У Рожищі суд закрив «кримінал» стосовно дівчини, котра збила на дорозі маму із сином

08 Листопада 2018, 11:56
5427

Рожищенський районний суд закрив кримінальне провадження відносно 19-річно Дарини Калити, котра, керуючи авто, збила на дорозі жінку з 5-річною дитиною.

Про це пишуть на сайті «Єдиний державний реєстр судових рішень».

Нагадаємо, 24 липня 2018 року, у Рожищі, на перехресті вулиці Драгоманова - вулиці Шевченка - вулиці Незалежності, 19-річна Дарина Калита, керуючи авто, не надала переваги в русі жінці, котра велосипедом перевозила свого сина 5-ти річного сина. В результаті зіткнення дитина отримала травми.  

В судовому засіданні дівчина вину у вчинені правопорушення визнала повністю, суду пояснила, що дійсно керувала транспортним засобом та вчинила ДТП. 

З матеріалів справи встановили, що справа до суду надійшла 3 жовтня 2018 року, а 30 серпня 2018 року винесли постанову про закриття кримінального провадження відносно Дарини Калити, у звязку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.286 КК України. 

Тобто з дня закриття кримінального провадження на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення минуло більше місяця.

«На підставі ст.247 п.7 КУпАП провадження в справі підлягає закриттю, в звязку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 цього Кодексу», — йдеться у судовому рішенні.

Коментарі
08 Листопада 2018, 14:59
:)
08 Листопада 2018, 15:02
це взагалі капец
08 Листопада 2018, 15:50
Нехай катаеться далi БЕСТОЛОЧ
08 Листопада 2018, 15:51
Наш суд самий гуманний
08 Листопада 2018, 23:36
Цього й слід було очікувати! Друга Зайцева! Так тримати мажорка! Батьки за все заплатять!
09 Листопада 2018, 00:23
понабирають машин на ,, польських,, бляхах і ганяють то шо так може їздити будчик з леонцьом пяні лікарі називається шановна поліція візьміть на замітку і проконтролюйте при виїзді з лікарні. Слава Україні!!!
09 Листопада 2018, 00:25
тож Леонця пяного жінка забирає
09 Листопада 2018, 01:35
За два місяці строк вийшов? Щось слабо віриться. Відмазав батько, так би і написали.
09 Листопада 2018, 04:42
А чому непишуть у статті, що вона після того як збила, навіть не зупинилась а поїхала собі далі....
09 Листопада 2018, 17:53
в калити стільки бабла тут всі сроки вийдуть та мабуть всі сторони конфлікту залишились з грошима і суд і мама
11 Листопада 2018, 21:25
Ви хоч підніміть кодекс і почитайте, що закрив суд: кримінал чи адмін. Але ж вам немає ніякої різниці, головне написати що небуть.
13 Листопада 2018, 00:36
Як ви задрали їздити посеред дороги нагло, тримайтесь узбіччя, враховуйте рух , ну блєн, не спєцом же вас збивають.
14 Листопада 2018, 02:07
Враховуйте шановні водії і ви те що автомобіль не для того щоб свої галімі панти показувати .Гнати по Незалежності як чокнуті,де на пішоході йдуть до школи діти,де з однієї сторони авто стає , а інший летить ....НАШЛИ ДЕ ФОРСУВАТИ