«Безлад на районі»: рожищани скаржаться на засмічену дорогу

18 Листопада 2018, 09:43
4886

Рожищани скаржаться на засмічену дорогу, що знаходиться між селом Рудня та Рожищем.

Про це у редакцію «Район. Рожище» написала місцева жителька Олена.

«Подивіться на дорогу між Рожищем і селом Рудня. Подивіться, який безлад робиться на обичинах, скільки там сміття. Я спочатку думала, що то лежить сніг. А то — розкидане сміття. Люди вивозять сміття сюди, як до смітника. Невже їм подобається жити в такому смітнику? Що в них робиться в головах, щоб брати, і засмічувати природу. Що ви лишите після себе своїм дітям?», — написала жінка.

Також, Олена поцікавилась, хто має це все прибирати?




 

Коментарі
18 Листопада 2018, 12:25
Радянська влада винна, провели індустріалізацію і урбанізацію. Попереселяли бидло з хуторів, а те бидлоття, як було зачухами свинотами так і залишилися, і плодять собі подібних. Правильно німаки називали той зброд "русиш швайнен".
18 Листопада 2018, 16:29
Прибрати має Орган місцевого самоврядування (кому належить дорога), але за рахунок тих осіб, які це сміття викидають. Для цього існують депутатські комісії, правоохоронні органи та екологічна служба.
18 Листопада 2018, 17:06
Шановна Олено якщо ви бачили зто кидав сміття то треба було заставити прибрати.Правильно Васильович написав бидло є бидло.Причому тут правоохоронні органи якщо у вас людей немає елементарної культури.
18 Листопада 2018, 19:59
Для того, щоб встановити кому належить викинуте сміття не складає труднощів. Я перерахувала вище органи, які зобовязані це робити, бо Ви І Я платимо податки. А також займатися вихованням, бо тих кого виселяли з хуторів це були куркулі-хазяї, а це нащадки тих хто їх виселяв. А також Васильович не принижує свиней, бо вони де живуть не гадять.
18 Листопада 2018, 20:37
В Рожище на Толстого гноївку на дорогу виливають літом сморід не виносимий
18 Листопада 2018, 20:47
Сільська головиха Рудні 15000 отримує на місяць,і нічого при тому не робить.То можливо з неї запитати?
19 Листопада 2018, 00:55
До чого тут зарплата головихи, якщо в когось менша зарплата це дозволяє їм гадити всюди. Бидло безруке, якому ліньки вивезти сміття на смітник. Наша прекрасна нація. Розуму вистачає тільки на це.
19 Листопада 2018, 12:32
Ви ше не були в посадці біля залізниці що там робиця все Рожище Димітрівка смітя вивозять машинами .скаржаця вони хіба не самі туда його накидали ,народ хуже худоби
19 Листопада 2018, 12:46
ЕКОЛОГ є в районі????????????
19 Листопада 2018, 13:32
Вибачте, але це не питання до еколога, правоохоронців, голови сільради, чи губернатора з президентом. Це в першу чергу питання до людей, до місцевого населення, до їх культури. Точніше до повної відсутності цієї елементарної культури. Не можна поставити біля кожної обочини, ями, посадки еколога, поліцейського чи ще когось там. Всіх не встережеш. Тут кожен повинен почати з себе, а громада з елементарної самоорганізації. Не вірю, що ніхто ніколи не бачив, чи взагалі навіть не здогадується, хто викидає це сміття. Хай кожен простежить за своїм сусідом. Наприклад, я плачу за вивіз сміття - а чи платиш ти мій дорогий сусіде? І куди ти його діваєш, якщо не платиш? Отоді, можливо, і настане хоч якийсь порядок.
19 Листопада 2018, 14:37
До всіх- Громади давно самоорганізовані - для чого і вибирають органи місцевого самоврядування. І Головиха яка отримує 15 000 тисяч має організувати порядок на своїй території, і тільки вона має право спитати і у"дорого сусіда" і не тільки за всі порушення. А якщо не вміє то хай прибирає.
19 Листопада 2018, 15:37
В Європі так і роблять всі сруть де попало а міліція і голови з екологом бігають і прибирають за Твоєю Олено дупою.Як маєш ненависть до головихи то піди і скажи ,а не ховаєшся під ніком.Культури не вистачає тобі.Жаба є жаба.
19 Листопада 2018, 19:06
"Громади давно самоорганізовані" - це ти про що? Якби це було так, то жителі цієї громади не гадили б де попало. Чи може на цю закинуту дорогу вам сміття з Луцька чи Києва привезли? Я мав на увазі щоб громада самоорганізувалася і контролювала сама своїх жителів, а не чекала еколога чи поліцейського. Щоб громада виховувала дисципліну та культуру поводження з відходами в першу чергу всередині себе самої. А голова, яку ви так відкрито ненавидите, може лише сприяти цьому.
19 Листопада 2018, 22:06
Нехай сільська рада організовує свої "комунальні служби" в якості двірників і прибиральників смітєзвалищ в межах свого сільського округу. Не важко здогадатися хто підкидає мусор біля краю дороги на фото це скоріш за все кафе, бари, приватні сауни і бані, які проводять пяні застілля, і після цього усі відходи вивозять під покровом ночі, щоб не засвітитися самому перед людьми.
20 Листопада 2018, 18:15
А наш голова сільської ради с.Топільно сказав щоб ми вивозили сьіття куда хочемо. Бо наш пан нехоче заключити договір з комонгоспом. Айда вивозити сміття до сільської ради. а бо до будинку де промишляє наш уважаємий хазяїн села
23 Листопада 2018, 00:18
Бо такого срачу та щей посеред села мабуть немає в жодному селі, хоча там живе" еліта" .