Депутата райради Раїсу Кучмук обурила відсутність сільських голів на сесійному засіданні

14 Липня 2016, 20:00
2516

На думку Раїси Кучмук сільські голови повинні бути на кожній сесії райради, незалежно від того планове це засідання чи позапланове.

«Ми, депутати райради, представляємо не всі сільські ради, не всі населені пункти. Через виборче законодавство, більшість депутатів сконцентровано у Рожищі. Тому сільські голови на сесіях повинні бути. Тим більше серед них багато новообраних, тож хай приїжджають і набираються досвіду», - порадила голові райради депутат.

Андрій Музика парирував: «Та сільські голови їздять у Рожище ледве не щодня. Є наради по лінії адміністрації, де вони повинні бути, то в казначейство потрібно приїхати, то в фінуправління. Чи варто сільських голів щоразу смикати? Їм ніколи працювати. Але, якщо потрібно, будемо їх запрошувати на усі сесії. Що ми, власне, і робимо».

Коментарі
14 Липня 2016, 23:26
ще та балаболка,вона завтра заставить Обаму З Меркель на кожну сесію приїзджати
14 Липня 2016, 23:47
Правильно Музика сказав про сільських голів - їм за тією їздою ніколи роботою займатись, чи може розкрити рота і слухати як треба трибуну вкоротити в залі засідань? ;)))))) І ще - сільскі голови не підпорядковані ні районній ні обласній раді саме тому їх запрошують на сесію, а запрошення це не наказ. Правда Раїсо Євгенівно?
15 Липня 2016, 00:38
Захотілося людині хоч в такий спосіб про себе заявити,вибачайте вже їй...
15 Липня 2016, 00:53
З якого це часу Музика став думати за сільських голів. Брехло і лицемір.
15 Липня 2016, 00:55
"За їздою ніколи роботою займатись".Ще б половина голів їздили по справах громади
15 Липня 2016, 01:22
Фантазувати вона вміе.цього не забереш.Причому ті фентезі у неі часом на межі з реальністю.Аж страшно.
15 Липня 2016, 02:24
Не смішіть з їхньою роботою. Як ті равлики у себе у селах живуть розміреним життям. Аби лиш ніхто не потривожив. Сесії не частіше, як раз на місяць! Ото вже робітнички, ті сільські голови, що не можуть приїхати і хоча б крєм вуха почути, що буде з їхніми школами, садочками і ФАПами, хто і що планує видобувати з надр на їхній території. Раїса Євгенівна знає, що каже!
15 Липня 2016, 04:07
людей Раїсою. Чули, що вона і як говорить. І не перший день її знаємо. Що не слово то ПЕРЛ. Двуликість цієї мадам відома ще з часів її роботи в адміністрації.
15 Липня 2016, 08:27
Сама ти живеш як равлик. Скільки сільських голів роботи роблять, тихо, спокійно. Не дудлячи в трубки. Є такі села, у яких повністю освітлена вулиці, фапи впорядковані. Одну таку як ти треба мати міцні нерви, щоб вислухати.
15 Липня 2016, 11:00
Не заздріть головам сільрад.нелегка то робота І справді не завжди вони про неі говорять.Роблять та й усе.А скільки охочих дьорнути іх.щось знайти .присікатися задарма!Так що не пишіть про те.чого не знаете.От хай би Кучмучка за 8голову йшла.а то пригрілася в тому центрі зайнятості колеса крутить і ні хре....не робить!!!
15 Липня 2016, 13:09
Раїсо Євгенівно не підписуйтеся чужими іменами - ви небули сільським головою і сірого поняття не маєте про його роботу. А нагадувати про себе (щоб бува не забули) є і інші методи.
15 Липня 2016, 14:39
Раїса Євгенівна якраз була сільським головою у Рудці-Козинській. Вона знає про що говорить.
15 Липня 2016, 15:09
Ну да була ще за Сталіна
15 Липня 2016, 16:19
Кучмучка вже цегельний завод в Любче побудувала....
15 Липня 2016, 18:16
Вона була головою колгоспу, а сільським головою - ніколи.
15 Липня 2016, 20:36
Кучмук дволика людина. І це їй допомагає триматися при всіх владах і красти.
16 Липня 2016, 13:15
Не дай бог щоб в наш район повернулась на керівну посаду!