Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Рожищі почистили каналізації
У Рожищі почистили каналізації

У Рожищі почистили каналізаційні мережі

14:54 08.11.2018
671

У Рожищі провели роботу з гідродинамічного очищення каналізаційних мереж та колодязів. А також встановили на них полімерпіщані люки.

Про це повідомляє прес-служба Рожищенської міської ради.

Протягом жовтня спеціалісти ТОВ «Канал-Тепло Сервіс» проведели гідродинамічне очищення каналізаційних мереж та колодязів на вулицях Мазепи, Залізничній, Марка Вовчка та Незалежності.

Як відомо, каналізаційна система в житлових районах постійно піддається великому навантаженню і вимагає планового профілактичного чищення.

Велика кількість бруду і всіляких побутових та інших відходів осідають на трубах, що обумовлює звуження робочого просвіту, а з часом і його закупорку, що у свою чергу призводить до аварійної ситуації.

Щоб запобігти екстреним випадкам й зупинці роботи усієї каналізаційної системи час від часу проводиться очищення каналізаційних мереж та колодязів.

«Гідродинамічна установка подає воду під високим тиском, тим самим очищає внутрішню трубу від всякого роду відкладень, як органічного, так і не органічного походження. Таке чищення хороший спосіб для підтримання чистоти труб. Після очищення каналізаційних колодязів на них працівниками ПЖКГ було встановлено 21 полімерпіщаний люк, який унеможливлює попадання сторонніх предметів в каналізаційну мережу», — зазначив директор Рожищенського ПЖКГ Анатолій Мєдвєдєв.

Полімерпіщані люки використовуються для оглядових колодязів зовнішніх водопровідно-каналізаційних мереж. Люки з полімерно-піщаної композиції — новітня розробка, створена з урахуванням сучасних вимог техніки безпеки та екологічних норм, у комунальному господарстві. Вони є надійними й водночас непривабливими для крадіїв, оскільки виготовленні не з металу.

Коментарі
21 травня
Вчора
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин