Як злива ледь Рожище не затопила

18 Липня 2016, 15:00
2878

Сьогодні, 18 липня з самого рання в Рожищі не вщухав дощ. Злива лила така, що здавалося затопить місто. Зранку, в "годину пік", коли саме люди поспішають на роботу, від тротуару, до тротуару, подекуди, дорогу можна було перейти в брід – вода не встигала стікати.

Здавалося б, злива не скінчиться ніколи, втім обідньої пори таки випогодилось. В Район.Рожище вдалося зазнімкувати Рожище після негоди. Комунальники кинулися наводити лад, вочевидь зливова каналізація таки не дала ради великій кількості води, то її прийшлося викачувати.







 

Коментарі
18 Липня 2016, 18:06
Ось так новина. Дощ пройшов - гівно качають. Хоча в цьому місці його вже тиждень і без дощу щодня качають.
18 Липня 2016, 18:35
добре "гадять"....раз так часто качають))))))
18 Липня 2016, 18:56
Мабуть живеться добре...
18 Липня 2016, 19:18
Треба було під час дозу фотографувати. А дощ не вЧухав
18 Липня 2016, 19:19
Треба було під час дощу фотографувати. А дощ не вЧухав. це трохи по сільському...
18 Липня 2016, 19:37
Невже у Рожищі ставок вийшов з берегів? Оце то злива... А у нас навіть не капнуло...
18 Липня 2016, 19:52
Знімки не ілюструють рівня негоди.Так собі калюжі.Бувало й гірше.Шановна редакція.Сенсаціі явно не вийшло.
18 Липня 2016, 19:53
Нарешті в нашому місті нормальний дощ пройшов. Ті вже пишуть затопило. Пару фотографій з калюжами опублікували, "затопило". ШО-НІБУДЬ.
18 Липня 2016, 19:54
Дякувати Богу! Може в криниці вода хоча б трішки прибуде.
18 Липня 2016, 19:56
А я на боці редакції! От скажіть, як в таку погоду, шоб зробити сенсацію мочити апаратуру? Дєньгі не вода, фотік дорого стоїть шоб його "замочити" під дощем. Ну показали шо вже після, остаткі так сказать. Вам шоб гризтися в коментарях
18 Липня 2016, 22:16
Я вам як апарат хочу заявити мною можна знімати й з вікна квартири чи офісу. І показати реальну картинку - була в Рожищах аномальна, шокуюча, катастрофічна злива, яка все змітала на своєму шляху. Так би мала звучати стаття. Сайт вчить своїх читачів. Ну от якось так
18 Липня 2016, 22:37
В район-Рожище потрібні професійні журналісти!!! Ну дуууууже потрібні! Бо ці скоро все завалять!!!
19 Липня 2016, 21:51
а ще шукаємо професійного менеджера на посаду голови РДА,взамін старих та не професійних