У Рожищі розпочнуть будівництво спортивних майданчиків за 5 мільйонів

07 Листопада 2018, 12:28
5455

На території Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи розпочнуть будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям. 

Проект рішення розмістили на сайті Prozorro.

Після проведення відкритих торгів, переможцем стало приватне підприємство «СПОРТЕЛІТБУД». Вартість реалізації проекту визначена в сумі 5 088,0 тисяч гривень.

Кошторисна вартість проекту «Нове будівництво спортивних майданчиків з штучним покриттям на території  Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи, що на вулиці Гагаріна, 40 в м. Рожище, Волинської області» становить 5 433,543 тисяч гривень.

Реалізація проекту буде здійснюватись на умовах співфінансування. З районного бюджету передбачено виділити кошти в сумі 1 006,0 тисяч гривень та перерахувати їх замовнику будівництва -  департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Решта коштів в сумі 4 082,0 тисяч гривень надійде замовнику з державного фонду регіонального розвитку.   

Спортивні майданчики вкриють штучним покриттям від білоруського виробника Talen Grass.



Місце, де збудують спортивиний майданчик у Рожичі
Місце, де збудують спортивиний майданчик у Рожичі

місце, де буде спортивний майданчик
місце, де буде спортивний майданчик


 

Коментарі
07 Листопада 2018, 13:26
вже все в рожищі пороблено ідеальна чистота немає безпритульних тварин дороги як в німеччині тільки стадіону і не вистачає!
07 Листопада 2018, 13:39
саме так, шановна!<br/>зі стадіону і розпочнеться становлення!<br/>це ж спорт! здоров&quot;я! це ж для діток наших!<br/><br/>таке враження, що комент написала незаміжня 62 річна всім недовольна ТЬОТКА!
07 Листопада 2018, 14:16
Чудово, звісно, що буде майданчик, але хто ж починає будівельні роботи під зиму? Таке враження що ждуть снігу...
07 Листопада 2018, 14:24
Новини на сайті ставляться в 11 годині на 9. Після коменту Гайворонської, що інформація неправдива, видаляються)))) То новий метод роботи?
07 Листопада 2018, 14:43
Скільки цього разу відкату візмете і без мене?
07 Листопада 2018, 14:51
Мені хоть щось перепаде яж фінансова частина?
07 Листопада 2018, 16:16
Мені здається особисто вам краще навчитись елементарної культури якщо ваші батьки щось недопрацювали але взагалі то такій не вихованій людині як ви вже нічого не допоможе шкода ваших дітей а щодо мого віку ви далеко не вгадали
07 Листопада 2018, 17:22
аби не розікрали знову
07 Листопада 2018, 17:39
Кінець року. Знову буде брак коштів
07 Листопада 2018, 17:39
бе-бе-бе
07 Листопада 2018, 19:04
тренуйте м.язи бо з головою у вас якось не склалось
07 Листопада 2018, 19:20
&quot;м'язи&quot; пишеться через апостроф... а не через крапку, чи немає м'язів, щоб крапку догори підняти?
07 Листопада 2018, 19:56
а як же щодо браку коштів на фінансування ФАПів в сільській місцевості (стаття вище)??? От профінансуйте з тих 5 млн.А то кругом майданчики, куди не глянь!!! Мені не 62 р.(коментар видалили чомусь ???) не нада ля-ля-ля і я за здоровий спосіб життя, але в міру все повинно бути - і спорт і медицина і т.д.!!!! Проблему на рівному місці створюєте ??? ....переможцем стало приватне підприємство «СПОРТЕЛІТБУД»(Луцьк), а вже своїх немає будівельних фірм ???
07 Листопада 2018, 21:55
До &quot;рожищанки&quot;, та й до більшості тут коментарів:<br/>1. Де це &quot;кругом майданчики&quot;??? Ви маєте на увазі по області? Так, звичайно є вже районні центри де й по 3 штучних поля є. А вгадайте 1 ОДИН! райцентр, де немає штучного поля? Вгадали? Так отож не треба тут! І не плутайте сюди ФАПи! Навіщо писати про те, в чому не орієнтуєтеся зовсім!<br/>2. СПОРТЕЛІТБУД (Луцьк) - це фірма, яка будує такі майданчики скрізь по Україні! а в нас в районі таких фірм далеко немає!