Рожище: чоловік звинувачує сусіда у терорі своєї сім’ї

09 Липня 2016, 22:07
6673

Місцевий житель Юрій Паламар стверджує, що його сусід не дає йому спокійно жити у власному домі.

З цією проблемою чоловік нещодавно звернувся до редакції Району.Рожище.

За словами Юрія, суперечки з сусідом Юрієм Квʼятковським, який живе навпроти, виникають дуже часто. Все ніби було нормально спочатку, коли родина Паламарів оселилася на вулиці Набережній у 2003 році. Бували проблеми, але молода сімʼя намагалася не зважати.

«Тож сусід, треба миритися, нам ж там жити, - розповідає Юрій. – Ми, навіть, не писали заяви в міліцію, коли одного разу сусідський собака покусав доньку, а іншого - вщент розірвав куртку синові. Вимагали лише, щоб його прив’язав. Але не так сталося, як гадалося».

Згодом маленька тріщина у відносинах ставала все більшою і більшою. Сварки на побутову рівні стали частішими. Причина була й у тому, що сусід зробив на суміжній із Паламарями незабудованій ділянці землі, звалище.

Спочатку звозив туди гній, викачував помиї, взимку вивозив сніг, від якого стояли «озера» на подвір’ї Паламарів. Кури сусіда, за словами співрозмовника, почували себе «як вдома» на його подвір’ї.

2

 

1

 

Проте, як зазначає, отримав шквальний потік лайливих слів у свій адрес, коли собака Паламарів погризла курку сусіда. Дії Юрія Квятковського були вкрай агресивними: він за відсутності господаря, затіяв бійку з дружиною Паламаря, Інною.

«Я можу пробачити все і образи в свій адрес, і навіть те, якби він зі мною бився. Але я не дам ображати мою дружину і дітей», - зазначив Юрій Паламар.

Відбулася шарпанина і між чоловіками. Паламарі написали заяву на сусіда до райвідділку поліції.

Згідно статті 173 «Дрібне хуліганство» суд змусив обох чоловіків сплатити штраф у розмірі 51 гривня. З того часу «сусідські війни» набрали ще більшого масштабу.

Юрій Паламар демонструє нам відео, на якому Юрій Квятковський не тільки рветься битися до подружжя, а й ображає дружинну Інну, сказати непристойними словами, то нічого не сказати. Після чого, за словами Паламарів, сусід не пропускає жодної нагоди, аби образити кожного члена їхньої сім’ї, сина та ще одинадцятилітню доньку, яка вже й по вулиці боїться ходити.

«Мало того, був період, що вночі, хтось кидав нам по даху та машині камінням», - зауважує Юрій Паламар.

Тож з кінця червня до Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу ГУ НП посипалися заяви із обох сторін. Остання від Квятковського була з претензіями до сина Паламаря, що той, нібито, їздить по вулиці мотоциклом не дотримуючись правил дорожнього руху.

Профілактичні бесіди в райвідділку поліції ні до чого не призвели. Чекає в суді вирішення ще й кримінальне провадження відкрите стосовно побиття Інни Паламар.

«Просто хочеться, аби Юрій Квятковський, людина в літах, зрозуміла, що не все в житті може бути так, як йому цього хочеться. Не можна ображати людей, а тим більше вирішувати свої проблеми силою. І так всі сусіди бояться йому слово сказати. А нам ж тут жити! Тому хочеться, аби знайти якесь адекватне вирішення. Але як його знайти? Якщо навіть говорити немає з ким?», - підсумовує Юрій Паламар.

На жаль, на момент публікації матеріалу не вдалося порозмовляти із Юрієм Квятковський, як кажуть сусіди, ймовірно чоловік за кордоном, тому кореспондент Район.Рожище не зміг взяти у нього коментар стосовно цієї ситуації. Про позицію іншої сторони читайте згодом.

Наразі тривають судові тяганини. А тим часом Юрій Паламар та його сім’я остерігаються власного сусіда. 

