Заяву депутата райради Володимира Потапчука щодо переробки бурштину перевірить поліція

12 Липня 2016, 10:00
2118

9 липня в мережі фейсбук депутат Рожищенської райради Володимир Потапчук повідомив про те, що на території Переспівської сільської ради переробляють бурштин. В Район.Рожище зробили скрін шот поста, та подали повідомлення без змін. Ще 10 липня вищезгаданий пост був, а вже 11 липня зі сторінки народного обранця зник, вочевидь його просто видалили.

Як повідомили в поліції, заяву депутата будуть перевіряти сьогодні, 12 липня.

"До нас надійшло звернення перевірити заяву депутата Рожищенської районної ради Володимира Потапчука. Буде здійснений виїзд на територію сільської ради, де перевірять достовірність заяви", - повідомив Ігор Ісаков, заступник начальника Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу ГУ НП.

Про результати перевірки - дізнаємося згодом.

Коментарі
12 Липня 2016, 13:35
Вже впродовж 20 років перевіряють.....точніше кришують діяльність валютників...
12 Липня 2016, 13:37
Ото я ляпнув блін...
12 Липня 2016, 13:45
Потрібно створити депутатську коаліцію: Потапчук+Паламар. То буде сила. Піднімемо район з руїн.
12 Липня 2016, 14:41
Іронія-це так собі.на любителя.Дайте вже хай поліціянти перевірять.Отоді й висновки будемо робити.чи прав Потапчук.
12 Липня 2016, 14:42
Та що ви кажете. З такими депутатами ми піднімемо не лише район чи область. Ми піднімемо цілу країну. Ура товариші, ура.
12 Липня 2016, 14:43
От ви мені скажіть, хто вибирав цього "діяча"? Кого не запитаю, кажуть не вибирали. Чудасія якась тай годі.
12 Липня 2016, 14:54
Навіть якщо там щось і було. То не треба було піаритися у фейсбуці, а по тихому надіслати заяву у поліцію чи там депутатський запит зробити. А то можна подумати що хтось там у Переспі сидить і чекає коли приїде перевірка з поліції. Клоун блін. Хоче піаритися, а не вміє.
12 Липня 2016, 15:16
І то правда! В Переспі уже поховали всі кінці у воду!!!!
13 Липня 2016, 02:24
Так Ви всі Потапчука В. І піарите. Я йог о не знав, а тепер очитавши коменти поцікавлюсь. Дуже всі його бояться.
14 Липня 2016, 04:06
бгг