Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожище: відзначили століття з дня заснування Союзу Українок

13:54 21.01.2018
1235

В нашому місті районна організація Союзу Українок провадить свою діяльність з 1992 року, очолює осередок Марія Михайлівна Рейкіна.

На заході з нагоди поважної ювілейної дати були присутні як рожищенські союзянки, так і гості з Луцька, священики, представники влади та громадських організацій, депутати районної ради, бібліотекарі, працівники РД «Просвіта», мешканці міста й району з активною життєвою позицією.

Урочистості та неповторної атмосфери заходу додало те, що святкова конференція відбулася в Різдвяно-новорічні дні, тож вертепне дійство, яке подарували прихожани храму апостола Івана Богослова УГКЦ разом з настоятелем о.Сергієм Василівим, наповнило серця радістю, а душі – вірою в те, що світ цей обов’язково стане добрішим. Далі гості мали змогу насолодитися пісенними віншуваннями солістів РД «Просвіта» Надії Козій, Василя Закреви та народного аматорського вокального ансамблю «Колорит» (керівник Світлана Павлючик).

Марія Рейкіна розповіла про діяльність районної організації Союз Українок, про успіхи та досягнення, плани і пріоритетні напрямки діяльності, такі як вшанування християнських і державних свят, пам’ятних історичних дат, видатних діячів України, просвітницька діяльність, турбота про дітей позбавлених батьківського піклування, сприяння розвитку національної освіти.

Голова Союзу Українок Волині, кавалер ордену Княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів Любов Ганейчук у вітальному слові зазначила, що саме Марія Михайлівна першою на Волині відзначила сторіччя Союзу Українок, а ця дата відзначатиметься на державному рівні, є вже відповідна ухвала Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

«Союз Українок – це така організація, якій дійсно не байдужа Україна, яка віддано служить нації, – продовжила Любов Максимівна. – Ми перші в роки становлення незалежності відновили свято Миколая, День Матері, перші на Волині провели жалобну академію пам’яті героїв Крут, перші провели День Злуки». Під час останньої обласної звітно-виборної конференції Союзу Українок Марії Рейкіній було присвоєне звання почесної голови Союзу Українок та нагороджено почесною грамотою.

Чимало теплих слів на адресу Марії Рейкіної прозвучало від В’ячеслава Поліщука – міського голови та Інни Сергійчук – заступника голови РДА. Привітав очільницю рожищенських союзянок і подякував за плідну працю благочинний рожищенської округи, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Василь Шняк.

Далі звучали слова вітань від депутата районної ради Раїси Кучмук, директора обласного притулку для дітей Леоніда Матвійчука, краєзнавця та автора книги «Вірні присязі» Миколи Вавренчука, керівника районного товариства «Холмщина» Віри Гресь, громадських активістів Романа Трофімчука, Павла Іванюка, Антоніни Клімчук та ін.

В цілому захід відбувся у невимушеній, теплій, майже родинній атмосфері.


Коментарі

Дот

17:55 21.01.2018

Дуже гарний захід.Браво усім

25 вересня
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин