Подорожчав проїзд із Рожища до Луцька

12 Листопада 2018, 10:10
11816

Нещодавно деякі міжміські та міжобласні перевізники на Волині підняли вартість проїзду.

Тепер квиток із Рожища до Луцька коштуватиме 22 гривні.

В.о. директора департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Наталія Остапкович пояснила «Першому», що ціни за проїзд зросли. 

Вона зазначила, що у 2016-му Кабінет міністрів України скасував регулювання тарифів приміських та міжміських перевезень. Тож уже два роки перевізники самостійно займаються регулюванням вартості проїзду. На Волині вони за кілька днів до чергового підняття тарифів повинні лише проінформувати про це ОДА, а також ПрАТ «Волинське обласне пiдприємство автобусних станцiй».

Наталія Остапкович зазначила, що нещодавно кілька перевізників повідомили про підняття вартості проїзду – вона зросла на 5-10 копійок за один кілометр.

Також варто зазначити, що зросла ціна проїзду з Рожища до Луцька. Тепер, замість 18 гривень, люди пасажири платитимуть 22.

Коментарі
12 Листопада 2018, 13:58
Все для людей. Кожин день їздити на роботу з роботи 100гн. а то хто з далека і більше -СКАЖІТЬ НАФІГА ТА РОБОТА.за що кормити дітей, вдіти, оплатити комуналку, а недай боже прихворієш. ЩЕ НЕ ПІДНЯЛИ ЗАРПЛАТУ, ПЕНСІЮ А ЦІНИ РОСТУТЬ САМОШЕДШІ. ВІЗМИ НАШИХ ХЛОПЦІВ З ДОНБАСУ ПОВЕРНИ НА КИЇВ ЩОБ РОЗБОМБИЛИ ТЕ ВСЕ БЛЯ......СТВО
12 Листопада 2018, 14:19
Слава Україні
12 Листопада 2018, 15:06
Хтіли йівропу? Тримайте! Кому дорого маршруткою в Луцьк, біометричний паспорт в зуби і на заробітки в Європу.
12 Листопада 2018, 15:58
СКОРО ТАКИХ РОЗУМНИХ ЯК ТИ І З ВІДТИ БУДУТЬ ПЕРТИ.
12 Листопада 2018, 18:39
все нам скоро всі зуби на полку.як вижити при окладі 3200.скажете на заробітки.ще не відробила хабар за посаду
12 Листопада 2018, 18:45
Чому в одному автобусі 22 а другому 23 гривні до Копачівкі 5 а ішому 6 гр. Що кращій сервіс.
12 Листопада 2018, 19:27
Шановні Рожищенці, не скигліть! потрібно буде то будете і по 50 грн. за проїзд платити, головне ми стали незалежні від московитів і у нас є Томос!!!
12 Листопада 2018, 20:38
Два роки тому проїзд вартував 15 гривень, за два роки абсолютно нічого у покращенні життя не сталось. Одні катаються на авто, подареним батьками і збивають маму із дитиною і нічого, а іншим платити майже удвічі більше, щоби в житті ніколи не купути те авто :)<br/>Слава Україні
12 Листопада 2018, 20:39
просто люди рандомні будуть підбирати у Луцьк і платит менше
12 Листопада 2018, 21:48
Ціна до Копачівки в одних 5 гривень, а в інших 6, тому що в одних в шинах маршруток більше повітря накачали компресором, а в інших менше.
12 Листопада 2018, 22:21
Головне те що декомунізацію провели після перемоги МайДауну, а до Луцька можна і пішки добратися, і навіть каструлі на голови надіти. Сало нації! Героям сало!
13 Листопада 2018, 01:35
&quot;тож уже два роки перевізники самостійно займаються регулюванням вартості проїзду&quot;. А перевізником є один-єдиний Хайчевський. Яку хочу музику, таку і замовляю. Повитісняв на села дрібних конкурентів. Поскорочував кількість рейсів, щоб була більша виручка. Якщо стояти в Копачівці на зупинці,- то на Ковель проїжджає три маршрутки і їм вигідно, а на Рожище лише одна, як в 90-ті роки і чомусь не вигідно. Монополія.<br/>Пропоную організовуватися і їздити бла-бла-каром. Лише таким чином можна пікетувати монополіста.<br/>А так, лише пусті і неграмотні коменти.
13 Листопада 2018, 01:52
Не подобається ,то перекрийте трассу!Сидите скиглите на дивані.
13 Листопада 2018, 01:55
Дожились....
13 Листопада 2018, 10:03
Це вже перебор, нафта подорожчала на 4 грн, і проїзд так само, шо ви люди схаменіться, тут і так на дорогу пів заробітної плати витрачаєш
13 Листопада 2018, 10:12
Щойно пройшла інформація, що з першого грудня буде 26
13 Листопада 2018, 13:31
Цілком згідний
13 Листопада 2018, 21:07
Остапкович то хабарниця
13 Листопада 2018, 23:06
На Рожище не лише Хайчевський їздить! І до реці він 6 почав брати з 10, коли інші вже 2 тижні так беруть! А Коровіцький? А Макар? В них вже давно тарифи різняця!
15 Листопада 2018, 00:42
А вечірньої пори з Луцька майже не можливо виїхати!повідміняли майже всі рейси.де який контроль?