Помер демобілізований боєць АТО з Городинь

03 Червня 2016, 09:15
5005

Сумна звістка знову прийшла на нашу рожищенську землю. Помер демобілізований військовослужбовець 80-ої аеромобільної бригади, житель села Городині, Анатолій Онищук.

Молодий чоловік, 1981 року народження, демобілізувався лише 12 квітня цього року, повідомляє на сторінці у Facebook Народна самооборона Рожища.  

Здавалося, все жахіття війни позаду, а в майбутньому – щасливе сімейне життя. Адже, Анатолій під час несення служби на Сході познайомився із дівчиною та будував плани на майбутнє. Та видно не судилося… Поїхавши до коханої в Біловодськ, що на Луганщині, серце демобілізованого бійця АТО перестало битися. Причини смерті поки що невідомі. 

Коментарі
03 Червня 2016, 18:27
А Дулюк вже збирає гроші на поховання, щоб присвоїти собі славу, що він такий "помагай". В той час, коли в районі діє програма, заходи якої передбачають витрати на поховання. Дулюк, може хватить вже на чужому горі наживатися.
03 Червня 2016, 18:32
А потім скаже що влада грошей не дає, ще й з підприємців візьме
03 Червня 2016, 19:33
Гроші по програмі виділені на транспортування та поховання загиблих в зоні АТО чи як?
03 Червня 2016, 21:05
Перед тим як обсирати когось СПОЧАТКУ подумайте - а що ВИ зробили? Знайшли кошти? Знайшли машину? Чи може ВИ знайшли заправку? Чи, хоча б, зателефонували матері чи жінці і підтримали їх? Якщо ні - то засуньте свої погані язики в ж....пу і тихенько помовчіть!!!!!
03 Червня 2016, 21:09
Депутати і працівники райради скинулись грошима. Ці 910 гривень і 300 літлів солярки, які надав підприємець, в якого працював загиблий, ми віддамо місії Чорний Тюльпан. Нам вдалося сконтактувати з ними і саме вони доставлять до Рівного тіло нашого земляка. А ми лише заберемо його звідти і привеземо в рідне село. А гроші по програмі на транспортування сьогодні не надійдуть і нам не відомо хто, коли і на що буде їх використовувати. А всім, хто гараздий цвиркати жовчю, раджу перш за все аналізувати свої дії, а тоді вже мої.
03 Червня 2016, 21:24
ти вже всіх задовбав своєю діловитістю, краще в ато піди покажи приклад, а не дійсно жовчю цвиркаєш
03 Червня 2016, 22:37
Дулюк хоч щось робить, а ви лише засираєте всіх ( крім працівників адміністрації) і все. Так, що боти заткніться!!!!!!
03 Червня 2016, 23:04
не гванди за всіх, і за мене не розписуйся. а на рахунок ато сам всра....ся? чи може вчора звідти? бач покажи йому приклад
03 Червня 2016, 23:09
Ой не ту тему ви вибрали під якою треба один-одного критикувати. Ой не ту! Радше, хлопці підіть попрацюйте і дурня з голови вийде. А от "депутатів" я б усіх одним махом відправила на Схід. Там треба таких вумних.
03 Червня 2016, 23:46
Шановні читачі! Ми неодноразово попереджали, якщо коментарі міститимуть образу - ми їх видалятимемо! Тому формулюйте свою думку зважаючи на це правило!
04 Червня 2016, 00:05
То що завтра не приходити прибирати Кубані?
04 Червня 2016, 00:38
https://www.facebook.com/rogsamooborona/photos/a.1468264786752018.1073741827.1433612450217252/1741346799443814/?type=3&theater
04 Червня 2016, 10:42
Шановна редакція! не друкуйте хибні новини! Навчиться "фільтрувати" бабські плітки! Прізвище хоча б вказали вірно! ГАНЬБА! У людей горе, а Вам аби новину зробити!
04 Червня 2016, 18:40
І це офіційний сайт????????? З чого Ви взяли, що у одруженого 10років Анатолія Онищука і батька гарненького синочка, є кохана???????? Ви хоча б пробували "почуту" інформацію перевіряти, а не зводити наклепи??????????? На ваше видання посилається ціла купи інтернет-преси. Як це все читати і чути дружині, Ви про це подумали??????ГАНЬБА, ГАНЬБА, ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!
04 Червня 2016, 20:33
Інформація така , що цей чоловік поїхав в Луганськ обл. до жінки з якою планувався майбутнє життя. Так в нього тут лишилась дружина і дитину , але інформація правдива. Життя є різне і кожен вправі вирішувати як його прожити.
04 Червня 2016, 23:00
Толя вже не жив із жінкою. Вони типу розійшлися. Правда не розвелися офіційно.
05 Червня 2016, 14:47
Яка нафіг кохана жінка, кохана - це та з якою прожив довгий період, з якою спланували і родили дитинку, з якою жив, ділив радості і горе, а не якесь там, "одноденне задоволення", та й то через те, що жінки поряд не було. Скільки таких випадків по світу, що чоловік помилиться випадковими звязками. дружина пробачить і живуть щасливо. Вільний. знаючий твою мать.
05 Червня 2016, 20:40
Шановний експерт! Щоб друкувати любу інформацію про життя людини, треба мати на це дозвіл. Якщо дозволу особи або його рідних не має, то ця справа буде оскаржуватись в судовому порядку.
05 Червня 2016, 20:45
Що до смерті Анатолія Оніщука рослідування триває!
05 Червня 2016, 20:58
Чому чоловіки такі тупі і не обачні?
05 Червня 2016, 21:01
Ви краще пишіть правду скільки насправді вбивають кожного дня наших хлопців!!!!
05 Червня 2016, 21:32
Кому потрібно було вбивати Анатолія Онищенка? А ви напевно все знаєте? Чи не так?
05 Червня 2016, 21:33
Кому потрібно було вбивати Анатолія Онищука ? А ви напевно все знаєте? Чи не так?
06 Червня 2016, 01:39
Добрий вечір, а де інформація про похорони? чому не відвідали і не провели в останню путь ті, хто так багато знає про особисте життя? де ви всі сьогодні були?????????????
28/03/2024 Четвер
28.03.2024