Вакантні місця у Рожищенській ЦРЛ: список

09 Листопада 2018, 15:20
Лікарня у Рожищі 7710
Лікарня у Рожищі

У Рожищенській центральній районній лікарні наразі є шість з половиною вакантних місць.

У відповідь на запит активістів «Самооборони Рожище»  адміністрація Рожищенської центральної районної лікарні надала кількісну інформацію про наявні вакантні посади станом на 6 листопада 2018 року:

  • Лікар-офтальмолог - 1,0
  • Лікар-хірург - 2,0
  • Лікар-стоматолог-хірург - 1,0
  • Лікар-акушер-гінеколог - 2,0
  • Фельдшер оглядового кабінету - 0,5

До слова, у відповіді на запит також повідомили про те, що у лікарні працюють 24 пенсіонери (7%).

  • лікарі - 8 людей;
  • Сестри медичні - 6 людей;
  • Молодші сестри медичні - 5 людей;
  • Інші  - 5 людей.
Коментарі
09 Листопада 2018, 17:57
просимо вас написати розцінки на працевлаштування це лише в казці медвідь на роботу безкоштовно влаштувався
09 Листопада 2018, 21:12
клас!!!
09 Листопада 2018, 21:26
район.Рожище по-трохи скочується до рівня гівно-сайту, де невдахи обливають брудом нормальних людей. Пішли знову гівно-коменти. Обсирають лікарів, культуру, об дітей БДТ ноги витерли. Вже було якось пристойно все, цікаво. Але... скоро люди будуть знову шарахатися, щоб сюди не попасти, бо ж обгадять. одне не зрозуміло, для чого, кому хочеться в дєрміщі купатися і насолоджуватися ним? закрийте ті крментарі.
09 Листопада 2018, 22:52
клас!
09 Листопада 2018, 23:55
Метод Фрейда працює! На мій коментар відгукнулося тупе чудо, яке проти коментарів на прекрасному сайті *район.рожище*.
10 Листопада 2018, 00:34
геніальна здогадка. а я й не приховував, що проти коментарів. як і не приховував, що вам відповідаю. думав веду з вами дружню бесіду, а ви виявляється ви методи якісь використовували. і прізвище Фрейд знаєте. Ич, який ви коварний, та непердбачуваний опонент. Ще, підберіть мозги свої і спосіб дедукції випробуйте.
10 Листопада 2018, 01:46
А ви навіть не старайтеся щось писати))) тут все що зачіпає власників сайту, то видаляється. От до прикладу, хто такий васильович? А ніхто. Просто коментатор, безособовий))) образити можна тільки особистість яку бачиш, знаєш. А на рахунок мізків на тротуарі, може образитися тільки та особа, яка має доступ до сайту і їй ой як болить що її образили. Тому видаляють. Бо якби то випасав не власник, то було б всі пофіг хто кому радить і де мізки збирати. Нормальна людина б видаляла коменти де конкретно згадують особу, до прикладу, де почали обливати брудом Новосад. Отут йдеться про конкретну особу. Словом, гнилі люди з гнилими думками пишуть коменти. Жаль.
10 Листопада 2018, 19:48
Мабуть хоче Рендж-Ровер
10 Листопада 2018, 21:32
А чому вже втретє видалили мій комент? Та порівняно з тим, що тут пишуть, точно напрошується висновок, що мою фразу хтось з власників приймає на свою адресу. а сам коментар мав такий зміст і був адресований особі, яка обізвала мене "тупим чудом" і порекомендувала прибирати тротуари, бо мені не подобається, те що в коментарях ображають людей. І я, нікого не принижуючи написав приблизно наступне: "не можна зараз тротуари прибирати, там десь твої мозги валяються. може ти їх ще знайдеш. хоча ти з мозгами втратиш свій шарм і специфічність". і от цей коментар постійно видаляють.
10 Листопада 2018, 21:33
не можна зараз тротуари прибирати, там десь твої мозги валяються. може ти їх ще знайдеш. хоча ти з мозгами втратиш свій шарм і специфічність.
10 Листопада 2018, 21:35
Хоче літака
10 Листопада 2018, 21:35
видалите, я знову напишу. І більше того, тепер я зроблю все, щоб дізнатися хто власники. І коментарі такого змісту адресуватиму конкретним людям, які вважають, що одних можна тут принижувати, а інші недоторкані.
11 Листопада 2018, 13:01
То шо диплом токаря + 200 доларів? на хірурга хватить?
11 Листопада 2018, 13:55
а скікі катлєт отгрохав Леонець ,,зубнік,, чи може ксіву зробив що слабий
11 Листопада 2018, 16:12
ільчук багато дає редзію шоб сидіти і ше на пенсії бабло косити
11 Листопада 2018, 16:36
Не сайт, а помийна яма. Звичайно цікаво взнати що у нас в районі робиться, але почитаєш коментарі і стає просто противно.
11 Листопада 2018, 22:18
Правда ніколи нікому не подобається,от брехня то друге діло
13 Листопада 2018, 17:22
А що реально у лікарню лише за хабарі на роботу беруть? Це брєд якийсь. Кожного року на сезон працюю кочегаром, то ще в жизні нічого нікому не платив. Самі дзвонять на роботу просять, а як не дай боже десь зап'ю, то шеф щей сам машиною на роботу завезе. Так що ви мені тут не розказуйте дурниць.
13 Листопада 2018, 22:42
Жодної копійки не платил.
14 Листопада 2018, 20:49
Ахаха як померзнуть то таблетка та летить мабуть на всіх парах. То ви йому може багато платите що він ще має за шо в запой ходити:)))
14 Листопада 2018, 22:13
Щоб в Рожищі не було окуліста.Запрошуйте на роботу,подайте запит в районну газету,в обласну газету оголошень.Керівництво шукайте окуліста,зацікавте,мотивуйте.Врешті-решт дайте запит в медінститути
14 Листопада 2018, 23:26
Дійсно, це просто біда, що нема окуліста! Буває, щось в око влетить, чи очне дно подивитися треба, і їдь в Луцьк. Та й інших очних хвороб море... тому окуліст це необхідність... окуряри приписати, щоб самі люди не вибирали і тим самим ще більше зір псували... Надіємось, що нас почує головний лікар.