Рожищенський район – у числі пасивних із надання земельних ділянок АТОвцям

18 Липня 2016, 14:39
3000

Серед районів, де найменш активно надають земельні ділянки учасникам АТО – Рожищенський, Локачинський та Горохівський.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 18 липня, - повідомляє ІА Волинські новини.

Як повідомив начальник Головного управління держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко, загалом наразі надійшло 7330 заяв на відведення земельних ділянок. Так, до органів місцевого самоврядування надійшло 4730 заяв (64,5% від усіх звернень), до Головного управління Держгеокадастру в області - 2600 заяв (35,4%). Розглянули і прийняли рішення щодо 5347 заяв (72,9% від поданих заяв) на площу 2408 гектарів, з них органами місцевого самоврядування та РДА прийняли 2943 рішення (62,2% від поданих заяв), ще 2404 наказу прийняло ГУ Держгеокадастру в області (92,5% від поданих заяв).

Найбільше дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО видали на території Луцького району (855), Ківерцівського (574), Іваничівського (559). Це пов’язано з тим, що земельні ділянки надають учасникам АТО, які мешкають у Луцьку та у Нововолинську. У Володимир-Волинському районі знайшли масив біля міста Володимира-Волинського, який можна надати під садівництво. Найменше заяв подали в Локачинському районі (53), Маневицькому (71) та Любешівському районах (72).

Передали у власність учасникам АТО та членам родин загиблих в АТО військовослужбовців 2789 земельних ділянок (52,2% від наданих дозволів) на площу 1206 гектарів. Найбільше передали у власність земельних ділянок у Луцькому районі (461), Ківерцівському (420), Іваничівському районах (305). Найменше передали земельних ділянок у Локачинському районі (22), Горохівському (39), Рожищенському (46). Попри те, що Рожищенський район є третім за віддаленістю від Луцька, за кількістю переданих земельних ділянок він перебуває на третій позиції знизу серед районів області.

Для вирішення проблеми відсутності вільних земельних ділянок під житлову забудову у містах обласного значення здійснюють пошук масивів для садівництва. Нині на території 13 рад знайшли 15 масивів з понад 1300 земельних ділянок. Зарезервовано на території області загалом вільних земельних ділянок загальною площею 5325 гектарів земель державної та комунальної власності. Найбільше зарезервували у Камінь-Каширському, Горохівському та Любомльському районах, найменше – у Маневицькому, Ратнівському та Рожищенському.

Своєю чергою, голова ОДА Володимир Гунчик зауважив, що міським та сільським головам потрібно проаналізувати питання надання допомоги учасникам АТО з освоєння ділянок. Йдеться про підведення електропостачання, каналізації тощо. Особливо це стосується, з його слів, Шацького району та територій прилеглих до заповідників.

Коментарі
18 Липня 2016, 18:10
Після мене свободної землі вже нема. Усьо продано, можна й на обеспечену пенсію
18 Липня 2016, 18:59
Ага, я, Вєрка, дєпутатка, Васі помагала!!!
18 Липня 2016, 19:57
Та вм подякуйте Василю.З а те що і вам наділив. А вІра до речі тоді ще й депутаткою не була! Ці відомості для особливо відсталих.
18 Липня 2016, 20:43
Шановний Володимир Гунчик прошу Вас особисто проконтролювати виділення землі учасникам АТО в м. Рожище. Допоможіть нам. Вся надія на Вас.
18 Липня 2016, 22:41
Ага надійтеся на Гунчика.той наділить.Добре що собі урвав
18 Липня 2016, 23:29
Прийшов Курчинський то взагалі п.... б району буде. А де земля рожищенська для АТОвців то треба щоб зайнялись деякі структури.
19 Липня 2016, 03:37
Досить вже видаляти коментарі, досить!!! Народ має право знати правду!!! Вєрка вже депутат трьох скликань - це точно і з Долларом мутила так шо ого-го!!! Це чистісінька правда, бо інакше як вона участок взяла??? Кстаті, редакція, у період з 2006 по 2010 роки усі депутати міської ради получіли участкі, геть усі - то то не корупція???
19 Липня 2016, 13:03
АСмію вам сказати що не корупція. Так тоді було вирішено на сесіі Замлинний(царство йому небесне.хороший був мер і як людина) підтрим ав.За законом Украіни уксі громадяни мають право на ділянку землі незалежно де проживають.А чому депутатам мали не дати ділянку?
19 Липня 2016, 13:25
Ну да, так було вирішено. Це звичайнісінький хабар тодішнього мера депутатському корпусу, так би мовити плата за лояльність. За ухвалення потрібних рішень. Чи не так? А ще, тоді регулярно виділялися ділянки іногороднім прокурорам, суддям, ментам, які працювали в Рожищах. Які тут же їх виставляли на продаж, навіть без приватизації та документів, просто з рішенням про виділення ділянки. І внеску так би мовити благодійного на розвиток доріг ніхто з них не платив. Чи не так? А я рядовий громадянин написав заяву про виділення ще у кінці 2005 року, думав революція відбулася, зміни настали. Так моя заява і залишилася пустим папірцем. Офіційна позиція міської влади - немає ділянок. А тепер їх немає й для учасників АТО. Зате вони є у всіх депутатів, що нинішніх, що колишніх
19 Липня 2016, 13:26
100% підтримую попереднього дописувача
19 Липня 2016, 13:34
Да про ментів і прокурорів окрема розмова.Суддя Сіліч де суддею працював.там ділянку брав і прродавав.В!н і в Рожищах взяв.Довго бур"яном заростала тепер кажуть теж продав.А хт о з нього спитае? НІхто. А совість давно в доларах потонула.
19 Липня 2016, 13:49
А що Сіліч крім Рожищ ще десь суддею працював? Не знав. Прокурори Шамринський з Омельчуком так само зробили. Участки на Сметанковій дармові за 5 штук зелені корінним рожищанам попродали. Ота то вона продажна правда депутатська.
19 Липня 2016, 15:06
НУ ДЕПУТАТИ Ж НЕ ВИННІ В ТОМ У ЩО ВОНИ ЗЕМЛЕЮ ТОРГУЮТЬ.
20 Липня 2016, 21:33
Правда в тому,що ми цих дебілів у свій час допустили до влади.....