День медика: святкування відміняється, кошти передадуть на АТО

12 Червня 2016, 10:00
2918

Днями, стало відомо, що рожищенські медики святкувати професійне свято не будуть. Замість урочистостей і концерту – скромні збори трудового колективу з нагоди свята.

«Враховуючи політичну, економічну, та ситуацію в середині колективу, бо не секрет, що є проблема з виплатою зарплат. Ми вирішили відмовитися від урочистостей та святкування з нагоди Дня медика. Буде лише урочиста «п’ятихвилинка». Кошти, які планували витратити на святковий концерт для працівників лікарні, а це 3 тисячі гривень, передамо на потреби АТО», - повідомив Віктор Редзій, головний лікар Рожищенської центральної районної лікарні.

Коментарі
12 Червня 2016, 13:14
на ці кошти бійцям скаличеним допомогти.а на потреби ато це в кишеню крадіям генералам та тиловикам.ще пару років війни то вони від жиру полопають.допомога мае бути адресною
12 Червня 2016, 14:28
в чому полягає "святкування"?
12 Червня 2016, 14:35
Степанович! Коли вже заберете ключ від підвального приміщення? Скільки ще там будуть "гратися"?
12 Червня 2016, 22:55
А вам медики ніяк не догода
13 Червня 2016, 01:30
I так погано, то хай буде ще гiрше. А сiмейну медицину це не касаеться?
13 Червня 2016, 02:07
молодці!!!
13 Червня 2016, 09:46
а шо там робиться в рожищенському підвалі га!
13 Червня 2016, 10:38
можливо щось святкують постійно
13 Червня 2016, 14:12
Вам медики чимось не догодили? Тільки всі сунуться в лікорню зі всякими дурницями! А щодо святкувань вони є в кожній організації!
13 Червня 2016, 16:39
Ви краще на вчителів подивіться !!! Особливо 2 школа !!
13 Червня 2016, 22:17
Зняти з посад начальство. Призначити головним л!краем. Козака Олега Анатольевич а буде порядок!!!
13 Червня 2016, 22:47
А це якої давності фото. чи може знову ті професіонали до влади пруться. Все так і починається: спочатку відвідують робочі колективи з пакетиком, а потім керувати давай. Невже ще совість буде висуватися...
14 Червня 2016, 00:57
ЦЕ ПИТАННЯ ДО РЕДАКТОРА -НА РАХУНОК ФОТО
14 Червня 2016, 12:36
Треба прийти 16 червня в Меридіан і подивитисю, як вони надішлють кошти для АТО!
14 Червня 2016, 15:31
В Мередіані святкування буде проходити за власні кошти медиків, а щодо вчителів то ходять на халяву за кошти учнів та випускників!
14 Червня 2016, 18:26
Щодо вчителів, наведіть конкретні факти, щоб ми знали своїх "героїв". Невже в усіх школах такі "педагоги" чи є й інші?
15 Червня 2016, 01:48
Видно що сама вчителька писала!
15 Червня 2016, 14:05
А як же концерт у четвер 16 червня? Я точно знаю, що артисти готуються до концерту. Це що - черговий фейк?
15 Червня 2016, 23:51
16 червня відбудеться концерт для працівників сімейної медицини(це первинна ланка),який організовує за власні кошти місцева влада. А якби б і святкували-медики,що не люди?