Виконком затвердив графік роботи садочків на літній період

31 Травня 2016, 12:55
3271

Вчора, 30 травня, відбулося засідання виконкому міської ради. Члени виконавчого комітету розглянули питання про призупинення роботи дошкільних навчальних закладів міста в літній період. Тема досить болюча, адже багато хто із батьків писали заяви завідуючим ДНЗ, аби функціонування садочка продовжили хоча б на місяць.

Тож на виконкомі розглянули безліч моментів, які б могли вирішити цю проблему в наступному році. Обговорили і можливість створення чергової групи на базі одного із ДНЗ міста.

За словами міського голови В’ячеслава Поліщука, нині створити чергову групу неможливо, адже на початку року в бюджеті не були передбачені на це кошти. Попри це, міська рада зацікавлена йти на зустріч громаді. Тож в планах на майбутнє не виключають можливості дофінансування того із ДНЗ, який зголоситься на літо відкрити чергову групу.

Нині ж згідно пунктів 1,2 статті 32 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно внесених пропозицій ДНЗ при погодженні з трудовими колективами з метою раціонального використання бюджетних коштів та проведення ремонтних робіт в закладах, виконком міської ради вирішив на час літнього періоду дітей, тимчасово призупинити роботу ДНЗ міста з наданням у цей час відпусток працівникам закладу.

Тож дитсадки не працюватимуть в такий період: ДНЗ №1 «Малятко» - з 1 липня по 23 серпня; ДНЗ №2 «Дзвіночок» - з 1 червня по 1 серпня; ДНЗ №3 «Сонечко» - з 1 червня по 2 серпня; ДНЗ №4 «Струмочок» - з 13 червня по 15 серпня.

Коментарі
31 Травня 2016, 17:00
Шановний міський голова питання про те, щоб працювали садочки в літній період Вам задавали ще до того,як ви перший раз балатувалися. А Ви ще до цього часу неможите виріщити це питання, яке хвилює багатьох батьків.
31 Травня 2016, 17:02
От і думайте далі що і до чого...
31 Травня 2016, 17:20
дітей в кабінет до мера завтра приводити
31 Травня 2016, 17:36
В мене відпустка 24 кал.дні, дитині 4 роки, тато працює взагалі без вихідних, діди-баби живуть надто далеко і без здоров'я та умов догляду за малою дитиною. Куди подіти дитину? У вихователів оплачувана відпустка 56 днів, це нормально?????
31 Травня 2016, 18:39
Ви коментуйте по суті публікації, а не просто аби написати щось... До вашого відома в усьому світі, а не те що в Україні всі видання деруть один в одного. Це загальне правило журналістики. Адже реально крута новина одна - а висвітлюють усі. І не обов'язково всі роблять посилання....
31 Травня 2016, 19:16
То знайдіть реально круту новину, а загальні правила журналістики... мы все учились понемногу...
31 Травня 2016, 19:29
Редакція новин не знаходить, і тим більше не придумує і не плодить. Що надходить в інформаційний простір те і публікує. І взагалі вас ніхто не просить щось тут читати, чи коментувати. У нас своїх штатних тролів вмстачає...
31 Травня 2016, 19:36
Самі собі "рейтинг" піднімаєте? Круто!
31 Травня 2016, 19:37
А якщо серйозно - то хочеться щоб сайт був хорошим... Редактура, піднатужтесь!!!
31 Травня 2016, 20:42
А ще хочуть вміськраді на базі ДЗН №4відкрити групу забравши приміщення упритулку Шановний голово дайте раду цим що маєте а тогрошей на їх утримання не вистачає закриваєте на 2 мвісяці а на щоутримувати додаткові що на слідуюче літо будете закривати садки на 3-4 місяці?
31 Травня 2016, 21:37
У вихователів оплачувана відпустка 42 календарних дні;) якщо комусь цікаво;) було б круто якби 56;) я не проти, а ви, шановні освітяни-дошкільники?????
01 Червня 2016, 14:57
НАВІЩО ОБРАЖАТИ ОДИН ОДНОГО, ТРЕБА ШУКАТИ ВИХІД З СИТУАЦІЇ, БАТЬКАМ ДІЙСНО НЕМА КУДИ ПОДІТИ ДІТЕЙ, І ВОНИ САМІ ЦЬОГО НЕ ВИРІШАТЬ, МЕРІЯ ПОВИННА БУЛА ПРО ЦЕ ПОДУМАТИ.
01 Червня 2016, 19:25
Ну от вам і вихід! Ведіть всіх дітей в "Малятко"(днз n:1) до першого ж липня працює!!!!!!!
02 Червня 2016, 14:15
"з метою раціонального використання бюджетних коштів та проведення ремонтних робіт в закладах", так для чого закривають для ремонту чи для економії коштів? Що там можна ремонтувати кожен рік по два місяці? "Розглянули безліч моментів", про що мова, які моменти вони там розглядали, вони розглянули варіанти і вирішили зробити те що й завжди, закрили всі групи на два місяці, жах. Якщо в сімї двоє працюючих (так воно має бути в теорії в кожній сімї), то куди діти дитину? Мер ти чого там сидиш? В чому полягає твоя робота? Пузо чухати? В місті реальна проблема, як плануєш її вирішити?
02 Червня 2016, 20:45
Говорили про проблеми закриття садочків посперичалися про журналістику відпустку вихователя дуже цікавий сайт