ДТП в Рожищі: Від отриманих травм водій легковика помер в реанімації

20 Червня 2016, 15:40
7127

В ніч з 18 на 19 червня в Рожищі на центральній вулиці трапилася ДТП. Легковик вдарився в припарковану на площі Незалежності вантажівку. Сильний удар завдав травм 24-річному водієві, його  шпиталізували до Рожищенської центральної лікарні. Але травми виявилися несумісні з життям.

«Удар був дуже сильний, водія легковика просто викинуло з авто. Вчора, 19 червня в обідню пору, від отриманих травм він помер в реанімації. Триває слідство та експертиза», - прокоментував заступник начальника поліції в Рожищенському районі Ігор Ісаков.

Коментарі
20 Червня 2016, 19:55
мої співчуття,які нічим не зарадять. боже як це страшно
20 Червня 2016, 20:01
А хто можна дані?
20 Червня 2016, 20:14
Бонгарда син
20 Червня 2016, 20:43
Йому не 21. Вчора 19 червня йому виповнилося 24 роки. Дуже шкода хлопчину.
20 Червня 2016, 21:25
Це влад бонгарт розбився?????син таксиста?
20 Червня 2016, 21:31
Так, саме він...
20 Червня 2016, 21:58
Дякую за інформацію! Бо наші журналісти чомусь не хочуть цікавитись і писати, хто і звідки.
20 Червня 2016, 22:01
А могли б і написати.Ще й на такому рожищенському сайті фото встановити, щоб земляки знали і бачили.
20 Червня 2016, 22:19
Добре, що хоч і так надумали написати, могли б і вчора це опублікувати.В них якась "запоздала" реакція.
20 Червня 2016, 22:25
В них не запоздала реакція в них святкування день міста це ж головне, а не біда людська
20 Червня 2016, 23:12
А вас ,нероби адміністрації, жаба давить , що хтось зробив свято краще вас?!
20 Червня 2016, 23:35
в людей біда а ви знову шукаєте кого брудом облити майте совість
20 Червня 2016, 23:36
про яку совіть говорите в них її ніколи не було і не буде на порядку дня свято
21 Червня 2016, 00:11
Взагалі то ви самі всіх брудом обливаєте. То вам редакція вчасно не написала , то фото не виставили.
21 Червня 2016, 00:33
БОНГАРТ ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ 1992-06-19 РОЖИЩЕ
21 Червня 2016, 00:36
А ви спитайте родину чи вони хочуть щоб фото виставляли, чи щоб конкретна інфа була. То тільки бездарі і безсовісні люди можуть в такі дні ритися в такому. Люди, перш ніж писати, думайте. Є ще й правила написання.
21 Червня 2016, 00:42
Люди, чому ви такі бездушні, у людей біда, а вит ут влаштували якісь ниці спори
21 Червня 2016, 00:42
Вже хоть би гавкали не під таким повідомлення.
21 Червня 2016, 01:01
Ладно клоуни ідіть краще дивіться футбол "росія-УЕЛЬС", повболівайте за свою команду "УЕЛЬС".
21 Червня 2016, 01:42
я не можу просто. . ..як мені шкода його
21 Червня 2016, 03:13
шкода хлопця залишилось дві дитини і дуже шкода родину Вічна память!!!!!!!!!!!!
21 Червня 2016, 04:32
Вічна память і земля пухом.
21 Червня 2016, 19:38
На Рожище ще одна біда впала! А саме в екс-начальника міліції Н.П.П, загинув один із синів.
21 Червня 2016, 19:40
Оце біда- царство йому небесне.
21 Червня 2016, 21:46
Я ц так дивуюся,як усе встигають писати.А ви запитали редакторів чи є у них час для своєї сім"ї...А нічого,що перед тим,саме перед аварією привезли солдата..Так співпало,Стільки жахливих подій.І ніхто із редакторів у цьому не винен...Хлопчину шкода,а причини аварії відомі,і досить обговорювати...Мені все ж таки хлопця з АТО шкода більше,а тут по дурному згубити життя..Не судіть..Пишуть редактори,доносять інформацію,стараються.Не думайте,що це легко...
21 Червня 2016, 22:50
Якщо не справляються, то нехай знайдуться такі, які будуть віддані своїй справі, будуть мати час.
22 Червня 2016, 21:34
Питання! То Чому все-таки ви написали інформацію після проходження свята?
22 Червня 2016, 21:44
Тому, що в той день були на похороні померлого в зоні АТО Олександра Мельничука. І ми не всесильні, щоб дізнаватися все і вся зі швидкістю світла. Будемо дуже вдячні, якщо час від часу будете надсилати нам на електронну пошту інформацію.
15 Липня 2016, 02:55
Дуже вдячна Редакції що не опубліковували всяких фото чи ще щось.Рожище це місто плітків і приплітають таке що взагалі в голові не вкладається.Мені цікавить друге і з цим ми розберемся.