Вандалізм у Рожищі процвітає, або Кому завадив паркан поблизу школи

22 Жовтня 2018, 13:00
Поблизу рожищенської школи №3 невідомі особи зруйнували бетонний паркан. 7513
Поблизу рожищенської школи №3 невідомі особи зруйнували бетонний паркан.

Поблизу рожищенської школи №3 невідомі особи зруйнували бетонний паркан.

Про це йдеться у листі, який надійшов на адресу інтернет-видання Район.Рожище.

«Розбита огорожа ввечері 20 жовтня навколо подвір’я КОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3 м. Рожище» - наслідок прояву вандалізму молоді, яка безконтрольно вештається вулицями міста у вечірній час. Вчителі намагаються організувати дозвілля учнів в позаурочний час, а вони ось таким чином «дякують».

Як можна бачити після цього в кожній дитині сонце? Де коріння цього зла? Можливо хтось володіє інформацією про цей прикрий випадок, просимо сповістити адміністрацію школи», - йдеться у повідомленні.

1

Коментарі
22 Жовтня 2018, 16:35
"... сила есть - ума не надо!!!" - це про цих недо.......х !!!! Та йди старій-самотній людині огород скопай, якщо немає де сили подіти, вже користь буде... Зламати любий дурак може, а ти цей забор на місце де він знаходився попробуй сам поставити !!! Слабо !!! Ід..ти !!!
22 Жовтня 2018, 16:55
Дуже прикро спостерігати за таким варварством, тут і постає необхідність в обладнанні камерами як мінімум громадських місць.
22 Жовтня 2018, 17:05
Ви ж незабудьте тим діткам 51 гривню штрафу оформити.
22 Жовтня 2018, 17:21
Вчора їхав з роботи додому це було близько 20:00 то група молодиків віддихали на парадному вході школи)<br/>І було побито тільки 1 центральну секцію)<br/>Шкода,що як їхав то ніхто нічього небив)
22 Жовтня 2018, 18:00
.даєте малі штрафи, нема розголосу попередніх витівок, так дальше будуть робити. Тут штраф не 51гр, а 5100гр .
22 Жовтня 2018, 18:14
Я люблю самосуд на місці...Взнаю хто, буде не прикольно
22 Жовтня 2018, 19:05
Думаю,що не тільки ти один таке любиш)<br/>Охочих буде багато)<br/>Тільки мені цікаво деж наша славнозвісна Патрульна Поліція!!<br/>Її бездіяльність просто зашкалює!
22 Жовтня 2018, 23:44
А де самооборона чи вони тільки по банях їздять ЧИНОВНИКІВ ЛОВЛЯТЬ
22 Жовтня 2018, 23:54
Так поліція скрізь вспіти неможе)<br/>А от Варта Громади чим займається?<br/>Чи ви можете тільки нелегальні заправки викривати???<br/>А от те,що робиться в самому місті проконтролювати неможете???<br/>Чи вам цікаво дітей ловити на заправках чи в парках)?<br/>Контролю бару джаз немає так само робить до 03:00 ночі!<br/>Покажіть,що ви недаремно створили свою організацію!
23 Жовтня 2018, 20:48
До До вовняних. А ти сам вступи до варти громади, будеш як всраний віник бігати по всьому Рожищі. Будеш закривати Джаз, і чи встигнеш кругом.Або хоть раз пройдися зними на одному з чергувань. Слабо. Всі тільки говорити вміють, а самі зась.
24 Жовтня 2018, 06:03
Це був всьо один молодий чоловік . І в стані алкогольного спяніння , або після наркотиків . Тому непотрібно винити дітей !!!