Депутат райради закликає голову РДА розібратися з використанням службового транспопрту

24 Червня 2016, 22:53
4450

Депутат Рожищенської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Потапчук опублікував у своєму Facebook фото пошкодженного службового автомобіля, яким користується перший заступник голови РДА Ігор Шкільний.

Депутат стверджує, що в обідню пору бачить цю автівку біля будинку чиновника. Окрім того, за словами "радикала", державні чиновники, ім'я яких Потапчук не називає, використовують службовий транспорт в особистих цілях. Зокрема, їздять ними до Луцька в по-за робочий час, дають користуватися дітям. Депутат через соцмережу закликає голову РДА Інну Гайворонську створити тимчасову слідчу комісію і розібратися з використанням службового транспорту її підлеглими.

«Вирішуйте робочі проблеми в РОБОЧИЙ час, не за рахунок бюджету, ЗА власні ЧЕСНО зароблені кошти – це Ваше право і ніхто Вам НЕ ЗАБОРОНЯЄ!!! АЛЕ!! Їздити додому в м.Луцьк, Рожищенський район, на обід і давати Вашим дітям державтомобілі (це «нонсенс!!!») ….. МИ та ГРОМАДА НЕ ДОЗВОЛИМО!!! Рахуйте це ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!! - (керівники, директора, начальники, голови, головні лікарі, перші та заступники ГОЛОВИ).

Досі не розумію пасивність людей до цього питання та платників податків. Якщо перші - проти влади не в силі піти, то другі - ви успішні бізнесмени, яким не потрібно дорогу перекривати а лише потрібне слово сказати… – НЕ РОЗУМІЮ Вас!!!!!....

Переконаний та з власного життєвого досвіду знаю, що зараз знову знайдеться «недобросовісний водій РДА», який нібито без дозволу вищих чинів в т.ч. першого заступника голови Рожищенської РДА Шкільного І.Б. взяв авто і на якого повісять ремонт та заподіяні збитки державному майну…. На фото все і без слів помітно…

Звертаюсь до голови Рожищенської РДА Гайворонської І.М. з офіційним депутатським запитом, про створення тимчасової комісії з розслідування та використання державного автомобіля д.н. АС 0024 АА. Крім того, прошу встановлення винних осіб та суму заподіяної шкоди державному майну та чи зареєстрована заява про ДТП в правоохоронних органах», - пише Володимир Потапчук.



 

Коментарі
25 Червня 2016, 05:23
Дайте ще мені держ авто!!!!!
25 Червня 2016, 11:08
Цього ч*ря жаба задавила, ось і гониться щоб його в раду знову взяли. Це думка нас депутатів
25 Червня 2016, 11:18
<p>От цікаво, а якби цей депутат Потапчук, був би на місці Шкільного, чи не їздив би він на службовому авто обідати? Допусти всіх тих просиджувачів штанів, тобто депутатів до корита під назвою рада (не важливо яка, верховна, обласна чи районна) або адміністрація на керівну посаду, і він буде їздити на службовому авто обідати, бо ж "по процедурі положено"! Так що тут народна болячка, імєнуєма ЗЕЛЕНА ЖАБА давить! </p>
25 Червня 2016, 11:26
Колись больні на голову лікувалися. А тепер стали депутатами райради і активістами.
25 Червня 2016, 11:35
на кожне державто поставити навігатори а чиновникам безкоштовно виділити велосипеди і результат економії за місяць буде вражаючий
25 Червня 2016, 12:51
Те, що ця проблємка використання службових авто піднімається - це добре, бо не повинні Музика, Гайворонська, Шкільний, Редзій, Мосійчук, Фандич, Нікітін службовими авто їздити додому. Це так, правильно, треба цих ублюдків заставити їздити або своїми машинами або в громадському транспорті. Але з іншого боку - хто обізвався - Потапчук? Ото-то вже борець за правду - забув як робив у Кобзаря бугальтЄром і мутили по чорному чорну бугальтЄрію, забув як пару років назад рішав вопроси по державній реєстрації догворів оренди одному фермеру за дєнгі, забув? Так є аудіозапис, де розказують за скільки він то робив, чи він може хоче сказати шо за зарплату службовця купив фіат добло? Це його така мєсть за те шо не вибрали заступником Музики. Ото-то радікал, точно народ вибирав раді... раді чого, не понятно!))
25 Червня 2016, 12:56
Це не "больний", а людина, яка має сміливість сказати. Бо Гайворонська і її зами, думають, що це відбулась революція 2004р. Вскочили на посаду під гасла"Так", і далі роби що хочеш. Помиляєтесь, дорогенькі. Загинули наші діти, щоб народ краще жив. Не буде так, як Савчук дограбував район, і думає жінка решту добере. Вже питання використання службового транспорту оскому набило. Я живу на К. Шилокадзе і бачу, що це авто не тільки в обідню пору стоїть, а й днює і ночує на подвір'ї у Шкільного. Що, в РДА не має гаража? Чи ноги вихитаються перейти додому через міст?
25 Червня 2016, 12:56
Треба шой Потап вивчив регламент райради - депутатські запити на сесіях по процедурі голосування, от невіглас! <br/><br/><br/><br/>Переконаний та з власного життєвого досвіду знаю, що зараз знову знайдеться «недобросовісний водій РДА», який нібито без дозволу вищих чинів в т.ч. першого заступника голови Рожищенської РДА Шкільного І.Б. взяв авто і на якого повісять ремонт та заподіяні збитки державному майну…. На фото все і без слів помітно… - тоєсть в нього такий досвід є, от артіст!!!
25 Червня 2016, 13:43
карати карати нещадно карати :)
25 Червня 2016, 13:58
питання створення слідчої комісії внести в порядок денний сесії яка відбудеться 30 червня
25 Червня 2016, 15:06
З прокату відеокасет без ліцензії в заступники вскочив. ХІБА В НЬОГО РОЗУМ є понти понти це- моя слабість . Підрости чоловіче не роби з себе больного нацалника.
25 Червня 2016, 17:41
А може ще щось знаєш про нього, бо для нас він маловідома людина. Кажуть, що судимий був? А хто у нього за БДТ живе, бо ця машина весь час біля якогось будинку там стоїть, чи то штаб там який?
25 Червня 2016, 18:04
Так, так, за БДТ штаб Альони Скрипчук (коханки)...............
25 Червня 2016, 18:28
Чого на Потапчука накинулись? Правду ж чоловік каже!
25 Червня 2016, 18:33
В ЦРЛ під зеленим гаєм &quot;водій&quot; розбив а кажуть з коханкою редзій їхав, тарасік біля квадрата, новосад за копачівкою з горбачем. славік - мер коханий... Вам ще випадки потрібні..... А всьому вина бл*ство....
25 Червня 2016, 18:48
Крук круку око не виколе. І не сподівайся, що Гайворонська зараз розбіжиться щось розслідувати. Разом добре професійне свято відсвяткували, шо Ігорка у ворота не втрапив.
25 Червня 2016, 22:21
Піариться 100 % він нічого не зробив для ато і громади а вже капусту стриже, недавайте йому гроші а несіть в самооборону
25 Червня 2016, 22:41
Хоча б один знав де і при яких обставинах сталося пошкодження ТЗ, але версій і домислів повно, щоправда нема достовірної...
25 Червня 2016, 23:17
а де винуватець..... на кргу відпочиває
26 Червня 2016, 03:20
&lt;p&gt;потап, це ще с%ка та!!! воно в щколі було ніким, кожної перерви його не бив лише лінивий. Згодом ця скотиняка, наблатикавшись в кобзаря, якось влізло в КРУ. Ось він почав мститись директору школи №3 бігати і лампочки в жіночому туалеті рахувати. Скільки ж зла те зробило людям. І воно, безграмотне, буде вказувати кому що робити? на своє авто він не своїми руками заробив (звірте його зарплату і все побачите). Моя думка, що ця ще на свого нападе.&lt;/p&gt;
26 Червня 2016, 03:33
Молодець Потапчук!!! Судячи по коментаріях розворушив ти зміїне кубло .Так тримати !!!
26 Червня 2016, 05:27
Знаєм того Потапа... сука ще та як до нас в лікарню приїхав пі*ц було нашому головному, людям зп повиплачували зразу а моргуну 10 тис донарахували. Ще чула як був в Освіті, то він тоньку на хаба зловив та її звільнив, да таких людей в нашій владі не хватає. Я думаю його не вибрали бо боялись. Ми за його.
26 Червня 2016, 10:19
Той потап вже задувбав, пише всяку х*ю з самого ранку, він що п&quot;яний. Ви тільки послухайте. Я думав бурий тільки бухає а тут піпец повний...<br/><br/>Вчора орієнтовно 12,30 год зателефонував до нашого міського голови Поліщука В.А. Він здивувався та промовив «що за нетерпляче питання у вихідний день» тому, що ми з Вами мали це зробити ще вчора…<br/>Взяв із собою депутата Рожищенської міськради Григор’єва Ігоря, учасника АТО (240 днів із 366 чи 365 з політичної реклами то його слів) та й поїхали. «Неофіційна» обстановка тільки додала позитиву та наснаги для вирішення ряду питань без офіційних запитів та звернень до чиновників, а напряму – виконаєш чи не виконаєш, допоможеш…. то хоч не заважай…<br/>В’ячеславу Анатолійовичу було запропоновано реалізувати проект нашими силами та назвати на його честь, як на приклад - навів почесного громадянина міста Рожище - Ліпкана Анатолія Васильовича - колишнього директор заводу &quot;Рожищесільмаш&quot;, заслуженого машинобудівника України, кавалера Ордена &quot;За заслуги&quot; всіх трьох ступенів ….та хороші зроблені для міста справи (ремонт дорожнього полотна… лавочки… фонтан… картина, яка знаходиться в міськраді) на що Він категорично відмовився і подав хорошу ідею…. Від 09.10.2015 р. №58/8 рішенням Рожищенської міської ради в нашому місті їх двоє - Чайка Павло Миколайович - командир аеромобільного десантного взводу 79-ої окремої аеромобільної бригади, повний кавалер ордена „За мужність”… Ми досягли домовленості про презентацію проекту на 9,00 в середу в «офіційній обстановці» в кабінеті посадовця. Ось, сиджу з 2,25 ночі і набираю матеріал, переформатував проект на 1…… рішення та ідея кума-швагра Yuriy Potrapelyuk. створити 2-а. Поспілкувавшись з друзями та однодумцями приходимо до ВИСНОВКУ: 1-й за допомогою влади (для людей, які на фото не попадають спиною стоять, які готують смаколики, які реальними діями допомагають, які не забувають добрі справи, які нас ЗАХИЩАЮТЬ, які нам ПОРТЯТЬ ЖИТТЯ, руйнують дороги…. з РАЙОНУ і МІСТА… про ВСІХ…, а 2-й власними силами, щоб люди на практиці побачили хто швидше і якісніше реалізує проект «ВЛАДА ЧИ ГРОМАДА» про людей яких ми НЕ ВПРАВІ ЗАБУТИ…. ГЕРОЇВ УКРАЇНИ …. (Герої не вмирають! „Пам'ять про незабутніх героїв”, „Маленькі герої великої війни”, „Ціна Перемоги – ЦІНА ЖИТТЯ”, „Мужність і відвага крізь покоління”). Написав до людей в личку, про допомогу-не грошову!!!, (ідеї, бачення, забезпечення матеріалом, привезеш, виконаєш, допоможеш…не заважатимеш…) чекаю відповіді… а зараз ранок… чудовий та прекрасний…. Наразі чекаю 9,00 щоб будити та реалізовувати ГРОМАДАЮ – нам НЕ ВИХІДНИЙ ДЛЯ ІДЕЙ І ЄДНАННЯ…..