Рожищенський сирзавод буде виготовляти білі сири

09 Липня 2016, 11:30
8269

7 липня директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко провів робочу зустріч із керівником Рожищенського сирзаводу Ігорем Полтораком. На зустрічі були присутні начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії головного управління Держпродспоживслужби в області Богдан Лозинський та заступники директора департаменту Людмила Петриканин і Юрій Юрченко.

Про це йдеться на офіційній сторінці "Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації"

     Керівником Рожищенського сирзаводу Ігор Полторак став з лютого цього року. Підприємство входить до групи компаній ТМ «Терра Фуд».

     Під час робочої зустрічі, керівник сирзаводу розповів про потужності групи компаній ТМ «Терра Фуд» і мережу підприємств, які знаходяться в різних областях України та за її межами.


 

     Щодо заводу, то він спеціалізується на виробництві масла, сиру та сухої сироватки. За добу сирзавод може переробляти 250 тонн молока. Підприємство забезпечує робочими місцями 400 працівників.

     Як зазначив Ігор Полторак, згідно світових маркетингових досліджень, у світі збільшується споживання групи білих сирів, а подекуди попит на групу білих сирів переважає над попитом на групу жовтих сирів. Відтак, на Рожищенському сирзаводі в подальшому планують розпочати виробництво білих сирів.

     - Об’єми плануємо підтримувати за рахунок експорту, - розповів керівник сирзаводу, - наразі співпрацюємо та поставляємо продукцію у Сербію, Молдову, Грузію, Азербайджан, Казахстан, В’єтнам, Єгипет, Марокко та інші країни.

     Юрій Горбенко повідомив, що обласна влада завжди готова підтримати та допомогти розвиватися вітчизняному виробнику. Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та налагодження державно-приватного партнерства.

Коментарі
09 Липня 2016, 17:49
люди получають зарплату по 2000 а нначальство по 20тис
09 Липня 2016, 17:50
синій хвалиться шо зарплату дали 10тис і машину тепер коди шоч можна їздити
09 Липня 2016, 21:32
Виправте опечатку!!! - "За добу сирзавод може переробляти 250 тис. тонн молока" - це не вірно, правильно має бути " За добу сирзавод може переробляти 250 тонн молока". 250 тисяч тонн молока уся Волинь за добу не назбирає, навіть якщо доїти Горбенка і Нікітіна.
09 Липня 2016, 21:54
Про Горбенка то вірно
09 Липня 2016, 23:22
Дякуємо!
09 Липня 2016, 23:52
Хотілося б ті сири бачити на прилавках у магазинах міста а не слухати куди їх відправляють
10 Липня 2016, 00:03
Я з Вами солідарна! Таки правда. Відправляємо і відправляємо, а нам лишається лише "запах" від тих відправок.
10 Липня 2016, 01:28
Ага, а ще зарплата людям, податки в бюджети... Але це для Вас мабуть не так важливо як "запах"...
15 Липня 2016, 03:40
А ви ,б так пожили. біля того заводу... тоді тема "запахів" й для вас була актуальною. Факт: й минулі, й теперішні, власники .. їм начхати на ті, як в народі кажуть, Відстійники... від яких задихаються сотні жителів міста, навколишніх сіл... .. а всі про гроші.. ну ну, а на людей та екологію, як завжди начхати... Грибовичі нікого невчать... а шкода
16 Грудня 2016, 19:54
Чого сиру рожищенського нема в наших супермаркетах?<br/>Тільки на базарі.
20 Січня 2017, 18:46
До людей ставляться як до бидла . За 2000 винесуть мозок ніби платять цілих 10 000.
20 Січня 2017, 18:51
А знаете скільки в ті сири пруть хімії , вам навіть і не снилося
20 Травня 2018, 11:17
Пишуть вам жителі села Березичі Любешівського району. Наведіть порядок з заготівельниками молока Петрик Олесандр і Петрик Марія. За квітень недописала людям по 10-20 л молока, в травні теж пише цифри з &quot;потолка&quot;, у мене є відео яке підтверджує мої слова. Їздить в нетверезому стані.
01 Листопада 2018, 21:31
А де нема хімії,хімія по всюди,да в тих польських дешевих колбасах які українці розкуплюють на УРА