Реформа чи лукавство в районній освіті?

13 Червня 2016, 13:00
1917

Можливість реформувати районну освіту, відправити у минуле стару корумповану систему, дати молодим спеціалістам робочі місця, впровадити енергоефективність у навчальних приміщеннях, - здавалося досить позитивне рішення. Такі зміни на часі та їх дуже потребує районна освіта. Але чомусь районні чиновники під реформою розуміють інші речі. Вибрали простий шлях, як зекономити, закривши ряд шкіл та звільнивши вчителів, які там працюють. Звичайно думку батьків та учнів ніхто не врахував.

Цей шлях не вирішує жодних проблем, які накопичилися за роки в районній освіті, до того ж додає складнощів батькам та учням з доїздом, харчуванням. Розуміючи ці всі проблеми, фракція ВО «Свобода» в Рожищенський районній раді разом з батьками та вчителями стала на захист сільських шкіл. Більше читайте у СТАТТІ

Коментарі
13 Червня 2016, 18:17
Знаємо ми ту свободу з її хер*вим керівником, подивимось по голосуванню.
13 Червня 2016, 20:25
там Ясі копачівські рулять.
13 Червня 2016, 23:55
Школи потрібно реорганізовувати, хочуть люди цього чи ні. Нікуди і ніхто від цього не дінеться, в цілому світі так. Дітей довозять автобусами за 20 км і нічого страшного. Нашо пускати дитину в школу де 20 учнів на 9 класів і 20 вчителів і персоналу. Шо її в тій школі навчать, яка в тієї школи база, шо та дитина винесе з тієї школи. Люди, та будьте вже трохи адекватнішими, ну не можна мати 5 гривень а жити на 10, рано чи пізно закінчиться і все одно прийдуть до цього. Як вихід передати малокомплектні школи на утримання громадою, думаю тоді лемент скінчиться швидко.
14 Червня 2016, 00:02
Згідна з вами - реорганізовувати треба! Але! Перш, ніж це зробити - треба все підготувати! Хіба можна порівнювати дороги "цілого" світу з нашими? З нашими автобусами, з нашими "відповідальними" водіями... і т. п. Маємо вже реформу медицини, де бабусі у віддалених селах збирають кошти не на ліки, а на труну, бо їх НІХТО не забиратиме до лікарні. Тому перш, ніж щось зробити треба підготувати для цього все! А не так тяп-ляп - ми виконали наказ зверху. Це чиновники мають їхати "у вищі ешелони" оббивати пороги і вибити все необхідне, аби батьки бачили, що них дбають, а не виконують "план" на зарплату.
14 Червня 2016, 17:20
ОДНІ ДОМИСЛИ.КОНКРЕТИКИ НУЛЬ