​У Рожищенському районі побилися сусіди

18 Липня 2016, 18:06
2040

Пригода трапилася учора, 17 липня, в одному із сіл району. Під час конфлікту, пенсіонер побив свою сусідку.

За фактом нанесення легких тілесних ушкоджень правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Чоловіку загрожує відповідальність від штрафу до громадських чи виправних робіт. Про це повідомляє Сектор комунікації ГУНП у Волинські області.

Про інцидент правоохоронцям повідомила потерпіла, 77-річна мешканка району. З’ясувалося, що під час конфлікту, на її подвір’ї 64-річний сусід наніс жінці тілесні ушкодження. За медичною допомогою потерпіла не зверталася. 

За фактом нанесення легких тілесних ушкоджень слідчі розпочали кримінальне провадження. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу або громадських чи виправних робіт. Триває досудове розслідування.

Коментарі
18 Липня 2016, 22:09
Та кожних вихідних під Люксом товчуться мало не до смерті. А бували роки, що й до смерті. І нічого, а тут сусід сусідку віником приголубив. Відходьте від цих новин дешевих, якщо претендуєте на статус серйозного інтернет-видання
18 Липня 2016, 22:17
А й справді.нащо нам такі нови ни? Ви що не маете вже про писати? Ви -бульварне видання?Хто ващ редакт ор? Він що .такий недалекий?
19 Липня 2016, 11:59
Такі статті можна писати тоннами. Хто? Кого? Коли? Ні імен, ні місця подіїї....<br/><br/>Напишіть статтю, краще, як я вчора чай варив, смачний вийшов чай - 2 ложки цукру всипав....
19 Липня 2016, 12:36
Класна новина. У вас безперечно талант до журналістики та написання статей. Пропонуємо вам співпрацю, будете працювати нашим позаштатним кореспондентом. А цю вашу статтю про чай готові надрукувати прямо зараз. Тільки додайте фото, а то без фото якось воно не дуже...
19 Липня 2016, 12:48
А ви дарма іронізуете Сашко прав.Чому статті у вас безликі? Де гарантія.що це -реальний факт? Працюйте.шановні.а то часом так халтурите.аж прикро.
19 Липня 2016, 13:55
А що ви хотіли? Новини вам вічно не такі. Ми з вами не в Нью Йорку живемо, і не в Києві навіть. Це там життя б'є ключем. А у нас тихе болото. За винятком днів коли якась сесія проходить, чи обдутий Потапчук в мережі з'являється. Що є, чим живе місто та район те і публікують. Така собі щоденна версія газети &quot;Наш край&quot;. Зі всіх розваг - тільки можливість коментувати
19 Липня 2016, 14:08
У мене складається враження, що сайт відвідують не заради публікацій, а для того щоб цікаві коменти почитати. Пора вже під класними коментами лайки збирати і гонорари виплачувати. Бо коментатори геть затьмарили роботу штатних журналістів. А ще слід було запровадити колонку блогерів, для авторських статей.
19 Липня 2016, 14:27
Ви краще б написали як &quot;знатний&quot; вчитель Огороднік скакав до учасника АТО, ото була б цікава новина.
19 Липня 2016, 14:30
Дуже цікаво. А що ви маєте на увазі? Коли відбулася ця надзвичайна подія? Є якісь подробиці? Ну ви заінтригували.
19 Липня 2016, 14:34
все Рожище знає що ця стара позорнота виробила, а потім лягла бігом в лікарню, ніби постраждала, сором.
19 Липня 2016, 14:46
Ні, ну слухайте реально не знаю про що мова. Справді. Коли і що таке надзвичайне сталося?
19 Липня 2016, 16:32
От вам новина а ви кажете що новин нема просто ви іх не виловлюете Щодо коментарів Якби не ці живі коменти то й нащо видання.Ви подивіться рожище_вголос там нема що коментувати.Або десь здеруть інформацію або напишуть якусь відверту х...Так що рожише район ви попереду ,Не все дуже гладко але непогано!
19 Липня 2016, 20:31
розкажіть про огородніка!
19 Липня 2016, 21:41
з жогою і ще декількома алкашами бороду відлупасили.(борода канєшно не подарок) але хоть якусь повагу до учасника бойових дій мали б.адже людина більше року на війні була (при тому навіть УБД не має на відміну від мєнів які по місяцю в третій лінії простояли).
19 Липня 2016, 23:33
Огородніку та іже з ним! Це той.шо з партіі в партію скаче і таким чином жінці на шубм заробляе.Ганьба!
20 Липня 2016, 00:51
Та перше Огороднік скочив і кинув об асфальт Бороду, а потім жога з колегами допоміг.
20 Липня 2016, 12:33
А коли це все б...ство відбувалося
20 Липня 2016, 13:12
ще 2 тижні тому
20 Липня 2016, 13:39
Тоді це вже трохи не актуально. Хоча дійсно нічого такого не чув. А Жога, то який був старший, той що держслужбовець? Якщо він - то ганьба, службове розслідування не завадило б провести. Навіть якщо це все відбувалося у позаробочий час. Всі служаки зараз кодекс держслужбовця підписують та правила етичної поведінки, які стосуються і позаробочого часу. Як не як імідж влади. Хоча який там Жога імідж, так пияк-пияком. Штабіст на всіх виборах, то того його й тримають
20 Липня 2016, 21:54
Не треба робити героїв з тих,хто стріляв по мирних містах Донеччини...Хоч один так званий&quot;герой&quot; запитав у дончан чи хочуть вони жити при такій крумпованій владі в Україні?Коли діти Донецька просять у порошенка припинити вогонь-це нормально?Зараз ці сучі діти на канікулах,війна йде,гинуть прості відірвані від роботи і сімей мужики...Діти депутатів всі як один навчаються у престижних вузах Європи...Мусора і інші спецпідрозділи які б мали захищати народний спокій в гарній бойовій екіпіровці захищають задниці можновладцям.Це ті служби,які на випадок загрози життю і здоров'ю громадян мали б їх захищати....Людей зробили жебраками,проте не дебілами...
21 Липня 2016, 12:59
!!!!!
24 Липня 2016, 13:40
що при такому житті ми вс і скоро старемо сепарями?Жидів на фронт тих що нами тамк курують!