<br/>Крім того, запросив в наше місто свого друга, який «може за себе постояти і відсіч ворогам дати», якого давненько знаю та поважаю його, за прості речі, які кожен з нас не наважиться зробити (в деякій мірі і подумати….) «звезду ЮТУБа та новин» Іллю Токаренка…. Ой, буде цікаво скоро жити «ЧИНОВНИКАМ» та «КАЗНОКРАДАМ»….. ГОТУЙТЕСЬ або «звалюйте» у відпустку - «навіки….» ….. З повагою і БЕЗ ОБІД...!!! АЛЕ…!!!<br/>P.S. ДЛЯ ВОРОГІВ ТА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗА СПИНОЮ ШЕПЧУТЬСЯ…<br/>1. Завжди досягаю працею – мама навчила з малку з сапкою буряки полоти щоб вижити у 90-ті…..<br/>2. Щоб здобути професію в ПТУ (не вистачало коштів в 400 грн.) працював різноробочим, двірником в одному закладі – НЕ ВІРЕТЕ!!! ПОЦІКАВТЕСЬ – бо в автобіографії цього не напишеш, бо довідку про з/п не видають та печатку в трудову не поставлять…<br/>3. Після закінчення ПТУ, набув нового статусу, статусу не «ЧИНОВНИКА» а – БЕЗРОБІТНОГО!!!....<br/>4. Шукав самостійно працю і дивом, ідучи до найбільшого роботодавця на той момент (зараз не володію інформацією) приватного підприємця Безверхого Володимира Степановича наткнувся на ледь помітну фірму, яка реалізовувало скло, метал, орала землі та продавала Топільненську картоплю…. Приватного підприємця Кобзаря Миколу Костянтиновича – в якого я ДУЖЕ багато навчився і ДУЖЕ ЦИМ ГОРЖУСЬ, що це був перший мій ОФІЦІЙНИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ, який в подальшому мене навчив, вивчив в інституті і дав мені ВИЩУ освіту, вивчив (оплатив дорого вартісне навчання)на водія категорії «В» (мама оплатила - на Ата С, тесть вивчив - на СЕ – оплатив ВЖЕ САМ бо мав роботу!!!), купив мені за віддану працю 1 машину, познайомив з впливовими людьми... і ВІДПУСТИВ мене щоб я розвивався…В той момент він був ще на вершині… пізніше…. ВЕЛИКІ ГРОШІ «портять» малих людей…<br/>5. В КРУ – не за «вз’ятку» чи впливових батьків беруть …. А за ЗНАННЯ та досвід…. Там «папікові» доці самі собі «приговор» можуть підписати – бо ти мільйони в казнокрадів перевіряєш. Пам’ятаю випадок: обласний керівник довго на моє направлення «заглядувала» – допустила, зі словами що СБУ та Прокуратура її перевіряла…. Я думаю вона «читне» або «с*аколизи» донесуть… <br/>6. На колишній роботі (КРУ – ДФІ у Волинській області) багатенько вакансій, із за неправильної політики керівника та й і керівництва…. ПОЦІКАВТЕСЬ ЧИ Я ВАС ОБМАНЮЮ….реалізовуйте себе, попрацюйте, поспіть в закладах на стільчиках, дверях під матрацом, поїжте на 30 грн добових… а туді пишіть про «хабарі», «п’янки» та «решал»….<br/>7. Добло – ПРАЦЯ, ПРАЦЯ, ПРАЦЯ –вирощував капусту, картоплю – добивався хороших результатів – реалізовував. Вирощую рибу, мав пасіку….. НЕСКИГЛИВ, хоч було важко… люди допомагали ідеями, давали роботу на, якій можна заробити і вірили в людину…..