Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищенський податківець радить після важкого робочого дня «релаксувати» в спортзалі

22:39 18.03.2017
2426

У суботу, 18 березня, в Україні відзначають День працівника податкової та митної справи України. Свято встановили указом Президента від 11 жовтня 2013 року.

Ураховуючи значну роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності та цілісності податкової і митної політики держави, на підтримку ініціативи Міністерства доходів і зборів України вирішили затвердити таке свято.

З нагоди Дня працівника податкової кореспондентка Район.Рожище поспілкувалася з юристом за фахом Андрієм Нівчиком. Працює він у Луцьку, в Головному управлінні державної фіскальної служби у Волинській області.

Андрій народився в Рожищі, але все своє свідоме життя прожив в Дубищі.

Ще з змалку мріяв стати правознавцем: «У дитинстві надивився різноманітних фільмів, серіалів про право, тому вирішив обрати відповідну професію», – говорить пан Андрій.

Батьки підтримали сина у виборі професії, навіть посприяли цьому.

Після закінчення школи Андрій вступив до Волинського національного університету імені Лесі Українки (нині СНУ ім. Лесі Українки, – авт.) на юридичний факультет. Через п’ять років чоловік вже мав диплом юриста зі справ господарсько-правового господарювання.

«Не можу сказати, що мені дуже подобалось навчання. Бо усвідомлював, що половину з того всього не буду застосовувати в практичній діяльності. Але предмети, які пов’язані з професійною діяльністю, слухав із задоволенням. В цілому, я не вбачав актуальності всіх лекцій і думаю, багато хто мене підтримає в цьому», – зізнається співрозмовник.

Під час навчання проходив практику в судах, зокрема, в Рожищенському суді, у виконавчій службі та в Апеляційному суді міста Луцька. Хлопця практикувати брали залюбки, адже батько Андрія теж працював у юридичній сфері.

«Познайомився в університеті з колегами, які працюють зараз у різних сферах, і ми спілкуємось, консультуємось один з одним, допомагаємо», – підкреслив юрист.

Після закінчення університету Андрій хотів добитися всього сам. Він точно не знав у якій організації працюватиме. Пробував одразу свої сили у місті Луцьку, адже там більше перспектив.

«Перейти з Рожища у Луцьк було б трохи складніше, ніж з Луцька в Рожище. Сюди повернутись я завжди встигну», – додав пан Андрій.

Про своє майбутнє місце роботи Андрій дізнався з Інтернету. Тобто шукав різні вакансії і натрапив на старшого інспектора. Виграв конкурс і наразі працює в Головному управлінні ДФС у Волинській області, а саме в юридичному управлінні.

Доля так склалася, що з старшого головного інспектора допрацювався до головного державного інспектора відділу інформаційно-аналітичної роботи юридичного управління. Також виконує обов’язки завідувача сектору інформаційно-аналітичної роботи. У юридичній сфері Андрій Нівчик працює три з половиною роки.

Робота чоловікові дуже подобається. Матеріалів вистачає, інколи навіть важко готуватися до них, адже великий обсяг. Андрій зізнається, що добре було б збільшити штат структури, тому що дуже велике навантаження на одного працівника. Часто відправляють у відрядження по всіх містах України. Основна робота ДФС – це суди з платниками податків.

«Безпосередньо до нас люди не приходять. У нас є різні підрозділи, які займаються певною роботою. Юридичне управління – це представництво інтересів суду, і тому спілкуємось ми з людьми виключно в судах. Дуже часто самі люди не представляють свої інтереси, а наймають адвокатів чи правозахисників», – пояснив співрозмовник.

Найбільшим досягненням Андрія є те, що він не втратив віру в право. І поки що й надалі готовий працювати в цій сфері.

На думку співрозмовника, юрист повинен володіти всіма хорошими якостями. Він повинен розвиватися, якісно працювати. Має бути наділений такими рисами як добросовісність, ввічливість, професіоналізм, комунікабельність. Повинен знати українську мову, адже це важливий фактор. Юрист має бути відповідальною особою.

Окрім основної роботи, Андрій активно займається спортом: «Якби не спорт, то це все було б важко переносити. Після важкого робочого дня спортзал дуже допомагає в моральному плані. Раджу всім», – посміхаючись додає юрист.

На завершення розмови Андрій Нівчик зауважив, що нарешті хотілося б дочекатися певних змін, зокрема, спрощення системи оподаткування. Побажав працівникам податкової розуміння один одного в колективі, всіх благ, як матеріальних, так і моральних. Щоб робота податківця завжди приносила користь державі.

Район.Рожище теж приєднується до привітань і бажає, щоб віра у важливість обраного трудового шляху, не покидала творчий дух і бажання працювати задля збагачення державної казни на благо громадян нашої країни. Бажаємо вам подальших успіхів і нових здобутків у роботі, міцного здоров’я, щастя, радості, миру і злагоди.

Анна Манюхіна

Коментарі
25 травня
Сьогодні
Вчора
23.05.2018
22.05.2018
21.05.2018
20.05.2018
19.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин