Музичні розваги до Дня міста Рожище

13 Червня 2016, 18:00
3193

Район.Рожище продовжує інформувати містян про гостей та виконавців, які потішать нас в День міста. Група в соціальній мережі в контакті «Благодійний захід – День міста Рожище» повідомляє, що під час свята виступить молода співачка Вікторія Грицюк, яка прославила Рожище в програмі «Х-фактор».


 

Заспівають дуетом для рожищан та гостей міста Лілія Мартинюк та Людмила Семера.

2

 

Нагодують смачним кулішем справжні козаки, а розігріють публіку молоді, але дуже запальні і талановиті хлопці з гурту «Корінь Мандрагори».



 

Коментарі
13 Червня 2016, 22:28
Хочу уточнити на рахунок юної співачки Вікторії! Прославила Рожище чи зганьбила???Вона ж сказала,що народилася в Луцьку.
13 Червня 2016, 23:56
а юна співачка до логопеда вже сходила?!
14 Червня 2016, 01:49
знаєте, на Україні далеко не всі знають де Луцьк знаходиться, а назва міста Рожище взагалі нікому ні про що не скаже. навчаюся в Києві, сама з такою проблемою стикалась не раз
14 Червня 2016, 02:21
Щоб не травмувати свій благородний слух, Рома має відвідати гастроентеролога, перевірити чи нормально функціонує печінка та жовчний міхур, чи в нормі відтік жовчі, а то вона чомусь просочується на клавіатуру, а потім в коментарі.
14 Червня 2016, 10:57
Непотрібно соромитись міста чи села,де людина народилася,знають його чи ні.Слуху ця юна співачка не має.Недарма її відіслали подалі на Хфакторі.
14 Червня 2016, 22:13
так так цілком згідний з Оксаною!!!!!!!!
15 Червня 2016, 03:55
Згідна з Романом та Оксаною! Не співачка Вікторія, а так любителька рота відкривати)))
15 Червня 2016, 16:49
Аби таким гамн..м, як ти не була, а інших вона не дратує!
15 Червня 2016, 17:08
А Вам, шановна, хто давав право такими словами розкидатися?
15 Червня 2016, 17:21
Краще приділіть хоч трошки уваги своїм діткам, а не скачіть як коза по сценам!!!
15 Червня 2016, 17:28
І я Вас шановні рожищанки підтримую
15 Червня 2016, 17:28
І я Вас шановні рожищанки підтримую
15 Червня 2016, 18:12
сиди вже... розкудахкалася
15 Червня 2016, 18:51
Куріца рот прикрий
16 Червня 2016, 03:03
Шановні " лЕДІ" до чого ваші сільські розбірки??? Лише не виховані люди обговорюють за спиною! Зробіть це інтелігентно, одна одній у ввічі))))
16 Червня 2016, 10:07
ото сьогодні буде на роботі весело
17 Червня 2016, 02:48
Вже в якось коментарях, хтось помітив, що весь бруд пишуть вдень, тобто пишуть ті, хто не працює, а тупо просиджує робочий час в соцмережах. Треба роботодавцям виявити більшу пильність, щодо раціонального використання робочого часу підлеглими-саботажниками. А "район-Рожище" має закривати коментарі повністю. А то є два-три одноклітинних коментатори і паплюжать всіх підряд: адміністрацію, мера, лікарів, технікум і т.д. Їм однаково кого, головне щоб принижуючи інших, самоствердитися.
17 Червня 2016, 03:08
P.S. А найцікавіше, що ні Новосад, ні Марценюк цього не писали, дуже вже примітивно. Бідненько та недолуго потрібно тролякам-неробам розширювати словарний запас. Працюйте над собою додайте іскрометності в свої дописи, а то якось кустарно, нецікаво пишите.
18 Червня 2016, 23:44
Ти пітух Рома ,якщо вмієш кукурікати то вийди і заспівай краще Віки,а якщо ні, то сиди і не вспливай! Потухни чудо! А саме краще, піди на базар,купи курку,відрубай їй голову і Ї...И їй мозги!
18 Червня 2016, 23:48
Оксана, замість того, щоб збирати плітки в інтернеті, візьми сапку, піди на город, вирубай бур'ян, а то вже виріс вище тебе!
20 Червня 2016, 22:23
не навррррекли тебе вчора? хаа-ха, красавіца