Коментарі
10 Липня 2016, 01:58
паламар немае чим зайнятися
10 Липня 2016, 04:42
Це точно)
10 Липня 2016, 17:26
ЗАТЕ Є ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ КВЯТКОВСЬКОМУ
10 Липня 2016, 23:19
Паламар ти гроші на вулицю здав? Жінка твоя хотіла сім'ю розвалити Наташі - ну да, ценетобі шл₴х судити... а син їздить як обезб@шаний, і на майбутнє... хто тебе поважає...
11 Липня 2016, 00:18
Знайшов чим дорікікнути сусідА, вийди в вихідний день в район базару і глянь на дотримання правил дорожнього рух. Можливо Паламар багато в чому і не приклад для наслідування, але мова тут не про його особисті якості. <br/>А взагалі, то на що можна очікувати в неправовій країні? Хіба бажання власним дітям поскоріше евакуюватись звідси
11 Липня 2016, 12:38
Мій син прокурор, всіх я вас десь бачив. Як схочу, так і буде.
11 Липня 2016, 14:50
поки прокурор...
11 Липня 2016, 16:57
Це ти поки... А він був, є, і буде
12 Липня 2016, 01:19
Шановні мешканці!Зрозуміло,що ця переписка це просто провокація.Не вірю що під іменем Квятковський-це пише дійсно чоловік якому 60 років,це по-перше.По-друге,ваші особисті проблеми повинні стосуватись лише Вас.А по-третє мені б було стидно на вашому місці займатись такими справами,це ви так показуєте свою дурість.Має бути якась людська гідність,повага і розум!Справа ваша,але заспокойтесь і не позортесь...З вашої поведінки лише всі насмікаються і осуджують!!!І ще читаючи переписку таке враження що пише одна людина,я думаю зрозуміло хто це....
12 Липня 2016, 01:40
Можу сказати як мешканець вулиці де ці люди проживають що Паламар не потрібна людина
12 Липня 2016, 01:48
Я з Вами погоджуюсь.Від людей нічого не приховаєш всі знають хто такий Паламар
12 Липня 2016, 02:03
І тут та людина гадить під різними ніками-видно по почерку.
12 Липня 2016, 02:10
блін, знову Потапчук чи шо?
12 Липня 2016, 14:44
А до чого тут Потапчук
12 Липня 2016, 14:48
То хто ж все таки пише під різними ніками? Підкажіть, а то всі не знають
12 Липня 2016, 15:53
Я не стверджую,а просто припускаю.Тут як з однієї сторони так і з іншої хтось пише.я не знаю хто ініціатор цього,тому як у кожного своя правда,але виходячи зі статті бачу тут серйозних проблем немає, я б радила примирись.Просто бути людьми...
12 Липня 2016, 18:26
Про що ви говорите? Яке примирення? Люди рубаються вже кількі років. Тут два варіанти: або хтось вмре, або хтось виїде. Це я вам кажу як дипломаваний психолог
12 Липня 2016, 21:12
Я живу на цій вулиці і сміло можу сказати що Кв'ятковськый це не врівноважена людина, майже всі ви думаєте по іншому про нього (в доброму розумінні), але повірте це не так. Ця людина якій 60 з гаком років мала б показати себе адекватною людиною а замість цього показує який він є насправді.Кв'ятковській Юрій це не врівноважена людина.Він тільки шукає привід аби зачіпити Паламарів. Так само я й не раз чув як він пускає всякі сплєтні про них, а сам забувшить про своє минуле якого поки що ніхто не зачіпає. Нехочеться багато тут писати.Отже напишу як написано вище в тексті &quot;Кв'ятковськый Юрій психічно не врівноважена людина&quot;
12 Липня 2016, 22:55
Люди ви задумайтеся і подивіться на дітей Квятковського і дітей Паламаря.Яких дітей виховав Квятковський і яких дітей виховує Паламар.Діти Паламаря обзивають сусідів нецензурними словами,не поважають старших.
12 Липня 2016, 23:05
Це точно
12 Липня 2016, 23:11
Знаючи сім 'ю Паламарів вже 10 років, хочу сказати що вихована сім'я і виховані діти,якщо сусід криє матами Паламар Іну як має реагувати її старший син?(захисник) в будь якому випадку врівноважена людина зірветься і відповість тими ж матюками які почула від Квятковського. І впевнена що вище коментарі пише сам Квятковський людина похилого віку,дуже страшно мати такого сусіда :-(
12 Липня 2016, 23:17
Скоріше хочу сказати що це завість Квятковського, оскільки він хотів цього участка якого йому не продали от і все виживає сусідів . Жах і сором такій людині!
