Ця "лише" громада в 3 рази більша, ніж всі інші в Рожищі разом узяті. І ви не маєте права ображати цих людей, які живуть в одному місті разом з вами і вказувати куди їм ходити та де молитися. Вчора було дійсно свято для більшої частини рожищан і молились в храмі і за місто, і за державу Україну, і за її воїнів, і за жертв голодомору, а ні про Путіна, ні про Кирила ніхто не згадував. А тобі щось не подобається, то ходи собі тихенько в парк, чи в костельчик, куди ти там один з другим ходиш, якщо взагалі ходиш. В нас в місті вибір є, так що від хруму забери не лише свої руки, а навіть думки, лежи на диванчику і слухай зомбоканальчики типу 1+1, Мазурці якраз за таких як ти гроші платять.
22 Листопада 2018, 21:42
Громада просто володіє храмом? Та ці люди - носії істини, подобається це комусь чи ні.
22 Листопада 2018, 22:38
<p>Ви не просто володІєте храмом і є носіями істини. ви несете цей руський мір в кожну оселю в Україні. ви рівноапостольні брати тих попів які благословляли днровських моторол і іншу непотріб вбивати наших хлопців на війні. ви гарно служили. як радянській владі так і тепер в вас все складається не погано. Ну не відспівували воїнів загиблих в АТО чи не молились за хлопців які на війні, то підемо свічку в другу церкву поставим, вернувся син з війни все мама назад в Московський патріархат побігла  Слово манкурт це якраз про вас Кирило Гундяєв добре. прийде путін добре. пристосуємось. Не вийшло з малого  державного службовця дурниця прихід великий ще й сина прокормим. І томосу вам не треба і України вам не треба ну що Вам можна розповісти про канонічність про НКВД про КГБ про відділ у справах релігії при КГБ СРСР і звідки коріння вашої церкви ви настількі проросійсь що навіть не варто. Так що Ви за Бога тут не агітуйте, Він все розставить на свої місця.</p>
22 Листопада 2018, 22:41
Що з твоєю головою зробила пропаганда?! ЄПЦКЛМН!..
22 Листопада 2018, 23:08
По перше ти не тикай, по друге це історія а не пропаганда мені давно не 30 і навіть не 40 років і те які гандони при владі і що таке Коломойський дуже добре знаю, а от ТИ знаєш який в тебе IQ ? Чи ти навіть не знаєш що це ?
22 Листопада 2018, 23:11
Є пропозиція зустрітись з цим представником носіїв істини, один на один ?
23 Листопада 2018, 00:55
Такі строгі коментарі пишуть свідомі, але чомусь під час мобілізації не йшли в воєнкомат, а дурнішим по селах повістки втуляли і на убой відправляли.
23 Листопада 2018, 01:01
На сторінках сайту відбуваєця розпал міжрелігійного конфлікту, і модератор сайту своєю бездіяльністю сприяє цьому. Сайт стає все більшою клоакою Рожище-медіа.
23 Листопада 2018, 01:44
Що за срач ви тут розвели, шановні рожищани??? Поважайте одне одного, в нас в місті є вибір, ходіть куди вам подобається, і зрештою не заздріть одне одному. Невже ви не бачите, що зараз відбувається навмисне цькування вас один проти одного, щоб забити голову будь чим, а не справжніми проблемами в державі. Щоб менше думали, як в холоді зиму пережити, за що їжу купити, як на роботу доїхати. Ця влада не краща за владу Януса, як тоді штучно розділили Схід і Захід, настроїли людей один проти одного, так і тепер Вальцман спекулює релігією. Схаменіться, не ведіться на це, вас використовують. Перестаньте злитися, зневажати один одного, бо інакше Бог не змилосердиться над нами ніколи!!!
23 Листопада 2018, 01:56
А ти що не можеш знайти такого представника в Рожищі?? Їх так мало?? Нема в тебе сусіда, ба, навіть родича, колеги по роботі, який би був тоді в храмі?? Замтріньсч, можеш на фотках знайомих знайти, що тобі заважає?? До чого ця твоя фраза?? І що морду набєш?? З дивана любий може вигавкувати, херої всрані
23 Листопада 2018, 02:10
А чого там Інка Гайворонська була?? На концерті в БК перед Покровою так раділа майбутньому томосу, аж слиною захлюпувалась, а то пішла на свято до москалів . Лукавить значить чи боїться електорат втратити ?? Розуміє, де сила )))
23 Листопада 2018, 10:28
що понаписували дав Бог свято діти до батьків прийшли .куми зійшлись.треба радіти.це свято роками в внашому місті святкувалось .вони політику приплели.я впевнена що ви писаки ходите до церкви на Пасху. ви навіть значення тих слів не знаєте а понаписували.бридко бидлоту читати
23 Листопада 2018, 10:37
Під час московської агресії бути прихожанином секти країни - окупанта, як мінімум, аморально..Але гундяївським мракобісам нічого не докажеш...
