Депутат від Рожища платитиме за оренду землі 160 тисяч, замість шести

14 Листопада 2018, 11:10
2882

Прокурори домоглися збільшення у понад 20 разів розміру плати за оренду ділянки в селі Лище. Адже Василь Столяр, депутат Волинської обласної ради від Рожища, платив за оренду 13 гектарів землі у селі Лище всього 6 тисяч гривень за рік, замість 160 тисяч.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Волинської області.

Наразі, за втручання прокуратури Волинської області, депутат Волинської обласної ради Василь Столяр платитиме за користування земельною ділянкою площею 13 га на території села Лище понад 160 тисяч гривень на рік.

Прокурори, звернувшись до Луцького міськрайонного суду з позовом в інтересах держави в особі сільської ради, домоглися зміни умов договору оренди землі, укладеного між Лищенською сільською радою Луцького району та підприємцем, в частині збільшення орендної плати з 6 до понад 160 тисяч гривень. Адже, відповідно до вимог Податкового кодексу України, орендна плата за землю не може бути меншою за земельний податок, встановлений відповідним органом місцевого самоврядування.

Рішенням Лищенської сільської ради встановлено ставку податку на земельні ділянки в розмірі 3% від нормативно-грошової оцінки. Орендар же донині сплачував фіксовану суму, яка є меншою, ніж передбачено законом.

У ході судового розгляду справи, відповідач погодився з вимогами прокуратури, й відтепер платитиме за користування ділянкою суму, передбачену законодавством.
У зв’язку із добровільним виконанням позовних вимог прокуратури суд закрив провадження в справі.

Нагадаємо, Василь Столяр, депутат Волинської обласної ради від Рожища, платив за оренду 13 гектарів землі у селі Лище всього 6 тисяч гривень за рік. Прокуратура подала позов до суду з проханням збільшити орендну плату, адже згідно із чинним законодавством, така сума мала б становити не менше 160 тисяч гривень.

Коментарі
14 Листопада 2018, 14:25
Це ще нічого. Он в нашій лікарні аптеки ОФІЦІЙНО платять за оренду комунального майна 6 грн. за квадратний метр і нічого. Хоча середня ціна оренди квадратного метра по місту від 100 грн. за квадрат.....
14 Листопада 2018, 15:54
Перевірте ще рожищенські аптеки
14 Листопада 2018, 16:16
Підприємець Ковальчук біля жд вокзала взагалі нічого не платиьт за арєнду землі.<br/>Ліцензію на торговлю алкогольом і сігарєтами отримав незаконно землі в арєнді жто немає. Підробка докумєнтів.<br/>То чоловік Оксани Петрук.<br/>чого ненапише за свого мужа???
14 Листопада 2018, 16:59
Вітальчик Вой....Угомонися ти вже накінець
14 Листопада 2018, 17:01
Перевірте коренгів магазин ..посиденьки ..біля фарафонів , а то вони споюють а потім ще людей підставляють ментів визивають мол люди їдуть п'яні за авто
14 Листопада 2018, 17:03
Магазин кошик що на граничній біля воликів не платять податок перевірте
14 Листопада 2018, 17:03
Та ти по ходу і зараз бухий. Не сідай пяним за кермо, не ходи в посиденьки, а ще лучше взагалі не бухай
14 Листопада 2018, 17:09
Перевірте Іванку біля безверхого, шашликі постійно димлять стоїть палатка а ліцензії немає
14 Листопада 2018, 17:16
Перевірте синочка Будчика працює по ,, чорному..стоматолог в оресті, немає ні посадової інструкції , ні ліцензії , а пломба стоїть 400-600 грн...податок не платить
14 Листопада 2018, 18:39
Ура!!!!!!!!!! Впізнаю старий-добрий Район.Рожище. Що зараз почнеться - можна собі тільки уявити. Стаття про Столяра і його землю в Лищі, але хіба це когось цікавить. За добу поліція з податковою дізнаються про всі підпільні торгові точки. Хоча щось я загнався....вони й так про них знають. Криша ж як не як....
14 Листопада 2018, 19:19
Всім привіт. Яка радість знову читати мудрі коментарі сірого кардинала Василя Т. . А де коментарі від розумних людей з ніками Синьо- Жовтий Буряк і Прапор?? Доречі погоджуюсь з Василем Т. що мусарня каZли. Хочу ще запитати, як там в Рожищі ситуація з цінами і зарплатою, і коли свідомі рожищани встановлять памятник Степану Бандері?
14 Листопада 2018, 20:59
Якщо не помиляюся діє заборона податкових перевірок пп. Ціна 12300грн за 1 га, хмм закруто(сам би такому орендарю здав би). Думаю в людини просто віджимають землю напередодні земельної реформи.
14 Листопада 2018, 21:03
Там хіба мак сіяти і циганам продавати щоб ту цифру відбити.))))
14 Листопада 2018, 22:02
Чесні наші Рожищани не завідуйте одні одним а беріть в себе дома і робіть:шашлики як Руслана,стрижіть як Гайда Ліля,торгуйте дома як Коренга,ремонтуйте дома побутову техніку, тільки не завідуйте!!!!
15 Листопада 2018, 01:40
Гойман машин нагнав ціле подвір'я і їх ремонтує цікаво за що купив і чи платить податок
15 Листопада 2018, 21:08
Підійди і поцікався. аких як Гойман в одних Рожищах сотні.