День народження відзначає Почесний громадянин Рожища

24 Червня 2016, 15:55
2291

Павло Миколайович Чайка — український військовик Збройних Сил України, лейтенант, повний кавалер ордена «За мужність» (третій за час проведення АТО повний кавалер ордена «За Мужність»), йдеться на офіційній сторінці у фейсбук.
Був поранений під Красним Лиманом, від реабілітаційного періоду відмовився та повернувся до частини. Вийшов з оточення під Мар'їнкою на відібраному у терористів КАМАЗі. Відбув дві ротації в Донецькому аеропорті, брав участь у боях за Дебальцеве.
З Дем Народження, Воїн!

Коментарі
24 Червня 2016, 20:07
ГЕРОЙ!!!!!!А НЕ паламарі і т,д.
24 Червня 2016, 20:41
З Днем народження Герой!!!!!!!!!!! <br/>Це не Паламарі та Дулюки- самозванці!!!!!!!!!!!!!!!
24 Червня 2016, 21:45
Безумовно, наш Чайка герой. Перед ним склоняємо своє чоло. Але якби не &quot;Паламарі та Дулюки&quot;, то наші герої не мали б на початок війни що їсти і в що одягнутись. І досить уже показувати свою лють до окремих людей, тим більше. до тих, що зробили багато для фронту. Нам, не причетним до ваших розборок, збоку видно, на що заслуговують ці хлопці. а хто ви такі... писаки! Чайка, мабуть, більше поважає Паламара з Дулюком, ніж тебе.
24 Червня 2016, 21:45
Рівняйтесь самозванці долюки паламарі шварцкопи і НАШ мер Він грошей не збирає а хороші поступки та ОРДЕНА. <br/>Ви можете тільки похвалитись одним ---- (мамо нас хвалять - хто -- я вас а ви мене) грамотою та подякую від долюка чи самоодорони
24 Червня 2016, 22:16
Щирі вітання Паші!<br/>А окремим писакам скажу: Ви нелюди, годі вже скиглити. Маєте що сказати, то скажіть хлопцям в лице. Ви, писаки, не гідні того, щоб за вас воювали такі, як Пашка. Бо він не боїться російської навали, а ви тільки під кущем когось обгаджувати можете. Хвать вже. Хочеться почитати новину, а тут ви... А Самооборонівцям скажу так, не знаю вас особисто, знаю лише що багато помогли нашим хлопцям. Знаю що по загиблих їздили. І щоразу читаючи ці огидні про вас коментарі, утверджуюся в тому, що ви молодці! Радійте таким коментарям, бо значить вас боятьмя. Якщо скулять за спиною, значить ви попереду. Не сходьте з цього шляху, бо міняти країну мають люди, які не бояться казати правду в очі. Не пригнічкйтеся, а йдіть вперед! <br/>Слава Україні! Слава тим людям, які її люблять
25 Червня 2016, 23:31
Якщо бурий і решта такі герої як Павло то чому вони не на передовій?
25 Червня 2016, 23:56
Дибільна Копачівочко, якби ти розкрилО сліпаі та промилО шалудиві вуха, тобі було б зрозуміло, що ордени від Самооборони отримали хлопці, які були на війні з перших днів, пройшли саме її пекло, включаючи Ілловайськ, але водночас є Активістами Самооборони!!!! Але ж ти не можеш, розуму в тебе, як в індика під хвостом, сидиш і гавкаєш, як сука в сливах. Завали пащеку, або скажи в очі цим пацанам, що ти про них думаєш.... І тоді поговоримо.. А якщо слабо то нє фіг дзявати.
26 Червня 2016, 00:36
а ти шо вже мітиш на місце бурого ? кишка тонка. зроби стільки як бурий - тоді розкривай рота
26 Червня 2016, 20:13
Коли буде зустріч із Павлом Чайкою прийдіть і послухайте його думку про Самооборону і інше...
26 Червня 2016, 23:46
на минулій зустрічі з Павлом зал в дитячій бібліотеці був &quot;переповнений&quot;. і хто був присутній з тих писак? так от пи....ти не мішки таскати.
12 Жовтня 2016, 20:25
Вибач Паш з запізненням