У Рожищі покарали чоловіка, який викинув сміття біля дороги

30 Жовтня 2018, 14:42
4578

У Рожищі зловили чоловіка, який залишив мішки із сміттям біля дороги. Мешканця міста змусили сплатити послугу з вивезення твердих побутових відходів.

У понеділок, 29 жовтня, у Рожищі відбувся рейд вулицями міста, аби виявити стихійні сміттєзвалища, - повідомляє прес-служба Рожищенської міської ради.

Під час рейду виявили шість мішків із сміттям на вулиці Мостовій.

Особу, яка його викинула, вдалося встановили, коли в купі мотлоху знайшли чеки та інші квитанції. Недобросовісного мешканця міста притягнули до відповідальності: він сплатив витрати з прибирання сміття, а також оплатив послугу з визення твердих побутових відходів. Надалі зобов'язувався підтримувати чистоту міста.

Нагадаємо, що нині у Рожищі стало діє програма роздільного збору сміття. Всього в місті встановили 26 контейнерів для ПЕТ пляшок. Проте деякі рожищани не поспішають укладати договір з комунальним підприємством на вивіз сміття. Натомість, викидають непотріб у парки, підкидають сусідам, вивозять на об’їзну міста.

Несанкціоновані сміттєві звалища мають негативний вплив на навколишнє середовище. В результаті гниття органічних відходів виділяється енергія, яка призводить до того, що навіть взимку, від смітників іде дуже неприємний запах, який поширюється на досить велику площу. Влітку це може призводити до самозаймання і виникнення техногенного навантаження на природу та завдання шкоди здоров’ю людей.

В середовищі смітника створюються умови для розвитку і поширення збудників різних інфекційних хвороб. Такі тварини як миші, щурі поширюють хвороби. Тут знаходять собі притулок покинуті тварини коти, собаки, які розтягують сміттєві пакети, забруднюючи ще більше прилеглу територію.

Коментарі
30 Жовтня 2018, 16:57
Біжу штрафувати міську раду
30 Жовтня 2018, 17:21
Договорилися з сусідами, один платить, вся вулиця до нього носить сміття, вроді норм
30 Жовтня 2018, 17:24
Робіть висновки! ніколи не викидайте чеки і інші речі по яких можна встановити вашу особу в загальне сміття
30 Жовтня 2018, 17:26
Міська рада за одно з екологами рубає капусту? Одні заставляють другі штрафують?)
30 Жовтня 2018, 17:29
Читайте: "Недобросовісного мешканця міста притягнули до відповідальності: він сплатив витрати з прибирання сміття, а також оплатив послугу з вивезення твердих побутових відходів". А решту, то все видумки журналіста.
30 Жовтня 2018, 17:29
До гуртожитку№43 пів міста зносить,і нічого.Вся округа
30 Жовтня 2018, 17:57
Пройдіться по шевченка і проінформуйте людей хай самі платять за своє сміття скільки можна його нагло носити до будинку по марка вовчка 14 скільки це буде продовжуватись за наш рахунок!
30 Жовтня 2018, 19:47
Коли у Рожищі фарбували міст (перила мосту) у фіолетовий колір, банка з фарби і досі лежить за 4-5 метрів від початку перила (по правій стороні, якщо рухатись у напрямку центру).... Міську раду теж оштрафують?
30 Жовтня 2018, 22:41
А ще у деяких "любителів природи" часто з'являється нестримне бажання викинути пакетики зі сміттям прямісінько в Стир. Самі живуть біля річки. Напевно, влітку не раз там відпочивають... Проте сміття до літа попливе до інших... Буде інших "радувати" зачіпленими за гілки пакетами. Та вони цього не побачать. До речі, це про жителів села Топільне. Заплатити за сміття слабо?!
30 Жовтня 2018, 22:46
Я мешкаю у будинку, що по вул. Незалежності 95. В нас у дворі така ж проблема, крім нашого будинку сміття зносять всі навколишні приватні будинки. Це зокрема з вул. Коцюбинського, що живуть через забор , Олексюки, далі з вул. Куліша, такий собі мешканець Монташевич, його двір виходить на Куліша, а задня частина до поліціі. Поліція теж підкидає регулярно і плюс з магазинів: Алкоголь і тютюн, Юлія. Ще зносять мешканці буд. #99. Ящик на склотару поставили, а замінити дірявий не замінили просто повернули на другу сторону, тварини без зайвих зусиль все достають.
30 Жовтня 2018, 22:59
Що правда, то правда, в районі 95 буд. повний клондайк. Зараз не так, а влітку народ, що займає чергу на паспорт, зробили там туалет ,куди бачать, туди і біжать. І це продовжується з ночі до вечора. А за сміття платять мешканці будинку, а зносять кому не ліньки.
31 Жовтня 2018, 00:17
В наші контейнери завжди повні. Це біля будинку 13 а по вулиці Незалежності. Нам сміття підкидають з цілих Рожищ.
31 Жовтня 2018, 01:25
Пройдіться будь ласка екологічна служба по вул. Толстого , там так званна громадянинка Савочкіна М. порушує грубо закон, заполонивши вулицю сміттям.Будем чесні перед чинним законодавством, прийнявши міри. Слава Україні!!!
31 Жовтня 2018, 12:34
І ще повернемося до 95 буд. Незалежності. Ті, що підкидають сміття з Куліша, могли б собі організувати смітник для роздільного сміття, а не зносити нам. Ще кури випускають на нашу територію через спеціально зроблену в заборі хвірточку. Вони обгаджують всю територію, під' ізди, плюс ще користування нашим смітником, нічого не оплачуючи. Ганьба!!!. Немає ніякоі управи на цих " добродіів ".
31 Жовтня 2018, 14:53
Монташевич ще иой під...р він кругом своє сміття підкидає
31 Жовтня 2018, 22:31
За Топільне дуже багато сміття лежить при дорозі.