Хто «взяв на себе» відповідальність за безглузду ДТП на Мостовій?

12 Листопада 2018, 16:57
ДТП у Рожищі 7615
ДТП у Рожищі

Відповідальність за резонансну ДТП, що сталася у Рожищі у липні цього року, взяв на себе безробітний Олександр Дмитрук.

Це випливає з постанови Рожищенського районного суду від 4 вересня, опублікованої в Єдиному реєстрі судових справ. 

Нагадаємо, 15 липня, близько 18 год, в Рожищі сталася ДТП. Водій на автомобілі Volkswagen Рassat рухаючись з вулиці Шевченка, виїжджаючи на перехрестя Шевченка-Мостова, не пригальмовуючи, на повній швидкості перелетів головну дорогу і в'їхав у будинок. Згодом у мережі з'явилося відео з камер спостереження, які зафіксували безглузду ДТП.

Тоді поліція запевняла, що за кермом був 34-річний Олександр, який просто не врахував дорожньої обстановки і не впорався з керуванням. Правоохоронці рапортували, що винуватець не перебував під дією алкоголю. Тож на горе-водія склали адмінпротокол за ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна). Тоді ж рожищани, які називали себе очевидцями аварії, стверджували, що кермувала зовсім інша, повязана з підрозділами СБУ людина, яка за зовнішніми ознаками була нетверезою.

Проте, за цю аварію у суді «розкаявся» саме безробітний Олександр Дмитрук. Він розповів, що саме він керував автомобілем марки «Фольксваген Пассат», д.н.з КЕА 443, не вибрав безпечну швидкість руху, не врахував дорожню обстановку, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з будинком, який розміщений по вул. Мостова, 11/3. За щире каяття йому присудили 340 гривень штрафу.

«Разом з тим, обираючи вид та розмір адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, яке є грубим порушенням Правил дорожнього руху, ступінь вини ОСОБА_1, майновий стан, а також обставини, що обтяжують та помякшують відповідальність, тому дана міра адміністративного стягнення буде необхідною і достатньою для попередження особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, в скоєнні нових адміністративних правопорушень», — йдеться у рішенні.

Коментарі
12 Листопада 2018, 22:10
А це не той Олександр Дмитрук, який на базарі торгує вже багато років?
12 Листопада 2018, 22:52
Цікаво а де безробітний взяв гроші на таке авто як тут мінімалки не вистачає прожити
12 Листопада 2018, 23:36
Ви де живете? В Україні окремі безробітні давно живуть краще, як ті хто працює на державній роботі.
13 Листопада 2018, 10:13
А там Дмитрук був за кермом???
13 Листопада 2018, 11:47
Ото ж бо й воно, що це ніякий не Дмитрук був..
13 Листопада 2018, 12:35
Може то Леонець ,,зубнік,, їхав з лікарні п'яний?
13 Листопада 2018, 15:03
Я так розумію всі добре знають, хто був за кермом.... Але всі чомусь мовчать. А де ж активісти, ці щирі борці за правду та права людей? Гей, панове, де ви? Ви тут мені почнете закидати зараз цю стару вашу мантру - мол почни із себе, а що ти зробив щоб стало краще, чому сам мовчиш? Так от я вам відверто скажу, що якби я мав на руках стільки необлікованої зброї як ви, ходив на розбірки, перепрошую у гості до чиновників та правоохоронців, стадом в кілька десятків чоловік, то може я тоді і не мовчав би. А так я реально боюся за свою сім'ю, і так робить більшість рядових рожищан. Але ж вони не підписувалися на це все, навідміну від вас, активісти. Це ж ви лізете у всі справи, які вас стосуються і не стосуються. Правда останнім часом щось дуже вибірково ви встановленням правди займаєтесь, все більше цікавить де можна бабла урвати. Так що включайтесь в ситуацію, раз взяли на себе цю роль....
13 Листопада 2018, 17:13
Тата правда в нас сбеушнік п'яний їздить з ДТП й напишуть підставну людину й поліція не може дойти доправди , а простий буде без побсвєткі номира буде їхати й напишуть поповній , чого нема правди бо виноватець працює в СБУ тато лікар й мама лікар є чим мазати щоб немарнувати репотації ПОЗОР
13 Листопада 2018, 17:21
Видповидальнисть беруть на себе Шварцкопи и Дулюки сами ярки активисти РОЖИЩА.
13 Листопада 2018, 17:23
Разом з Силичом и БАСАЛИКОМ.
13 Листопада 2018, 17:47
Так я олександер й був п'яний но ніхто нечого мені не зробить й недокаже при меї посаді й звясках, повісив на іншого шофера хто мені що докаже??!?
13 Листопада 2018, 18:31
Відать Активісти засунули необлікову зброю в ружейне масло, а язики в дупу. Ждуть і роблять трошки сцик-сцик
13 Листопада 2018, 18:57
Київських і обласних вожаків-активістів давно купили з потрохами жиди по-новому, а дрібна міцвева шваль-активісти добре розуміє, що теперішня влада бистро дупу розвальцує і не буде соплі жувати як Янукович.
13 Листопада 2018, 22:59
судячи по всьому машина ,,зубніка,, Леонця олександра в попередньому коментарі він сам признається, але пише що в нього звяски і він винну повісив на іншого шофера...Передивіться коментар В.О.Дякую. шановна поліція візьміть на замітку бо він ще той пес думає що у воєнкоматі сидить то в нього звяски та й язиком ляпає шо не слід, але правда настане і за все відповість там на мостовій
14 Листопада 2018, 01:19
ВСІ прекрасно знають, хто був за кермом ПАСАТА .А наші активісти - це воші в кужусі.
14 Листопада 2018, 01:50
Цікаво, чи освідчували водія з ДТП в ЦРЛ<br/> на факт вживання алкоголю???На відео видно, що їхав п'яний,який на ногах не тримається!!!!!!
14 Листопада 2018, 01:52
Та чого ви до того зубна причепилися?
14 Листопада 2018, 02:53
бо нераз люди казали що на роботу з перегаром приїздить зубнік
14 Листопада 2018, 15:46
В Зубніка гольф а не пасат спочатку розбе<br/><br/>ріться а потім кажіть на людину
14 Листопада 2018, 16:17
За кермом їхав Вінідіктов Олександр і зробив цю ДТП,а всю вину взяв на себе Олександр Дмитрук.Як завжди в Україні процвітає корупція.Слава Україні.
15 Листопада 2018, 00:52
Дорожня обстановка-перехрестя,перехід, білий день,літо.!
17 Листопада 2018, 10:17
А чому ж тоді всі оті свідки, які збіглись на аварію, мовчать??? Чому їх свідчення не взялось до уваги? Там не один свідок... невже їм не було видно, чи невже вони не знають, хто був за кермом? )))) Ось так і все робиться в нашій державі...на кого треда- не повісять, справу закрили, а проста людина взяла на себе вину, не задумуючись в подальшому, як може обернутись все