Рожищенський район пропонують приєднати до Луцького

21 Листопада 2018, 13:40
5874

У Волинській області хочуть збільшити території деяких районів. 

«У зв'язку з потребою завершення реформи децентралізації, настав час розглянути питання, щодо укрупнення районів області. Без сумніву в цьому є доцільність і елементарна державницька логіка, — написав народний депутат Ігор Гузь на своїй сторінці у мережі Facebook»

За словами нардепа, проект Закону України «Про зміну меж районів у Волинській області» зараз лише готують до подання.

Тому Ігор Гузь опублікував витяг з цього проекту, в якому пропонують:

1. Змінити межі районів Волинської області, включивши до складу:
* Луцького району – території Ківерцівського, Рожищенського, Горохівського районів; 
* Ковельського району – території Любомльського, Ратнівського, Старо-Вижівського, Турійського, Шацького районів;
* Володимир-Волинського району – території Іваничівського, Локачинського районів;
* Камінь-Каширського району – території Любешівського та Маневицького районів.

2. Межі районів встановлюються по зовнішній межі територій міських, сільських, селищних територіальних громад, що входять у їх склад.

Коментарі
21 Листопада 2018, 16:49
краще до ківерцівського бо до луцького то закруто та й гроші будуть тіко відмивати
21 Листопада 2018, 17:31
Два ваші слова з вищесказаного не поєднуються. Подумайте над цим у свято. А про децентралізацію простих людей не питають
21 Листопада 2018, 17:44
Шановний Життя , читайте уважно. Ківерцівський теж до луцького приєднати мають в проекті
21 Листопада 2018, 17:50
Ото теперика заживемо. Всі будемо гордо називатися лучанами....І пофіг, що з голими дупами....
21 Листопада 2018, 18:47
а ви праві я вас підтримую молодці
21 Листопада 2018, 19:30
А як буде з активістами після обєднання? Хто буде головою, а хто заступником, і чи незабагато їх взагалі громадських діячів???
21 Листопада 2018, 19:37
Дурням після об'єднання районів головне червоно-чорний прапор, а діряві штіблети, затерті штани, гнилі діряві зуби в роті і високі ціни на все то фігня. Головне національне питання і свідомі погляди.
21 Листопада 2018, 20:16
Вже всі проблеми вирішили, залишилося тільки об'єднання...
21 Листопада 2018, 22:04
Жили добре ,стали жити ще краще,але хочеться щоб було знов добре!!!!
22 Листопада 2018, 09:21
А це якось вплине на мій урожай картоплі чи ні .
22 Листопада 2018, 17:05
Можливо корови більше молока будуть давать а свині свиней