«Сільськими стежками»: село Топільне. ФОТО

20 Листопада 2018, 16:30
8592

«Район. Рожище» продовжує свою рубрику «Сільськими стежками», в якій показує життя у селах Рожищенського району.

Сьогодні познайомимо наших читачів із селом Топільне, котре розташувалось на мальовничому березі річки Стир.

Село межує із Рожищем, тому місцевим жителям легко доїхати до районного центру. 

В Топільному є великий храм, садочок, середня школа, клуб та  декілька магазинів.


1



1




1





 

Коментарі
21 Листопада 2018, 01:43
Ну і з чим ми тут познайомилися? З кількома нездалими фото? Треба розуміти, що похмурі світлини ні про що, ілюструють життя села?
21 Листопада 2018, 10:31
Невже людині , яка веде цю рубрику, важко докласти хоч якихось зусиль і хоча б коротесенько описати історію села, якісь цікаві факти...Клуб, школа, кілька магазинів - ото й усе Топільно. Дуже пізнавально.
21 Листопада 2018, 13:10
Для вдалих фотографій вам треба було зробити зйомочку апарату сільської ради і звичайно сільського всемогутнього голови який вміє тільки розкрадати матеріали сільської ради
21 Листопада 2018, 15:07
Я також являюся депутатом топільненської сільської ради і знаю навіть більше про голову про те що він робить з грошима місцевого бюджету про які односельчани навіть не здогадуються це питання обговорюють спеціалізовані відділи по корупції
21 Листопада 2018, 15:44
"... це питання обговорюють спеціалізовані відділи по корупції..." - можливо "уповноважені підрозділи з питань запобігання та виявлення корупції"???
21 Листопада 2018, 17:35
б не подумала, що моє село таке на світлинах" гнітюще". Шановний фотограф - воно прекрасне у різні пори року!!!!!!! А вам повидьоргувати з рук фотоапарата, коли не знаходите прекрасний ракурс для зйомки. Повчіться у Ковалюка - віднайде справжнісіньки перли села , адже крім цих закладів є багато що цікавого і об'єктивного. Його прекрасні люди, трударі своєї справи.
21 Листопада 2018, 17:41
Я теж вражена фото... враження- убоге село... адже можна було і кращі ракурси підібрати... і ще... чому ніхто не звертає увагу на Назву села???? Бачу, тут є депутати сільради, то як називається наше село???? Що за ТопИльне
21 Листопада 2018, 17:48
Насправді у нас є все, крім нормального сільського голови. Того п'янюги та злодія....
21 Листопада 2018, 21:27
А хто нам цого вибрав?? Самі... своєю пасивністю
22 Листопада 2018, 09:04
Сільський голова не шилик а баклажан фіолетовий
22 Листопада 2018, 09:05
А чого баклажана не сфотографувати ?
22 Листопада 2018, 10:40
А що крім голови в селі ніхто не живе ?
22 Листопада 2018, 13:26
хоча и село убоге але воно мени дороге бо тут мое кориння з дида и прадида
22 Листопада 2018, 14:56
фотограф - не приїзджай сюди і не фоткай якусь херню. Ми самі собі знаємо які світлини і коли в яку пору року вони прекрасні. А то наробив тільки колотнечу!!!!!!!!
22 Листопада 2018, 18:21
Потрібно було сфотографувати розтрощені монументи біля обеліска слави а все це зробив сільський голова в якого в голові тільки горілочка одним словом що вже маємо чудо то чудо фіолетове
22 Листопада 2018, 20:27
І Топільно є дуже багато гарних місць, фото дійсно не вдалі. На рахунок голови що хотіли те маємо, ми самі не хочемо нічого міняти, значить всіх все влаштовує!!! Бардак кругом, розтрощені пам'ятники, байдуже ставлення .....
23 Листопада 2018, 00:11
А мені цікаво, коли вже почнемо щось міняти?
23 Листопада 2018, 19:27
Попередній голова сільради за<br/>25років нічого толком не зробив. Так називаючий людьми баклажан, хотяби поміняв в клубі і в садіку вікна, на могілках і біля клуба поставив туалети, а коли голова попросив в людей помогти поприбирати могілки, то тільки прийшло 10 людей і сам голова, іншим байдуже... Навіщо говорити про голову, якщо тополянам байдуже про своє село!
23 Листопада 2018, 22:41
До жительки села це часом не дружина захищає свого муженька а то цікаво чому сільський голова в той самий день мінялися вікна в садочку і в клубі і своїй квартирі в доміках поміняв вікна що підмутив за місцевий бюджет і собі вставив
24 Листопада 2018, 20:05
як клалася бруківка в школі він і собі біля будинку клав, чи як страшною фарбою красились панелі в клубі то він тоже собі щось красив, а замінював шифер на зупинці щоб вам на голову не тікло, тоже і собі шифером будинок перекрив????????????? Хай не все він встигає, але є і плюси. А серуть його дві баби які були виметені за гарну працю. про це всі в селі знають! Починається піст, не їжте один одного, життя і так коротке.
26 Листопада 2018, 12:08
а чого гадити один одного все в наших руках хапугу пендолями з посади