23 Листопада 2018, 10:52
Боїнг, було б через що спорити...Хай порадують далі хворі на ПГМ..Шановні, 21 століття на носі
23 Листопада 2018, 12:07
Схоже, кацапославні занепокоїлися. Повідомляємо прокацапленим, що ваша батьківщина - Удмуртія, тому краще самі виганяйте кацапських попів із храму, якщо не хочете, щоб вам допомогли.
23 Листопада 2018, 12:10
Ця влада не краща за владу Януса, як тоді штучно розділили Схід і Захід, настроїли людей один проти одного, так і тепер Вальцман спекулює релігією. Схаменіться, не ведіться на це, вас використовують. Перестаньте злитися, зневажати один одного, бо інакше Бог не змилосердиться над нами ніколи!!!<br/>----------------------------------------<br/>що ти брешеш, паскудо? Який &quot;Вальцман&quot;? Влада Януса покрала бюджет, а &quot;Вальцман&quot; за свої гроші відновив протиповітряну оборону навколо Києва. Увесь Схід воює по &quot;Азовах&quot; і &quot;Донрбасах&quot; поруч із заходом, що ти мелеш, падло кацапське? Релігією спекулюєте ви, кацапські сволоти, бо бачте, відспівувати загиблих наших воїнів їм переконання не дозволяють. Наволоч погана. Начиталося по кацапських сайтах вигадок про &quot;&quot;Вальцманів&quot; і тепер нам висирає тут
23 Листопада 2018, 15:55
То біжи на вибори і проголосуй за ту п' яну брехливу морду, і бабусі своїй передай, що скоро космічно велику пенсію буде отримувати аж на 62 гривні більшу. Його статки в 8 разів зросли за рік, а наші пенсіонери на 62 гривні збагатіють, є чим пишатися
23 Листопада 2018, 16:39
За свої гроші Вальцман відновив протиповітряну оборону))))???? Ха- ха, познімай лапшичку з вух, за твої і мої гроші, може, да, за накрадені гроші - да, за свої чесно зароблені, ну- ну. Ти хоч сам в це віриш. Начхати їм усім на тебе і на всіх інших, тільки з такою горошиною замість мозку тобі це не зрозуміти, слухай далі зомбоканали
23 Листопада 2018, 17:28
ви хоч коли не коли Новий заповіт від Господа нашого Іісуса Христа , відкриваете?Дуже сумнівно,а то би знали що Христос сказав в нагорній проповіді.А теба не тільки відкривати .а ще й виконувати.Інакше ви не християни ,а служителі антихриста,то ж і недивно щоу вас така остананіла злоба на Святу Апостольску церкву та її послідовників.Та мусите памятати,що Господь попустив вам,безбожника,цей час не надовго ,для того щоб ви проявили свою безюоницбку сутність і щоб на Страшному Суді ве не мали оправдання.А ті хто не відступить від Його Церкви ні під якими вашими злодіянннями (навіть ціною фізичного иття,)заслужили Царство Небесне.Тож даремно не радійте,а краще задумайтесь кого ви гоните та покайтеся,щоб потім не було вам запіздно.
23 Листопада 2018, 20:57
як вам не соромно рожищани чого ви обзиваєте один одного ми живемо можливо по сусідству чого собачитесь видно диявол робить своє діло справно знищити православних люди одумайтесь де ваша любов смирення розум
23 Листопада 2018, 21:27
Таки правда, поблизу живуть, разом працюють, вітаються і усміхаються один одному, а тут таке ллють, не може бути добра, де така ненависть ллється і злість. Я в шоці!!!! А ви, Андрію, взагалі побили всі рекорди, просто ніби сам диявол пише, ви молитесь теж в такому стилі?? Ви взагалі поріг будь- якого храму переступали?? Кого і звідки ви збираєтесь виганяти?? І що тоді більше в церкву станете ходити?? На наш храм ще не такі, як ви зазіхали і нічого відстояли. Так що геть руки і свого брудного язика від нашого храму, ви до нього не маєте жодного відношення і не вам вирішувати, хто в ньому має служити!!!
24 Листопада 2018, 02:46
повністю підтримую Валентину та діда Остапа. А по Андрію дурка плаче, бо перенасичений злобою та ненавистю до людей.
24 Листопада 2018, 13:33
Таки правда цей Андрій не дарма написав себе з малої букви, це ница людина, хай бийшоа на передову, а не в інтернеті сидів. Валентина каже чисту правду, такі на жаль в нас люди