І знову познущалися з гойдалки в міському парку...

01 Червня 2016, 09:10
2100

Вчора на працівників КП «Дільниця благоустрою міської ради» чекала не дуже приємна несподіванка. Та, радше, й несподіванкою це не назвеш, бо не вперше вандали псують та ламають на дитячому майданчику, як не гойдалку то гірку. Цього разу хулігани перевершили самих себе. Гойдалку не просто відламали її відпиляли з однієї сторони. 

 Тобто, зловмисники цілеспрямовано йшли на «справу» не з порожніми руками. Чи то мали на меті здати на металолом, чи… Словом, гойдалка лежала на майданчику. Нині комунальники забрали її, аби відремонтувати. Правду кажуть, що ламати – не будувати…

Коментарі
01 Червня 2016, 12:28
Я в редакцію ще в день приварки качелі зверталась і казала, що прийшли підлітки, і побачивши, що качеля приварена, сказали. що зламають, бо їм сонечко не дали робити. Ось наслідки.
01 Червня 2016, 16:18
А де відеокамери, що мали бути ? Цих же ублюдків колись необхідно зловити, виламати руки в іншу сторону і пустити тихенько додому!!! Так само тихенько і незамітно як вони роблять з майном!!! Більше не захочуть робити і іншим перекажуть!!! Якщо "...сила есть, ума не надо..." то йди її потрать на Кубанях, там читала хлопці очищають територію і кажуть роб.сила потрібна. Можливо і бензопил не потрібно буде, чагарники з корінням буде кому виривати!!!
01 Червня 2016, 19:45
Да! А де відеокамери ?
02 Червня 2016, 00:34
Ми були на майданчику в той день, коли комунальники зварювали качелю<br/>Там дійсно був цілий клас з сш#4, і вони голосно кричали, що треба зламати. Їх зупинила велика кількість батьків і те, що з ними почали говорити
02 Червня 2016, 01:27
Де знаменита поліція буде хоч якісь міри приймати а то і жопи з машин не виймають!!!!
02 Червня 2016, 01:45
Наше місцеве &quot;нео-неандертальське бидло&quot; і відеокамери потрощить... реалії нашої культури. З такими темпами та підходами ми не в Європу а в кам'яний вік зайдемо...
02 Червня 2016, 11:44
до сержа.Якщо м1зг1в немае то жопа не допоможе
02 Червня 2016, 15:00
Дійсно, а де &quot;ПОЛІСІЯ&quot;? Чим вони займаються? Басалик чим ти займаєшся? Шановні (в лапках) не можуть охороняти громадський порядок в центрі міста, то що далі говорити. ЗА ЩО ВАМ ГРОШІ ПЛАТЯТЬ? З НАШИХ ПОДАТКІВ. ГЕТЬ ТАКОГО НАЧАЛЬНИКА.
02 Червня 2016, 15:42
Начальник поліції повинен охороняти гойдалки? А може батькам слід би було своїм діткам мізки вправити?
02 Червня 2016, 17:06
Ні нашальник полісії повинен контролювати своїх підлеглих, дк вони і чим займаються. По який галюшниках соваються.
02 Червня 2016, 20:53
Вірніше не соваються, а ховаються.
02 Червня 2016, 20:55
Дійсно. А де патрульна поліція, яка мала в нашому місті бути ще з квітня? А то їздять на службових автомобілях, але за власними потребами. Зловживають автомобілями і то частенько. потрібно Басалика нормально пролюструвати.