<br/>8. В політику попав випадково – Ляшко своєю правдою підкорив й мене. Громада мене вибрала для роботи а не для п*ж… Повірте, я, моя дружина, мої діти, моя мама –хоче жити в даному місті, на відмінку від людей, які під покровом ночі, державтомобілями їздять на Луцьк та інші населені пункти. Вони НЕЗАЦІКАВЛЕНІ в розвитку ні району ні громади. Мову за ОБЄДНАНУ ви чули тільки від 1 людини РДА… і Копачівську об’єднану громаду і з центром – с.Копачівка. Проведіть паралель між двома об’єктами і ПОДУМАЙТЕ!!! ….<br/>9. ……..замучився…….не буду витрачати свого часу на незрозумілі речі…… краще займусь проектами …. <br/>в районі їх робить лише 1 людина – молодчина і розумниця шкода що не в нашій команді Печко Марія, яка вже не 1 гранд виграла для громади ... ПОДУМАЙТЕ – з всього штату Районної ради (які, я так розумію «справляються» і без зама та ще 1 вакансії), штату і відділів,секторів, …. РДА…. І хай вибачать мені…. «колгоспу тихе життя»…міськради та виконавчого (його «мать») комітету…… ДЛЯ МІСТА - ВИЖ ТАМ ВСІ СТАРАЄТЕСЬ…. А НЕ ДЛЯ ДЕРИБАНУ ЗЕМЛІ…..
26 Червня 2016, 14:03
Якщо ти дійсно Потпачук і правду-мать тут рубаєш, то розкажи ще як ти рішав державну реєстрацію договорів оренди одному фермеру? Слабо?
26 Червня 2016, 14:25
Може й маєте якісь ідеї, але читаючи викладені вами речі, не можна второпати ані дідька. Ви ж неграмотний, як ви могли когось перевіряти та ще й акти складати (начувані про вашу КРУ-діяльність!). Працюєте лише за командою &quot;фас&quot;. А в кінцевому результаті, пролетівши як фанера над райрадою, давайте хоч до чогось та причеплюсь - еге ж?
26 Червня 2016, 15:04
Как говорил товарищ Сталин - &quot;Расстрелять&quot;!!!)))
26 Червня 2016, 15:06
Шановні! Всі коментарі, які містять в собі образливі та лайливі слова, будуть видалятися! Висловлюйтеся, будь ласка, нормальною мовою. І не потрібно ображатися на нас!
26 Червня 2016, 15:18
От як єврей єврея здає клас. Поменше цих сволочів єврейських при владі. Люди ми би з вами краще європейців жили. В нас є свої УРАЇНЦІ РОЗУМНА НАЦІЯ. Тільки ж ця наволоч лізе до влади, як саранча, як клопи чіпляються, як свиня до корита тільки би нашу націю обдерти,а самим збагатитись. Два рожищенських пахаря єврея влади не можуть поділити от і бігають один за одним .
26 Червня 2016, 17:51
Особисто для мене <br/>Мер Вячеслав<br/>Голова Музика<br/>Чи Матвійчук з козакевичем сраколизи
26 Червня 2016, 18:02
Особисто тобі поясню наступне<br/>Тебе викртл<br/>Кухню розібрав<br/>Подякуй жінці<br/>Подякуй дітям<br/>Подякуй батькам за ВСЕ що вони дали &quot;паразиту&quot;<br/>Готуйся до зустрічі... Дулюк, підприємец, потап, та усі небайдужі в.т.ч.РИГІ на землях готують підживку, розміром 2 на 1 м.. напиши пробачення...
26 Червня 2016, 20:39
скільки випили для хоробрості перед тим як по клаві бити?
