За недостовірне декларування у Рожищі судили бібліотекарів та фельдшерів

31 Жовтня 2018, 08:46
4813

 

За недостовірне декларування у Рожищенському районному суді судили бібліотекарів та фельдшерів.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написала журналістка з Рожищ Оксана Петрук.

«Гидко. Зайшла на сайт Рожищенського районного суду і здивувалася! Цими днями розглядається низка кримінальних справ відкритих за недостовірне декларування. Спочатку подумала: вау! Зацікавилась особами "злочинців". Ними виявились сільські бібліотекарі, фельдшери і навіть маслороб. Чесно кажучи, я взагалі здивована, що вони повинні подавати декларації, але то таке», - написала журналістка.

«Я з колегами-журналістами надсилали не одне звернення до НАЗК за фактами недостовірного декларування майна (митники, податківці, правоохоронці, чиновники) і отримували на це відповіді під копірку: у вашому зверненні недостатньо фактів, щоб ми могли включити посадовця такого то в графік перевірок. А з бібліотекарями, завідувачами ФАПів, маслоробами, фермерами, які пішли у сільські депутати, "розібралися" швидко. Вже й до суду справи дійшли. Кримінальні. Гарна вийде статистика за підсумками року, чи не так?», - додала вона.

2
За недостовірне декларування у Рожищі судили бібліотекарів та фельдшерів
За недостовірне декларування у Рожищі судили бібліотекарів та фельдшерів

Суд у Рожищі
Суд у Рожищі

У Рожищі за декларації судили фельдшера
У Рожищі за декларації судили фельдшера

У Рожищі за декларації судили бібліотекаря
У Рожищі за декларації судили бібліотекаря

1
У Рожищі за декларації судили маслороба
У Рожищі за декларації судили маслороба

1
У Рожищі судили працівника ФАПу за декларацію
У Рожищі судили працівника ФАПу за декларацію

 

 

Коментарі
31 Жовтня 2018, 12:40
Хочеться звернути увагу на "високий" освідчений рівень журналістки, яка вкотре довела, що досить кинути яку-небудь інформацію для спотворення суспільної думки. Навіть якщо вона не відповідає дійсності. Перед тим, як щось писати, рекомендуємо почитати рішення суду. І варто висвітлювати достовірну інформацію.
31 Жовтня 2018, 12:43
Дані особи притягувалися до відповідальності як депутати сільських рад, які не подали декларацій. В Єдиному державному реєстрі судових рішень наявні відповідні судові рішення. Рекомендую ознайомитися перед тим, як публікувати подібну інформацію.
31 Жовтня 2018, 14:36
після прочитаного взагалі люди відмовлятимуться від брати участь у виборах
31 Жовтня 2018, 17:40
"Журналісти" тепер тупенькі! Не всі - молоді.
31 Жовтня 2018, 20:06
мабуть, судді були в шоцІ , ВІД ДОХОДІВ ТИХ КОPУПЦионеpів
31 Жовтня 2018, 21:07
Знайшли корупціонерів
31 Жовтня 2018, 21:52
Чого видалили коментар за Оксану Петрук???<br/>Хто візьметься за ларок біля вокзалу де її мама зі чоловіком незаконно торгуют???
31 Жовтня 2018, 22:27
То ти й віхьмися. Чи слабо?
31 Жовтня 2018, 22:30
Ми себе не позіціоніруємо як борці за правду - чесні бізнесмени і лучша торгова точка...<br/>А вони працюють поза законом... і боруться за правду - де правда?
31 Жовтня 2018, 23:58
З якого то часу ви стали чесними бізнесменами?
01 Листопада 2018, 00:43
У нас все законно ми платимо податкі культурно. питання???
01 Листопада 2018, 16:57
Закон один для всіх, не подали ці горе депутати вчасно декларацій от і мають корупцію, гидко за журналюг тупеньких
01 Листопада 2018, 16:58
Перевірте ларьок Петрук
01 Листопада 2018, 18:18
Так так треба провірити. чого усі мовчать? тож незаконно стоїть і торгують хошбихни!
01 Листопада 2018, 19:28
Тож правильно закон один для всіх, але для вибраних він не діє
03 Листопада 2018, 18:55
А давайте перевіримо законність розміщеного магазину &quot;Продукти&quot;, що біля вокзалу, який незаконно там влаштований, оскільки знаходиться на території &quot;Львівської залізниці&quot;... але ж Оксана Петрук напише: &quot;Тиснуть на підприємницьку діяльність&quot;...а щодо цих депутатів, то дійсно рекомендую почитати рішення суду, де зазначено, що їх ЗВІЛЬНЕНО ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ЗАКРИТО. Оксано, не спотворюйте реальність на свою вигоду!