12 Липня 2016, 23:20
Квятковський! Син прокурор?сьогодні да а завтра люстрація і двори в Рожищах підмітати буде))))
13 Липня 2016, 00:15
О Боже мати такого сусіда як Квятковський то це ж не повезло Паламарям ще й до жінки руки протягає ((((( який з нього вихований чоловік? і як така людина може виховувати своїх дітей ?
13 Липня 2016, 00:21
Люди ви що подуріли,про що ви говорите.Квятковський якому 60 років сидить в неті і пише коменти.Ви якісь чесно кажучи не розумні
13 Липня 2016, 01:22
Ким важається чоловвк який підняв руку на жінку? Люди ви згпдпйте як кв'ятковського жінку по кругу пускали. Хай про свою сім'ю думає а не в чужу сім'ю влазить. Таких людей в ліс вивозити нада!
13 Липня 2016, 01:25
Правильно син Паламара зробив шо захистився <br/>Це називається вихованість. На мою думку багато хто вчинив би так як би був на місці Богдана
13 Липня 2016, 01:27
Дуріє одна людина Квятковський якому більше як за 60 він не тільки в інтернеті пише коментарі а ще й по сусідах бігає розпитує чи приходила журналіст і який коментарій ми давали, а ще має час катати заяви на Паламарів, від яких ми вже втомилися .
13 Липня 2016, 01:39
Скільки тут грязі,тьху бридко читати.
13 Липня 2016, 01:43
Згідна з попереднім коментарем
13 Липня 2016, 02:19
Я донька Юрія Квятковського . Хочу сказати що я своїм батьком дуже пишаюся.Він себе завжди веде як справжній чоловік .Завдяки його вихованню я досягла в цьому житті багато.І хочу звернутися до своєї однокласниці Інни Паламар і сказати їй що старших людей треба поважати .Ми виховуємо зараз своїх дітей і ми для них приклад.Який приклад ми своїм дітям показуємо?
13 Липня 2016, 02:24
Справжній чоловік!!!!!!! Хіба справжні чоловіки простягають руки до жінок? Ви би хотіли щоб батько Інни вас на Вашому подвір'ї відмолотив як пан Квятковський Інну?
13 Липня 2016, 02:28
Співчуваю Паламарям з сусідами не повезло ((((
13 Липня 2016, 02:31
Оооо цікаво будемо зараз всі секрети за всіх знати))))) думаю тема ще не закрита.
13 Липня 2016, 02:42
Я би собі ніколи не позволила звертатися до старших людей нецензурними словами.А на рахунок як хтось стверджує що &quot; відмолотив&quot; хто і кого то треба спочатку розібратися ,а потім робити висновки.
13 Липня 2016, 08:45
Дякую Вам.Поважаю що ви не так як інші підписуються під іншими ніками і пишуть різну грязь.
13 Липня 2016, 09:21
Висновки вже давно всі зробили!Ви подивіться хоть одне відео як Ваш батько звертається до своїх сусідів.Моя порада Вам Алло перш за все розібратися зі своїм батьком а тоді тут писати!
13 Липня 2016, 10:32
Інно,вас так побили &quot;відмолотили&quot; чому ви побої не зняли?І ще,а яка причина тому що Юрік К. вас так жорстоко побив?
13 Липня 2016, 11:48
Я так думаю причина одна!Юрік.К людина як думає шо він на вулиці &quot;цар&quot; дітей ж виховав,син прокурор і все йому дозволено.От доживає людина в старості і смутно йому напевно шукає ще якісь пригоди на голову.Питання для чого?
13 Липня 2016, 12:09
Ну з Юрієм зрозуміло,похилого віку,немає чим зайнятись,а як на вашу думку пояснити поведінку Інни,яка в доньки йому годиться і так нахабно,нецензурно спілкується?Для чого це їй?
13 Липня 2016, 12:16
А він мені подобається як чоловік. Я йому пропонувала. А він собака мене проігнорував
13 Липня 2016, 12:19
На скільки мені відомо що Інна зверталася до п.Квятковського на Ви,але ж людина заслужила до себе повагу сама.Який привіт така і відповідь що тут ще хотіти.
13 Липня 2016, 12:24
Може тут хоть одне відео додати і буде всім зрозумало.І чи би тоді донька Алла пишалася своїм батьком.Чесно кажучи дуже шкода чоловіка думаю йому би не мішало підлікуватися!
13 Липня 2016, 12:26
За що він підняв на вас руку?
13 Липня 2016, 12:50
Інна відгукніться!
13 Липня 2016, 13:51