26 Червня 2016, 21:54
Мені дуже соромно за вас всіх, обливaєте один одного брудом. В цьому всьому і є наша проблема ми ніколи не збудуємо міцної держави, адже задоволення власних інтересів на першому місці. Всі ви одинакові якби були порядні в районі був давно порядок. Показуєте рівень свого культурного та морального розвитку. Гидко читати замість того щоб лаятись займіться роботою
26 Червня 2016, 22:35
А на рахунок використання державних машин у власних цілях це ж на скільки треба бути низькою і безсовісною людиною щоб це робити. Люди немають за що хліба купити а чиновники забезпечені машинами. Я просто не розумію для чого вони їм.
26 Червня 2016, 23:16
От нарешт1 -в ц1ль!!! Справд1.а для чого 1м у такий важкий час машина п1д зад(службова)? Нехай 1здять на власних!!!Ц е ж ск1льаки пального державного за сво1 каденц11 спалили!!!Ц1л1 океани!!! Так вони ж злод11 в закон1...! правильно зробив Потапчук! Треба шукати правду! Хтось мусить це робити
27 Червня 2016, 01:52
Про яку правду Потапчука ви говорите !!!! Оберіть його заступником голови райради і на цьому його правда закінчиться !!! Буде сидіти, як вош в гребінці !!)))
27 Червня 2016, 12:56
Мова йшла зовсім не про Потапчука. Вже 25 років обираємо, а результат відомий. Всі дуже швидко забувають що обіцяли і сидять як вош на гребінці
27 Червня 2016, 15:55
А якби я прийшов до влади то був би першим корупціонером &quot;на селі&quot;..))
27 Червня 2016, 21:19
заблокуйте сайт поки там не буде фото дописувачів
28 Червня 2016, 02:11
Стосовно даної статті, то можу сказати наступне: все це робиться через особисту неприязнь потапа до Шкільного! А про цього &quot;правдоруба&quot;, &quot;чесного і порядного&quot; потапа скажу таке: неодноразово він сідав за кермо п'яний. Це не просто слова, його на кругу зловила луцька на той час міліція. Освідчитись на алкоголь він відмовився, мусили везти в Луцьк. Дуже часто його бачили, як він браконьєрнічав біля Стиру сітками та &quot;телевізорами&quot;, це можуть підтвердити люди, які проживають на вулиці Набережна та Зарічна! Якщо цю рубрику веде журналіст, прошу ознайомтеся з його минулим в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Там є багато чого почитати. Факти на лице. До речі, він був спійманий з наркотиками, запис в реєстрі також мав би зберегтися. От вам і порядний депутат. Висновки робіть самі!
28 Червня 2016, 12:38
Кращий спосіб захисту - це напад! Ми всі добре знаємо хто є хто. І мова зараз не про Потапчука, а про представника влади, який своїм нахабством і зверхністю дратує людей. Головиха підібрала собі команду &quot;во подобіє&quot; себе. П'янство, б.....во, непрофесійність - це стиль управління районом. Гунчика це влаштовує - бо реакції ноль.
28 Червня 2016, 13:55
можливо ви і праві, проте оте також при владі, також дратує людей. Як воно щось може казати, коли само своїм прикладом показує спосіб життя: кермування авто п'яним, браконєрство, вимагання коштів, підстави... Це приклад? Давайте почнемо з себе!
28 Червня 2016, 16:14
То підпешіться своїм незаплямованим і&quot;мям а то знову войтович получить нагоріхи
28 Червня 2016, 16:45
Я теж чула що він заставляв головних поліціантів горілку пити, гаїшників хабарі брати, і головне почав з себе - використовує службове авто та дає своєму сину щоб з &quot;падружками&quot; їздив з малку і розумів хто втемі... Скільки Шкільний грошей винен і навіть судимість має державний службовець НО - йому всі винні, тільки не він...
28 Червня 2016, 21:04
підпишусь,от тільки ви навчитесь грамотно писати! На цьому діалог вважаю закінченим, а тему такою, що не варта потраченого часу!
29 Червня 2016, 19:34
Я мушу їздити цією машиною, бо вона мені до дупи прилипла. Нічого не вдієш...