В Березолуки нарешті заїхав великий автобус

01 Липня 2016, 11:30
6223

В село Березолуки нарешті заїхав новий, великий автобус. Нагадаємо, понад півроку тривала "неоголошена" війна селян з перевізницею. Вона порушувала умови договору та випускала на рейс невеликий бусик на 17 місць, особливо важко було під час навчального року, коли діти добиралися до школи. Якщо сюди додати ще пасажирів, які поспішають в райцентр, або в сусідні села у справах - то такий транспортний засіб нагадував бляшанку з оселедцями.



 

Втім, сільський голова Лілія Коцюбайло, за сприяння районної та обласної ради таки домоглася для своїх односельчан кращого транспортного засобу. З недобросовісною перевізницею договір розірвали, а на рейс випустили місткий автобус.

"Громада Березолуківської сільської ради дякує голові райдержадміністрації Інні Михайлівні Гайворонській , голові облдержадміністрації Володимиру Петровичу Гунчику та всім, хто долучився до вирішення проблеми з  перевезення пасажирів рейсом "Луцьк-Березолуки". Відтепер пасажири не туляться у тісній, на 17 місць маршрутці, а їздять у автобусі ПАЗ!", - повідомила Лілія Коцюбайло.

Хочеться сподіватися, що невдовзі позитивно вирішаться інші нагальні проблеми в районі спільними зусиллями громади та влади.

Коментарі
01 Липня 2016, 15:03
Звізда екрана!
01 Липня 2016, 15:22
Друзі! Це перемога. Тепер замість "конченого" німецького "Мерседес-Спрінтер" на 17 місць буде курсувати елітний російський ПАЗ на 19 місць. Ура друзі, ура!!!
01 Липня 2016, 20:37
Такої самолюбивої звізди в районі ще не було.
01 Липня 2016, 21:54
Саме цікаве у статті це ХВАЛА І ШАНА НАШИМ МУЖАМ(в лапочках звичайно). Так тримати пані Інночка і пан е Гунчику! Віват!!!
01 Липня 2016, 21:55
А де ж славнозвісні Богдани від Гунчика?
01 Липня 2016, 22:41
А яка різниця між 17 і 19...... хвала Гунчику і Гайворонській. А голова села нехай розкаже як здає хлопців на війну.
02 Липня 2016, 02:55
Так пише головиха, що проблему вирішили за сприяння районної та обласної РАДИ, а дякує Гайворонській та Гунчику. Сміх та й годі.
02 Липня 2016, 03:36
А вона не розуміє різниці між радами та адміністраціями.... головне піар!!!! Техпрацівниця повинна робити відповідну професії роботу.... А тут бац .... і головихою стала, але ж рівень техпрацівниці так і залишився... Шкода березолуківців.
02 Липня 2016, 10:51
Чому шкода березолуківців??? Це воля народу, який її обрав. Самі обрали того, що хотіли. І не бачу нічого страшного в тому, що людина на той час була прибиральником службових приміщень.. Все як в казці просто трапилося та усе. Немає смислу бунтувати тепер. Людина старається зробити хоч щось на благо односельчан.
02 Липня 2016, 11:26
ой не смішіть. життя - це вам не казка, а реальність. вже ми чули як вона співала оди, що дорогу полагодила. курам на сміх така робота. а березолуківці таки справді розчаровані, і доброго слова не кажуть про цю "зіркову" особу. а школа березолук, це ще не всі березолуки.
10 Лютого 2017, 23:04
А де ж тепер цей НОВИЙ автобус ?
07 Серпня 2017, 18:53
Не довго тривала слава пані голови....Нехай зараз добивається автобуса..А не сама їздить, возять як пані, а про людей не думає..