Поліція: "У Переспі бурштин не переробляють"

14 Липня 2016, 18:00
2771

Працівники Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу ГУ НП провели перевірку на території Переспівської сільради –  підприємства з переробки бурштину не знайшли. Інформація, опублікована депутатом районної ради Володимиром Потапчуком у мережі фейсбук є недійсною.

«Працівники все перевірили, і нічого там не знайшли, бурштин на території Переспівської сільськох ради не переробляють. Наразі встановлюємо осіб, які надали депутату таку інформацію, щоб притягнути їх до відповідальності», - прокоментував результати перевірки Ігор Ісаков, заступник начальника Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу ГУ НП.

Коментарі
14 Липня 2016, 23:27
потапу наснилось,сни в нього віщі бувають
14 Липня 2016, 23:53
Що означає "Наразі встановлюємо осіб, які надали депутату таку інформацію, щоб притягнути їх до відповідальності", а хіба не Потапчук заявив про це у поліцію, та щей у інтернеті розтриндів? (http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/10343-zaiavu-deputata-rairadi-volodimira-potapchukashchodo-pererobki-burshtinu-perevirit-politsiia) у цій статті хіба не про це йдеться? Чи може його біляк час від часу хапає і на таких відповідальність не поширюється?
15 Липня 2016, 01:06
Слабо шукали..
15 Липня 2016, 03:04
а я крєпчал...
15 Липня 2016, 11:09
Як менти (та ще й наші) могли знайти щось коли уже всі все знали і .звісно поховалися.Ну смішно все це виглядае!Дійсно.маразм! І.якщо на те пішло далеко не в одного Потапчука!
15 Липня 2016, 13:01
Ящо поліція Попу взує за поширення неправдивої інформацій і збурення суспільного спокою - честь і хвала поліції!
16 Липня 2016, 13:18
Швидше поліцію взують.
18 Липня 2016, 13:44
Це просто Потапчука на обслідовання до психіатра тре відправити.
28 Серпня 2016, 00:43
Цілком згідна, і чим швидше тим краще. І не шукати винних по бурштину, а притягнути Потапчука до кримінальної відповідальності, а то геть з глузду з'їхав, ходить по Рожищах як те потороче до людей чіпляється, і пхає свого носа куди треба і куди ні!!!!