Чи буде в райраді електронна система для голосування?

25 Червня 2016, 16:00
1539

Під час засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та податкової діяльності Рожищенської райради 22 червня присутні депутати розглянули пропозицію підприємця з Вінничини. В ній йдеться про закупку електронної системи для голосування вартістю понад 100 тисяч гривень.

Оскільки порядок денний сесії затвердили, то вже 30 червня, під час чергової сесії обранці громади будуть вирішувати, чи потрібна їм електронна система щоб прийняти рішення, чи все ж таки достатньо підняти руку.

Коментарі
25 Червня 2016, 19:45
Напевно знову Музиці гроші треба відмити..ще не нажерся.А для районного бюджету це не забагато?Як на школи та інші установи то грошей немає.Щось не чути писку правдолюба Нікончука, мабуть йому це вигідно...
25 Червня 2016, 22:31
Знову чергова неправда від редакції цього &quot;видання&quot;, а вірніше перекручування фактів, щоб підняти наступну хвилю &quot;народного&quot; обурення. На вище згаданій постійній комісії розглянули пропозицію ПП яка надійшла в районну раду, при чому тут порядок денний сесії, де ви бачили там таке питання? Чи може хоч питання про зміни до районного бюджету? http://rozhrada.volyn.ua/rada/files/news/pr10i7.ZIP<br/>Але в кого тут запитувати? Відповіді не дочекатись...
25 Червня 2016, 23:55
Пропозиція від приватного підприємця була? Була. Розглядали на комісії? Розглядали. Які претензії? Ну передумали розглядати на сесії, порядок денний, то такий документ, що скоригувати можна. Можна і не включити, і не розглядати, особливо якщо на сесію прийдуть люди з Квітневого, Немира, Лукова, відстоювати школи. Нащо їх дратувати, тіпа на електронну систему гроші є, а на школи не має. Але то не факт, що коли буде така можливість, про систему знов заговорять.
26 Червня 2016, 01:15
Наразі ніяких коштів в районному бюджеті на такі цілі не передбачено. Читайте рішення райради, вони є у вільному доступі.
26 Червня 2016, 23:00
Ну нав1що в районн1й рад1 кнопкодави? Ч и 1х мало в Киев!.в тому зб1говичську.що зыветься Верховна рада? Забудьтеся думати нав1ть про так1 марн1 витрати!!!Не дратуйте народ.у якого 1 так уже мало терп1ння...
29 Червня 2016, 18:50
Чи в тебе з головою не в порядку? Про що ти пишеш? Які гроші? Це ж стосується редакції - не висмоктуйте сенсацій з пальця.
29 Червня 2016, 18:53
Ти вже нажерися! А Музика тут при чім, його і на комісії не було.
29 Червня 2016, 19:10
На комісіях розглядаються багато питань, як то заяви Гаврука, звернення Потапчука і ін. &quot;відомих&quot; людей чи підприємців, тощо, то за вашою логікою - вони всі виносяться на сесію? Це був би ще той бедлам - вислуховуваит всіх прид урків.
29 Червня 2016, 19:12
Дивна логіка у автора: &quot;порядок денний сесії затвердили ...&quot; - в ньому немає згаданого питання. А ви, &quot;усім смертям назло&quot; пишете що депутати будуть вирішувати ... Яким чином? На голову не налазить!
29 Червня 2016, 19:46
Ну да, головне в &quot;гібридних&quot; війнах вказувати &quot;цапів - відбувайл&quot;. А Сава - технолог ще той.
29 Червня 2016, 20:10
Редакція злизала коментар про Здогад, що спеціально при всіх фейкових новинах першим коментарем Музику обливають брудом, навіть, якщо він і ні при чім. Здогад виявився вірним - сайт залежний від Гайворонської із Савчуком, от вони і тролять неугодних!