Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищан запрошують на безкоштовне навчання до Рівного

09:30 17.11.2018
1211

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби запрошує на безкоштовне навчання за професією «Токар» з гарантованим працевлаштуванням.

Токар — найпоширеніша професія у сфері механічної обробки металів та інших матеріалів. Представники професії працюють в усіх галузях господарського комплексу: механічних, ремонтно-механічних, інструментальних цехах, в майстернях у сільському господарстві, будівництві, сфері побуту.

Роботодавці активно запрошують на роботу випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Особливістю навчання майбутніх токарів у РЦПТО ДСЗ є використання елементів дуальної форми навчання: теоретичну частину слухачі вивчають у навчальному закладі, а виробниче навчання, здобуття практичних навичок відбуваються безпосередньо на майбутніх робочих місцях на підприємстві.

Кваліфікованих майстрів токарної справи готують у Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ.

Безробітні, направлені на навчання у РЦПТО ДСЗ службою зайнятості, проходять навчання безоплатно (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття). Інші ж категорії дорослого населення навчаються за власні кошти або кошти підприємств, що їх направляють.

У навчальному закладі досвідчені викладачі і майстри виробничого навчання діляться із слухачами секретами обробки металу, а навички тут здобувають в обладнаних навчальних майстернях, із використанням сучасних інформаційних технологій та інтерактивного мультимедійного комплексу, на сучасних металообробних верстатах, у т.ч. з програмним керуванням.

Тривалість навчання 8,8 місяців.

Початок навчання 26 грудня 2018 року.

Місце навчання – Олександрійське навчальне відділення.

За детальнішою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, за адресою: місто Рожище, вулиця Кондратюка, 3, тел. 2-11-61, 2-16-78.

Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин