Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як вчились під відкритим небом у Копачівці

10:00 24.10.2018
1364

Система роботи Нової української школи тісно пов'язана з ідеями, які пропагував у своїй роботі Василь Олександрович Сухомлинський. Учення Сухомлинського несе в собі чудодійну виховну силу. Для нього творення краси і добра зливаються воєдино – в енергетику любові.
Цією доброю енергетикою наповнена робота вчителя 1 класу Копачівської школи Світлани Левчук, яка дотримується принципів гуманістичного виховання, впроваджує у своїй роботі чотири знамениті культи Сухомлинського: Батьківщини, матері, рідного слова, книги.
Світлана Василівна вчить дітей бачити і відчувати красу природи, бережливо ставитись до навколишнього середовища. Вона виховує любов до рідного краю, формує у дітей почуття доброти до суспільства.
Радісно сяють дитячі оченята, милуючись красою осіннього листочка, під час «Уроку під відкритим небом». Вдумливими і серйозними виглядають першокласники, обговорюючи презентацію «Десять не можна (за Василем Сухомлинським)». Уважно слухають оповідання з книг Сухомлинського, прочитані бібліотекарем Валентиною Герасимяк.
Віриться, що ці яскраві промінчики світла запалять у наших дітей вогонь доброти й любові до Батьківщини, поваги до старших, вміння бачити прекрасне.Коментарі
17 листопада
Сьогодні
Вчора
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин