В Україні можуть запровадити воєнний стан

20 Липня 2016, 18:30
1699

У разі продовження небезпечного загострення ситуації на сході України, для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, РНБО може внести до порядку денного питання щодо запровадження воєнного стану. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі, повідомляє сайт РНБО.

За його словами, активні агресивні дії російських окупаційних військ призводять до системного погіршення ситуації на сході нашої країни. «Безперервні обстріли із застосуванням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення та корекції вогню призводять до значних втрат серед наших військових. За останню добу ми втратили 7 українських військових, 14 - поранено», - сказав він, підкресливши, що наші військові «чітко дотримуються Мінських угод та використовують зброю лише у відповідь на криваві провокації російських окупантів».

Секретар РНБО повідомив, що через дипломатичні канали Україна поінформувала своїх західних партнерів щодо цинічного та зухвалого порушення агресором Мінських домовленостей. «У разі продовження цих небезпечних тенденцій, Україна вживатиме всіх необхідних заходів для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, аж до внесення до порядку денного РНБО питання щодо запровадження воєнного стану», - зазначив О.Турчинов.

Коментарі
21 Липня 2016, 00:57
Падре бажають крові , аж через два роки? А чому не в Криму?
21 Липня 2016, 01:32
Тут є кому воювати - з окремих жителів міста можна сформувати цілий батальон на чолі... хай самі собі вибирають командира, у них міжусібні чвари - справа повсякденна. І Петручку-Ковальчучку як військового репортера туди. Такі сюжети будуть про мужність, честь і доблесть!..
21 Липня 2016, 02:29
Кожен коментар без підпису - це лише ще один ваш вияв слабкості.
21 Липня 2016, 09:29
Про яке єднання, якщо чвари між собою.ЗАЖИРІЛИ....
21 Липня 2016, 13:05
І я, до речі, вже працевлаштована, мені не треба шукати роботу - я вже знайшла і по духу і по грошах!
21 Липня 2016, 13:30
Ні на війну я не поіду! Не вистачитьь духу! Стервозності в мене багато але лише в мирний час я можу іі проявити.
21 Липня 2016, 13:35
Мінські домовленості були прийняті лише для Украіни а Росіі на них начхати.Гинуть діти ...За що? Тільки не кажіть мені .що за цілісність Украіни...За грошові міщки магнатів.за іхні офшори .за те щоб іхні діти спокійно вчилися за кордоном і віжпочиівли на Мальдівах.Ось за що!!!
21 Липня 2016, 13:36
СЛАБАКИ))))
21 Липня 2016, 15:01
Хватить привертати до себе увагу такими дешевими методами.Усі знають яка ти насправді.Клорчиш з себе великого спеца.але тобі ще далеко ...
21 Липня 2016, 15:50
А я пропоную коментаторів відправити в АТО, тільки не кажіть що в адміністрації не буде кому працювати.
21 Липня 2016, 17:22
Свого чоловіка відправ, якщо він у тебе звичайно є...
21 Липня 2016, 18:44
Не те що в тебе.Кукуеш бідна сама.виглядаещ-виглядаеш...Ауууууу!
21 Липня 2016, 19:43
Є то він може є, але сидить майбуть на Богдана та тяжко працює з друзями