Відомий переможець конкурсного добору на посаду головного лікаря ЦРЛ

25 Жовтня 2018, 10:30
6005

В п’ятницю, 19 жовтня 2018 року  у малому залі районної ради відбулося два засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду головного лікаря Рожищенської центральної лікарні. Про це інформує Відділ з питань організаційного забезпечення районної ради.

Під час  першого засідання було розглянуто документи, подані кандидатом  на посаду керівника даного медичного закладу та допущено Редзія Віктора Степановича до участі в конкурсному доборі.

В ході другого засідання члени комісії провели співбесіду та заслухали публічну презентацію конкурсної пропозиції розвитку Рожищенської центральної лікарні з кандидатом, який був  допущений до участі у конкурсному доборі.

Після обговорення, презентованої  кандидатом програми розвитку установи, конкурсною комісією з проведення конкурсного добору на посаду головного лікаря Рожищенської центральної лікарні за результатами відкритого голосування було прийняте рішення:  визнати переможцем даного конкурсного добору Редзія Віктора Степановича та рекомендувати районній раді затвердити результати конкурсу.

Коментарі
25 Жовтня 2018, 14:44
несподіване рішення. а хто ще претендував?
25 Жовтня 2018, 19:18
Вітаємо, всього найкращого, хай Бог допомагає.
25 Жовтня 2018, 20:44
бородата мафія перемагає без сумніву
25 Жовтня 2018, 22:55
А чого більше ніхто не подавав кандидатуру?
26 Жовтня 2018, 01:57
мафія безсмертна
26 Жовтня 2018, 01:59
То це Редзій мафія?
26 Жовтня 2018, 02:23
То який це конкурс,коли одна кандиатура?Не смішіть лдей.
26 Жовтня 2018, 03:01
А чому коментар видалили? Я не бачу в ньому ні особистих образ, ні нецензурної лексики. Що це за покривання непрофесіонала? Перевірте написані мною слова і допоможіть рожищанам!
26 Жовтня 2018, 03:04
Будь ласка поверніть обєктивний коментар за ЄДИНОГО КАНДИДАТА.
26 Жовтня 2018, 03:07
Кажуть Гаврук подавав заявку на цю посаду. <br/> Він правозахисник переконливий,знає свою справу.В юридичних питаннях був би точно По
26 Жовтня 2018, 03:10
Виправлення:<br/>в юридичних питаннях був би точно Толк
26 Жовтня 2018, 03:15
то ще раз напишіть
26 Жовтня 2018, 03:19
А якщо вже так хочете допомогти рожищанам, то зберіть докази і надайте їх. Анонімки ніхто розглядати не буде. А може ви просто заздрите брешете. Хто вас знає. Попривикали, поза очі обсирати. а в очі такі солоденькі, такі золотенькі. Гидко.
26 Жовтня 2018, 03:25
&lt;p&gt;Непрофесійний популіст, який не дбає за підвищення кваліфікації спеціалістів. Молоді та перспективні спеціалісти розраховуються з даної установи, а він добирає непрофесіоналів.&lt;br /&gt; Керівник, якого більше цікавить ремонт в адміністративному коридорі, ніж оновлення та покращення діагностичної апаратури. Депресивний керівник, який не зацікавлений в розвитку лікарні, як медичної установи, яка повинна допомагати людям. Не проводиться жодних медичних семінарів, розбору летальностей, стажувань за кордоном. Лікарня тримається лише на авторитеті деяких зав.відділенням (Шевчук, Пашков і т.п.).&lt;br /&gt; Недообстежені та недоліковані рожищани через те, що &amp;laquo;риба гниє з голови&amp;raquo;.&lt;br /&gt; Тотальний бардак, не професіоналізм та відсутність трудової дисципліни.&lt;br /&gt; Єдиний кандидат, як в часи СРСР. Хіба немає достойних кандидатів серед рожищан? Перетворить 5-поверхову будівлю на хоспіс і втече в Луцьк. Ганьба!&lt;br /&gt; Це не анонімка, це факти. А ви, як журналісти, факти перевірте, а не видаляйте коментар, в якому немає нецензурних слів, особистих образ ( а не професійних), закликів до насилля і т.п.&lt;/p&gt;
26 Жовтня 2018, 11:46
до &quot;Шкода&quot;:<br/>ви, шановний, не галасуйте тут, а навчіться нормально користуватися ПК. <br/>ніякі коментарі не видалялися. ви просто його не поставили.
26 Жовтня 2018, 12:47
Зі сторони добре осуджувати. А що ви зробили,щоб лікарня була краща? За ті гроші,за які працюють медики,ви навіть з ліжка не встанете.Ви слідкуєте за своїм здоров,ям? Ведете здоровий спосіб життя? На своїх посадах працюєте &quot;за спасібо&quot;?Нікому нічого не даєте? В школах?,в газовій службі?, у ВИШах? Всі такі чесні? Всі свідомі? Керувати лікарнею,це вам не грядки вскопувати,та не волати-він поганий,а я хороший.. Треба почати з себе. Вчіти дітей не кидати мусор на землю,берегти ,а не нищіти шкільни паркани, навчити шанувати дорослих і навчити вести здоровий спосіб життя тощо... Якщо щось робити,то разом,а не перетягувати одіяло на себе,бо теж хочеться трохі влади і грошей.
27 Жовтня 2018, 01:09
А чого мій коментар видалили? Я теж нічого поганого не написала.
27 Жовтня 2018, 01:12
якщо був коментар і не стало, то не вміють користуватися ПК..... а я то думаю....
29 Жовтня 2018, 10:48
ЗАРПЛАТИ В МЕДИКІВ МАЛІ ?ЗА ТАКУ РОБОТУ, ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ ГРІШ ЇМ ЦІНА.ПОВНЕ СВАВІЛЛЯ.ГАНЬБА!!!