Я декілька днів спостерігаю за коментарами до статі,невже квятковський ю.,що підписуеться під різними ніками(Копачівка,Рожищанин,Інна...............)гадить на сусідів і не розуміє ,що читачі оцінюючи статтю, коментарі квятковського під різними ніками в адресу Паламарів,роблять свої висновки не в його ж користь.Діду 60 років а розуму-0, на жаль, він позорить не тільки себе своєю поведінкою в коментаріях,а ще й дітей своїх(оскільки він є батько Алли,з коментарів вище вказаних).Я б порадив квятковському не позоритись більше а підлікувати свої нерви..... і надіюсь твої діти допоможуть тобі зрозуміти що ти немаєш жодного морального і законного права обзивати нецензурною лайкою людей незалежно молодших чи старших від себе,а обізвавши очікуй незабаром такої ж відповіді.
13 Липня 2016, 14:19
Я теж давно спостерігаю за цими коментарями і насправді мені здається що під різними ніками пише не тільки Квятковський,а й Паламарі сидять всією сім'єю і пишуть.
13 Липня 2016, 14:21
Є стаття продовження читаєм під заголовком Сусідські війни
13 Липня 2016, 14:36
На скільки я знаю,що в Квятковський інтернету немає,може пенсіонер ходить в інтернет кафе)))))))Смішно....
14 Липня 2016, 02:56
Хаха смішно,погано ви знаєте він навіть компа в дома має)))))))))
14 Липня 2016, 03:07
Там не має що читати лише єдине про що говорять сусіди тай все.Думаю висновки роблять дві сторони.І все таки вирішать проблему мирно!
14 Липня 2016, 13:37
Сподіваюсь що мирно
15 Липня 2016, 21:42
квітковськи завжди дерли носа.колись хтось обламае.
16 Липня 2016, 04:26
Читаю и стыдно. И зависть,что у кого то сын прокурор и кто то обламает наконец то,и злость и ненависть,насмешки.... куда же вы катитесь.... Прочитала обе статьи.обе стороны виноваты,признают ли ошибки и поступят мудро,вряд ли.... так и будут ротозеи смаковать новые подробности....оно вам надо? тьху
16 Липня 2016, 15:43
Ви праві як ніхто!Люди такі злі,завісливі,що просто страшно.В даній ситуації немає хто прав чи винен,дві сторони неправі,просто потрібно мати гідність,людяність і за дурниці не ворогувати,а толерантно розібратись.
19 Липня 2016, 01:52
Хайби як це не було але Квятковський старша людина за сина Паламара приглянувшись з боку зверныть увагу на них двох син Паламара криэ матами людину старшу за себе і я впевнена шо він не тіки криє матами Квятковського а і інших старших людей так виховали його батькі
19 Липня 2016, 01:54
Мені теж так кажеться ...
19 Липня 2016, 01:59
сама правільна відповідь діти беруть приклад з нас
19 Липня 2016, 23:58
доброго всім дня.давно спостерігаю за статтею війни сусідів і зробив декілька висновків.1)Звідки у Квятковського компютер чи будь які інші електронні прилади це ж смішно щоб у людини похилого віку якій 60 рокі були електронні прилади та інтернет.2)Я знайомий Квятковського Юрія Миколайовича і знаю що ця людина перша конфлікт ніколи не створить.3)Знаючи також і Паламарів цих невихованих свиней відразу зрозуміло хто започаткував цей конфлікт.4)І знайте на майбутне паламарі це.................. ну ви зрозуміли
21 Липня 2016, 01:02
Мдаааааа.Хороший приклад квятковський дав соєму 13-ому внуку,серед білого дня по вулиці п&quot;янючим &quot;ходити&quot;а потім підруки дітвора ледве додом засунула.квятковський не копай яму комусь тому що сам туди і попадеш!!!
21 Липня 2016, 14:20
Ви не можете безпристрасно та об'єктивно оцінювати конфлікт, бо ви вже апріорі на стороні Квятковського
21 Липня 2016, 19:45
Вчора вся вулиця гула що внука Квятковського в 13 років п&quot;яним по вулиці додом діти сунили.А сьогодні внук дітям хвастався що його за такий вчинок не сварили тай ще й дід підтримав тому що в такі роки він сам бувало випивав.
12 Жовтня 2016, 16:09
Я найращий друг внука квятковського і хочу сказати що цей випадок стався через вплив тутешніх дітей.Адже саме вони і попросили мого товариша винисти алкоголь.А самі не прийшли тому він його і спробував.Оскільки це мій одноліток то опяніти він міг випивши навіть стопку.Сам хлопець хороший але кращеб він не звязувався з тутешніми дітьми